Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

D15-16

2 330 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19.08
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19.22+0.14
3Andrea RanvikKonnerud IL19.37+0.29
4Marie LilandNydalens SK20.26+1.18
5Alexandra LinløkkenØstmarka OK20.35+1.27
6Yngvild Langedal BreivikNydalens SK21.09+2.01
7Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular21.21+2.13
8Marte Madslien BakkenNydalens SK21.28+2.20
9Anniken RanvikKonnerud IL21.32+2.24
10Tina KallesonOppsal Orientering21.43+2.35
11Mari Landro SvingheimKonnerud IL22.18+3.10
12Ida Sofie HjortlandLarvik OK22.25+3.17
13Mina JørgensenIL Tyrving22.26+3.18
14Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett22.35+3.27
15Ea LunøeNydalens SK23.14+4.06
16Iris HolstIL Tyrving23.19+4.11
17Ada WulfsbergNydalens SK23.36+4.28
18Silje MorlandstøEiker OL24.01+4.53
19Ingrid LamarkGanddal IL24.10+5.02
20Mari Strømme LidTIF Viking24.26+5.18
21Kamilla LomeHamar OK25.16+6.08
22Elise StørenBø OL26.09+7.01
23Solveig LetmolieEiker OL26.11+7.03
24Oda Isnes TyseEiker OL26.31+7.23
25Carmen DirroMåren OK26.43+7.35
26Hanna JohanssonHedrum OL26.54+7.46
27Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF28.52+9.44
28Julie PuntervoldEgersund OK30.08+11.00
29Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK30.21+11.13
30Julie EikelandOL Tønsberg og omegn31.19+12.11
31Anni SaarelaKonnerud IL35.52+16.44
Ingeborg KvarmeSturla, IFinaktiv
Kristine KravdalGjø-Vard OLinaktiv
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKinaktiv
Sigrid EkelandOddersjaa SSKinaktiv
Jenny BaklidKonnerud ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor