Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askerløpet
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 7 mai 2017

Nydalens SK

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Terje Wiig MathisenH 60- (6)35.28
1Maja Mo HjelsethD 11-12 (22)25.36
1Per Ola UlsethDirekte AK (20)38.06
1Tiril EggenDirekte N (4)24.58
1Anne Borgen SturødD 45- (12)44.40
1Pia Young VikD 13-14 (21)31.49
1Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (25)38.54
2Hanne Wærp HaugeD 11-12 (22)29.22+3.46
2Oda ScheeleD 15-16 (28)44.59+1.16
2Fredrik SaugestadH17AK (6)1.17.23+10.23
2Jørgen WulfsbergH 17-18 (11)58.43+4.01
2Cecilie Wærp HaugeD 17-B (4)1.03.31+7.05
2Sindre LangaasDirekte A (9)1.06.26+8.47
3Einar LunøeH 50- (19)50.04+3.04
3Gaute BerganH 13-14 (37)37.47+4.26
3Kari MadslienD 50- (13)44.11+0.45
3Else Kari ScheeleD 45- (12)47.43+3.03
3Elisabeth EggenDirekte AK (20)38.45+0.39
3Jon SolsrudDirekte B (12)51.12+11.36
4Eirik Langedal BreivikH19 (18)1.10.20+4.56
4Ottar WiklundH 50- (19)51.07+4.07
4Frida SolsrudD 13-14 (21)43.51+12.02
4Isak JonssonH 15-16 (25)44.24+5.30
5Eira Skaarer WiklundD 11-12 (22)31.46+6.10
5Audun BerganH 17-18 (11)1.08.09+13.27
6Åse BerganD19 (6)1.32.31+28.40
6Bjørn HaugeH 45- (19)1.16.45+17.23
6Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (25)45.18+6.24
7Helge StubberudDirekte AK (20)42.30+4.24
7Marie ScheeleD 11-12 (22)34.20+8.44
7Anders Håvard LarsenH 13-14 (37)39.27+6.06
8Anne Lene Bakken UlsethDirekte AK (20)42.50+4.44
8Lars Eirik EggenDirekte B (12)1.00.49+21.13
8Kasper Bakken UlsethH 13-14 (37)39.33+6.12
8Ea LunøeD 15-16 (28)49.49+6.06
8Andreas ErichsenH 55- (14)1.07.06+14.57
9Anne Berit EidD 50- (13)1.02.58+19.32
9Egil RundbergetH 55- (14)1.08.32+16.23
9Håkon SturødH 17-18 (11)1.28.12+33.30
9Lars Young VikH 15-16 (25)47.08+8.14
10Ada WulfsbergD 15-16 (28)53.23+9.40
10Nils BerganH 50- (19)1.06.52+19.52
11Marie SaugestadD 13-14 (21)48.52+17.03
12Anne DahlD 50- (13)1.20.28+37.02
12Rolf Andreas BergH 13-14 (37)45.18+11.57
12Vegard HaldenDirekte AK (20)46.41+8.35
12Solveig BerganD 45- (12)1.12.21+27.41
13Sander H. RogndokkenH19 (18)1.26.52+21.28
13Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (37)46.27+13.06
13Inga Skaarer WiklundD 13-14 (21)52.26+20.37
14Axel AaldeH 13-14 (37)47.21+14.00
15Sam LunøeH19 (18)1.34.39+29.15
16Dag LarsenDirekte AK (20)54.35+16.29
17Jon Iver BakkenH 50- (19)1.25.13+38.13
18Marte Madslien BakkenD 15-16 (28)59.38+15.55
19Elias StubberudH 13-14 (37)51.13+17.52
24Daniel Azagra NæssH 13-14 (37)1.02.41+29.20
Gjermund Tørnqvist HaldenH19 (18)diskvalifisert
Alix Young VikD 50- (13)diskvalifisert
Elise Wærp HaugeD 13-14 (21)diskvalifisert
Lars KrügerH 50- (19)diskvalifisert
Mari EngenDirekte N (4)diskvalifisert
Penelope LeaD 13-16C (2)ikke startet
Teodor Mo HjelsethH 13-14 (37)ikke startet
Knut AaldeH 45- (19)ikke startet
Jostein TandbergH19 (18)ikke startet
Helene ScheeleD -10 (4)diskvalifisert
August Lea KabbeH -10 (5)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor