Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askerløpet
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 7 mai 2017

Asker Skiklubb

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hedda Sofie RiddervoldD 13-16N (1)32.00
1Maren Medalen BerntsenD 11-12N (3)26.00
1Ole Henrik WoxholthH 15-16B (1)51.32
1Guro HjerpaasenD 13-16C (2)41.59
2Anette Jauhojärvi MarkusenD 13-16C (2)1.26.16+44.17
2Sondre YtterbøH 15-16 (25)41.12+2.18
4Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (22)31.18+5.42
5Jonas MyhrH 13-14 (37)39.11+5.50
5Ina MartiniD 15-16 (28)47.27+3.44
6Mathias BirkelundH 11-12 (11)43.04+16.21
7Felix FinsrudH 15-16 (25)45.53+6.59
8Maren Aure SkogedalD 11-12 (22)35.48+10.12
10Mikkel RastadH 11-12 (11)1.09.32+42.49
11Frikk FinsrudH 11-12 (11)1.47.23+1.20.40
11Kathrine MedalenDirekte AK (20)46.34+8.28
12Ane Kristine EidD 11-12 (22)43.27+17.51
13Celia Sophia DaviesD 11-12 (22)45.50+20.14
13Stig HeirDirekte AK (20)47.00+8.54
14Sara MartiniD 11-12 (22)45.55+20.19
15Silje Ruud FossheimD 11-12 (22)51.25+25.49
16Anna Øfsthus GravirD 15-16 (28)56.02+12.19
16Simen VågeH 13-14 (37)48.19+14.58
17Tuva EspelinD 11-12 (22)57.09+31.33
21Martin Johannessen LinneboH 13-14 (37)57.33+24.12
22Martin BirkelundH 15-16 (25)1.22.04+43.10
23Tarje EspelinH 13-14 (37)1.02.18+28.57
27Silje Marie VågeD 15-16 (28)1.24.58+41.15
30Mikael BirkelundH 13-14 (37)1.11.36+38.15
32Vilmer NybergH 13-14 (37)1.20.20+46.59
33Fabian Nikolai GjessingH 13-14 (37)1.22.11+48.50
34Kristian Fredriksen AasH 13-14 (37)1.32.10+58.49
Amalie BirkelundN-åpen (23)29.35
Jakob Bredland EidN-åpen (23)11.47
Mathias Bredland EidN-åpen (23)13.25
Pernille Hølås MortensenN-åpen (23)21.18
Sara NerlandN-åpen (23)22.51
Henrik NybergN-åpen (23)12.47
Gaute Fuglseth OlsenN-åpen (23)34.07
Selma Aure SkogedalN-åpen (23)11.08
Erlend Hellerud ØpstadN-åpen (23)12.02
Helene Hellerud ØpstadN-åpen (23)16.18
Simen Dalen EriksenH -10 (5)35.21
Brage Fuglseth OlsenH -10 (5)31.43
Emil Ruud FossheimH 13-14 (37)diskvalifisert
Simen Hagen StrømsnesH 13-14 (37)diskvalifisert
Astrid YtterbøD 11-12 (22)ikke startet
Petra HoveidD 15-16 (28)ikke startet
Gunhild MyhrD 50- (13)ikke startet
Frikk Alvaro EmbergsrudH 15-16 (25)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor