Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D11-12 | D10-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-AK | D17-B | D17-C | D17-N | D45-AK | D17-20 | D21- | D35- | D40- | D45- | D50- | D55- | D60- | D65- | D70- | D75- | D80- | H-10 | H11-12 | H10-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-AK | H17-B | H17-C | H17-N | H45-AK | H17-20 | H21- | H35- | H40- | H45- | H50- | H55- | H60- | H65- | H70- | H75- | H80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

D11-12

1 990 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne SandvenNotodden OL18.22
2Marie KravdalGjø-Vard OL21.02+2.40
3Anna TaksdalGanddal IL21.11+2.49
4Iril RingheimLarvik OK22.02+3.40
5Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL22.04+3.42
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb25.11+6.49
7Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering25.57+7.35
8Marthe Graff-WiikSturla, IF28.12+9.50
9Synne Skeie PettersonEgersund OK28.34+10.12
9Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)28.34+10.12
11Annabell Aunmo KjellevoldModum OL29.30+11.08
12Karine Aarstad TorgersenEgersund OK29.57+11.35
13Serine Kierulf DirdalLarvik OK30.01+11.39
14Ragne KlavenesSandefjord OK31.28+13.06
15Pernille ZagarLarvik OK32.10+13.48
16Annika van RaaijHedrum OL32.58+14.36
17Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)33.11+14.49
18Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL33.44+15.22
19Tonje RykkjeStord Orientering36.52+18.30
20Thea Beate PuntervoldEgersund OK37.26+19.04
21Tuva HøyerFossum IF37.42+19.20
22Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb38.38+20.16
22Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL38.38+20.16
24Iselin HøivoldKongsberg OL40.38+22.16
25Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb44.27+26.05
26Faya KhouryLarvik OK46.22+28.00
27Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering53.45+35.23
28Mari KallesonOppsal Orientering1.15.23+57.01
Ine Bjaadal WinbergOK Skeididiskvalifisert
Mathilde FossaasGimle IFinaktiv
Nora Christine HansenRøyken OLinaktiv
Ane Kristine EidAsker Skiklubbinaktiv
Ingrid LestebergKongsberg OLinaktiv
Marie BeitdokkenPorsgrunn OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor