Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

H15-16

3 790 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Viljan van RaaijHedrum OL40.43
2Cornelius BjørkSandefjord OK41.13+0.30
3Johan Kristian UndelandSturla, IF42.22+1.39
4Birk Bell LysakerFana IL42.32+1.49
5Henrik ReuschHeming Orientering42.37+1.54
6Ulrik HellenTIF Viking42.52+2.09
7Eirik BlågestadIndre Østfold OK43.21+2.38
8Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering45.17+4.34
9Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering46.47+6.04
10Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK49.49+9.06
11Halvard KornmoPorsgrunn OL49.58+9.15
12Ole Kristian TaksdalGanddal IL51.51+11.08
13Kristian ØstermannHeming Orientering52.07+11.24
14Anders VestølVegårshei IL54.17+13.34
15Iver RingheimLarvik OK55.10+14.27
16Herman BrunborgNittedal OL57.09+16.26
17Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering57.20+16.37
18Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn57.25+16.42
19Anders HorveiRaumar Orientering58.27+17.44
20Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett59.34+18.51
21Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett59.40+18.57
22Simen FritznerNittedal OL1.00.41+19.58
23Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1.00.55+20.12
24Erik BohneVaregg Fleridrett1.01.22+20.39
25Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.05.01+24.18
26Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.07.56+27.13
27Egil FrydenlundSturla, IF1.07.57+27.14
28Henrik R HoltHedrum OL1.09.57+29.14
29Kristoffer FjæreHedrum OL1.10.01+29.18
30Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.20.38+39.55
31Halvor RudningenHemsedal IL1.34.09+53.26
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
Mikkel Wergeland AasSkien OKinaktiv
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKinaktiv
Snorre SlokvikNotodden OLinaktiv
Åsmund SlokvikNotodden OLinaktiv
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegninaktiv
Martin BirkelundAsker Skiklubbinaktiv
Audun BrevikStokke ILinaktiv
Jakob Schia LøeNotodden OLinaktiv
Lars Øderud VatneBækkelagets SKinaktiv
August Syrdal ØenHeming Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor