Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

H13-14

2 710 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Brage TakleKristiansand OK23.03
2Tobias MathisenPorsgrunn OL24.49+1.46
3Martin Vehus SkjerveVerdal OK25.14+2.11
4Lars LienGjø-Vard OL25.26+2.23
5Teodor Mo HjelsethNydalens SK25.29+2.26
6Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering26.01+2.58
7Mats LindaasElverum OK27.20+4.17
8Magnus Strømme LidTIF Viking27.31+4.28
9Hallvard TjentlandLardal OL27.34+4.31
10Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb27.35+4.32
11Mikael BirkelundAsker Skiklubb27.36+4.33
12Sindre UlsakerHemsedal IL27.40+4.37
13Henrik Kaupang LyeLarvik OK28.03+5.00
14Sander Tonjer FingarsenElverum OK28.38+5.35
15Jonas MyhrAsker Skiklubb28.54+5.51
16Trygve Børte NomelandKristiansand OK29.27+6.24
17Rolf Andreas BergNydalens SK29.30+6.27
18Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett29.38+6.35
19Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn30.24+7.21
20Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb31.00+7.57
20Markus RichterSandnes IL (Rogaland)31.00+7.57
22Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)33.03+10.00
23Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb33.12+10.09
24Anders KlavenesSandefjord OK33.33+10.30
25Sindre Skeie PettersonEgersund OK34.17+11.14
26Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)34.37+11.34
27Andreas Nybak UrdalGanddal IL34.40+11.37
28Christian Fredrik BorgIL Koll34.48+11.45
29Brage Bell LysakerFana IL35.43+12.40
30Fridtjof ReuschHeming Orientering36.44+13.41
31Edvin AakreEgersund OK37.38+14.35
32Magnus BrodinPorsgrunn OL38.43+15.40
33Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)38.52+15.49
34Øyvind LamarkGanddal IL40.22+17.19
35Arthur BrunborgNittedal OL42.23+19.20
36Ole Andre BrandsbergEgersund OK49.04+26.01
37Hallgeir BrevikStokke IL52.57+29.54
38Arne BerganKongsberg OL53.25+30.22Last ned GPS-spor i gpx-format
39Felix R. HyllesethSentrum OK53.30+30.27
40Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb57.51+34.48
41Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)58.24+35.21
42Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.01.42+38.39
43Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.01.44+38.41
44Gaute LindaasElverum OK1.09.26+46.23
45Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.09.40+46.37
46Jørgen WesterheimStord Orientering1.11.34+48.31
Axel AaldeNydalens SKinaktiv
Mikkel BerglundRingerike OLinaktiv
Alfred BjørnerødOK Mossinaktiv
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegninaktiv
Magnus JystadØstmarka OKinaktiv
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orienteringinaktiv
Theodor BjørkSandefjord OKinaktiv
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OLinaktiv
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)inaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor