Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askerløpet
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 7 mai 2017

IL Tyrving

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aud I SpjelkavikD 65- (2)1.14.04
1Andreas Daniel HolmboeH 11-12N (2)22.57
1Randi NilstadD 60- (1)1.01.43
1Svein S JacobsenH 65- (6)39.59
1Are KristiansenH 50- (19)47.00
1Eivind HoffH 55- (14)52.09
2Kjersti SkantzeD 55- (9)41.30+2.07
2Nina KolbergD 65- (2)1.27.56+13.52
2Solveig SikkelandD 50- (13)43.57+0.31
2Bjørn Henning GrandalH 55- (14)54.05+1.56
2Jens Christian HolstH 17-B (5)1.01.34+4.23
2Helge LyeH 70- (11)37.01+2.40
2Kasper EngesetH 13-16C (2)46.45+2.43
2Jenny-Ann MalmbergD 45- (12)46.40+2.00
2Christian HolmboeH 45- (19)1.02.06+2.44
3Katinka GrønliD 17-C (3)1.30.23+25.47
3Berit BergeD 55- (9)43.11+3.48
4Heidi FalckD 55- (9)45.44+6.21
4Ane Næsset RamtvedtD 17-B (4)1.12.43+16.17
4Hasse BergstrømH 70- (11)39.34+5.13
4Trond LundDirekte A (9)1.13.38+15.59
4Nora SkauenD 45- (12)48.38+3.58
5Alf PettersenH 60- (6)45.07+9.39
5Per ØhlckersH 65- (6)55.09+15.10
5Jørgen HolmboeH 70- (11)40.41+6.20
6Tore HoffH 50- (19)55.42+8.42
6Kjell StenstadvoldH 70- (11)41.40+7.19
7Kjell Gorm RøkkeH 70- (11)42.15+7.54
7Milda ØhlckersD 45- (12)54.40+10.00
8Marianne NjåsteinD 50- (13)57.43+14.17
8Oliver Wallin HigginsH 17-18 (11)1.26.08+31.26
9Sofia ØhlckersD 11-12 (22)37.08+11.32
9Anett WallinD 45- (12)1.00.58+16.18
10Bjørn SpjelkavikH 70- (11)51.14+16.53
12Eirik RavnanH19 (18)1.24.39+19.15
12Karl-Johan MalmbergH 45- (19)1.27.14+27.52
14Eileen BjanesD 13-14 (21)58.15+26.26
17Georg HorvatiDirekte AK (20)1.01.04+22.58
18Arleen EngesetDirekte AK (20)1.10.06+32.00
22Iris HolstD 15-16 (28)1.04.44+21.01
25Silje SlungaardD 15-16 (28)1.19.37+35.54
Sindre Nikolai HolmboeN-åpen (23)21.50
Herman Finstad LandN-åpen (23)17.45
Jacob Finstad LandN-åpen (23)11.51
Julian MalmbergN-åpen (23)17.31
Linn MalmbergN-åpen (23)16.11
Ådne SkjærsteinH 15-16 (25)diskvalifisert
Linnea HolstD 13-14 (21)diskvalifisert
Kristine SolbakkenD 13-14 (21)ikke startet
Ingrid Lund HovdenD 15-16 (28)ikke startet
Kristoffer ØhlckersH 13-14 (37)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor