Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askerløpet
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 7 mai 2017

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Katinka EvensenDirekte B (12)diskvalifisert

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Andreas MedalenDirekte AK (20)40.51+2.45

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
10Jan SøvigDirekte AK (20)46.01+7.55

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Ragnhild SøvigDirekte AK (20)diskvalifisert

Asker Skiklubb

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Hedda Sofie RiddervoldD 13-16N (1)32.00
1Maren Medalen BerntsenD 11-12N (3)26.00
1Ole Henrik WoxholthH 15-16B (1)51.32
1Guro HjerpaasenD 13-16C (2)41.59
2Anette Jauhojärvi MarkusenD 13-16C (2)1.26.16+44.17
2Sondre YtterbøH 15-16 (25)41.12+2.18
4Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (22)31.18+5.42
5Jonas MyhrH 13-14 (37)39.11+5.50
5Ina MartiniD 15-16 (28)47.27+3.44
6Mathias BirkelundH 11-12 (11)43.04+16.21
7Felix FinsrudH 15-16 (25)45.53+6.59
8Maren Aure SkogedalD 11-12 (22)35.48+10.12
10Mikkel RastadH 11-12 (11)1.09.32+42.49
11Frikk FinsrudH 11-12 (11)1.47.23+1.20.40
11Kathrine MedalenDirekte AK (20)46.34+8.28
12Ane Kristine EidD 11-12 (22)43.27+17.51
13Celia Sophia DaviesD 11-12 (22)45.50+20.14
13Stig HeirDirekte AK (20)47.00+8.54
14Sara MartiniD 11-12 (22)45.55+20.19
15Silje Ruud FossheimD 11-12 (22)51.25+25.49
16Anna Øfsthus GravirD 15-16 (28)56.02+12.19
16Simen VågeH 13-14 (37)48.19+14.58
17Tuva EspelinD 11-12 (22)57.09+31.33
21Martin Johannessen LinneboH 13-14 (37)57.33+24.12
22Martin BirkelundH 15-16 (25)1.22.04+43.10
23Tarje EspelinH 13-14 (37)1.02.18+28.57
27Silje Marie VågeD 15-16 (28)1.24.58+41.15
30Mikael BirkelundH 13-14 (37)1.11.36+38.15
32Vilmer NybergH 13-14 (37)1.20.20+46.59
33Fabian Nikolai GjessingH 13-14 (37)1.22.11+48.50
34Kristian Fredriksen AasH 13-14 (37)1.32.10+58.49
Amalie BirkelundN-åpen (23)29.35
Jakob Bredland EidN-åpen (23)11.47
Mathias Bredland EidN-åpen (23)13.25
Pernille Hølås MortensenN-åpen (23)21.18
Sara NerlandN-åpen (23)22.51
Henrik NybergN-åpen (23)12.47
Gaute Fuglseth OlsenN-åpen (23)34.07
Selma Aure SkogedalN-åpen (23)11.08
Erlend Hellerud ØpstadN-åpen (23)12.02
Helene Hellerud ØpstadN-åpen (23)16.18
Simen Dalen EriksenH -10 (5)35.21
Brage Fuglseth OlsenH -10 (5)31.43
Emil Ruud FossheimH 13-14 (37)diskvalifisert
Simen Hagen StrømsnesH 13-14 (37)diskvalifisert
Astrid YtterbøD 11-12 (22)ikke startet
Petra HoveidD 15-16 (28)ikke startet
Gunhild MyhrD 50- (13)ikke startet
Frikk Alvaro EmbergsrudH 15-16 (25)ikke startet

Byåsen IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Øyvind WiggenH19 (18)ikke startet

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Eldar BørsumH 70- (11)34.21
2Lisa SchubnellD19 (6)1.18.59+15.08
9Håvard MyhreH19 (18)1.18.49+13.25
9Aksel EideH 11-12 (11)1.04.27+37.44
Olav EideH 45- (19)diskvalifisert
Carl Godager KaasH19 (18)diskvalifisert
Jan Erik AalbergH 50- (19)ikke startet

Bærums Skiklub

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Marit Økern JensenD 75- (1)1.07.34
3Geir ArnesenH 70- (11)37.48+3.27

Fet OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Jane Karine HelmersenD 17-C (3)1.04.36
1Jarle RogndokkenH 17-B (5)57.11
4Tom BerganH 45- (19)1.10.58+11.36
5Ragnhild Mathea HelmersenD 13-14 (21)45.04+13.15
7Kyrre GranH 45- (19)1.17.12+17.50
12Jørn MoeH 50- (19)1.08.40+21.40
15Øyvind HelmersenH 50- (19)1.20.22+33.22
Mathias BerganH 13-16Nikke startet

Fossum IF

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Odin FismenH 13-16C (2)44.02
1Erling HjermstadH 17-18 (11)54.42
1Torbjørn Blom-hagenH 45- (19)59.22
3Tonje Rognerud BøeD 17-18 (4)1.09.08+4.09
3Kristin Nergaard BergD 40- (5)56.17+15.30
4Eirik Vie StrislandH 13-14 (37)38.42+5.21
4Morten HeirDirekte AK (20)40.09+2.03
4Cecilie Christin KvermeDirekte C (8)1.01.58+21.52
5Kjersti HovD 50- (13)44.52+1.26
5Frode StrislandH 45- (19)1.12.47+13.25
6Karen Hoel JomaasD 15-16 (28)48.02+4.19
7Bent Sande KvermeDirekte A (9)1.45.01+47.22
8Stein H. HagenH 50- (19)56.59+9.59
8Knut Jostein SætnanH 45- (19)1.19.42+20.20
8Eivind Berner MyhreH 15-16 (25)47.04+8.10
9Birk Felland SætnanH 13-14 (37)41.47+8.26Last ned GPS-spor i gpx-format
9Håkon JendalH 50- (19)1.00.04+13.04
10Mari BrendeD 13-14 (21)48.30+16.41
10Ståle HeitmannH 45- (19)1.20.49+21.27
11Sindre Vie StrislandH 13-14 (37)44.37+11.16
11Erlend BørliH 15-16 (25)50.44+11.50
12Vebjørn Blom-HagenH 15-16 (25)50.51+11.57
12Helene Bjørkvold JendalD 13-14 (21)51.07+19.18
14Mikkel KatlaH 15-16 (25)53.31+14.37
15Christian JomaasH 45- (19)1.30.14+30.52
15Kathinka Zahl HagenD 13-14 (21)58.33+26.44
16Tormod BøeH 50- (19)1.24.56+37.56
16Sivert Sande KvermeH 15-16 (25)56.49+17.55
17Heidi Kristina SebjørnsenD 13-14 (21)1.01.07+29.18
20Elise Nilsen BergD 11-12 (22)1.36.54+1.11.18
21Sondre Zahl HagenH 15-16 (25)1.06.04+27.10
29Børge Nilsen BergH 13-14 (37)1.10.40+37.19
Olaf Blom-HagenH -10 (5)28.02
Henrik Elias SebjørnsenH -10 (5)24.36
Philip RomørenH 13-14 (37)diskvalifisert
Trond MyhreH 45- (19)diskvalifisert
Håkon BørliH 45- (19)diskvalifisert
Ragnhild Blom-HagenDirekte N (4)ikke startet

Gjø-Vard OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Astrid KravdalD 40- (5)40.47
2Lars LienH 13-14 (37)33.22+0.01
3Kristine KravdalD 15-16 (28)46.22+2.39
3Marie KravdalD 11-12 (22)31.15+5.39
3Even LienH 11-12 (11)32.57+6.14
4Eli Ringstad LienD 40- (5)1.03.23+22.36
5Hege SolerødD 45- (12)50.46+6.06Last ned GPS-spor i gpx-format
14Even ErlienDirekte AK (20)47.42+9.36
14Øyvind LienH 45- (19)1.27.49+28.27
26Annar Erlien SolerødH 13-14 (37)1.06.26+33.05
Eiril Erlien SolerødD -10 (4)58.01

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Kjell Magne NordviH 60- (6)44.59+9.31

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
8Astrid RognstadD 13-14 (21)46.56+15.07
13Ingeborg RognstadD 15-16 (28)54.40+10.57

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Håkon Raadal BjørloH19 (18)1.07.18+1.54
8Thor PalmgrenH 70- (11)42.28+8.07

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
11Ivar Jevne ArnesenH19 (18)1.24.16+18.52
14Sverre Bang StøengH19 (18)1.27.19+21.55

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Peter NylundDirekte B (12)58.20+18.44

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Aleksander JørgensenH 13-14 (37)39.12+5.51

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Atle StrømH17AK (6)1.07.00
1Victoria Myklebust StrømD17AK (2)58.16

Heming Orientering

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Runa SkyttersæterD 55- (9)39.23
1Sidsel SandelienD 70- (2)59.53Last ned GPS-spor i gpx-format
3Johan SvedbergDirekte A (9)1.07.33+9.54
3Bjørn EgnerH 75- (4)37.32+2.21
3Ida Marie FlågenD 13-14 (21)42.30+10.41
3Ferdinand FremmingH 15-16 (25)43.19+4.25
4Jon C. FougnerH 75- (4)46.35+11.24
5Ulrik Astrup ArnesenH19 (18)1.11.34+6.10
5Johan JebsenDirekte A (9)1.22.28+24.49
7Knut Erling ØenH 50- (19)55.55+8.55
9Bjørn SandelienH 70- (11)47.19+12.58Last ned GPS-spor i gpx-format
10Paula BerstadD 45- (12)1.02.54+18.14
10Kristian ØstermannH 15-16 (25)47.59+9.05
11Marianne ReuschD 45- (12)1.11.46+27.06
11Harald Eide-FredriksenH 45- (19)1.25.40+26.18
12Live ØstvoldD 15-16 (28)54.30+10.47
13Anders FlågenH 50- (19)1.14.27+27.27
13August Syrdal ØenH 15-16 (25)53.08+14.14
13Christian ReuschH 45- (19)1.27.30+28.08
14Malene JebsenD 15-16 (28)55.01+11.18
15Magnus Eide-FredriksenH 15-16 (25)56.05+17.11
17Fridtjof ReuschH 13-14 (37)48.32+15.11
17Henrik ReuschH 15-16 (25)1.00.31+21.37
20Hanna Eckhardt AndersenD 15-16 (28)1.01.37+17.54
24Maya ArnesenD 15-16 (28)1.14.02+30.19
Astrid ReuschN-åpen (23)11.04
Silja BerstadD -10 (4)51.25
Anna Øvrebø MyrvoldD 11-12 (22)diskvalifisert
Vivian ZwickDirekte C (8)diskvalifisert
Julie Heyerdahl RødstenD 11-12 (22)ikke startet
Hannah Syrdal ØenD 13-14 (21)ikke startet
Alexander RødstenDirekte B (12)ikke startet
Sofie Skyttersæter IversenD19 (6)ikke startet
Sigurd Øvrebø MyrvoldH -10 (5)diskvalifisert

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Fredrik EdénH19 (18)1.08.28+3.04Last ned GPS-spor i gpx-format

IFK Umeå

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Lukas PetersonH19 (18)1.12.26+7.02

IL Koll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Martin Christoffer BorgH 11-12 (11)44.30+17.47
18Christian Fredrik BorgH 13-14 (37)49.37+16.16
18Erik BorgH 50- (19)1.28.25+41.25

IL Tyrving

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Aud I SpjelkavikD 65- (2)1.14.04
1Andreas Daniel HolmboeH 11-12N (2)22.57
1Randi NilstadD 60- (1)1.01.43
1Svein S JacobsenH 65- (6)39.59
1Are KristiansenH 50- (19)47.00
1Eivind HoffH 55- (14)52.09
2Kjersti SkantzeD 55- (9)41.30+2.07
2Nina KolbergD 65- (2)1.27.56+13.52
2Solveig SikkelandD 50- (13)43.57+0.31
2Bjørn Henning GrandalH 55- (14)54.05+1.56
2Jens Christian HolstH 17-B (5)1.01.34+4.23
2Helge LyeH 70- (11)37.01+2.40
2Kasper EngesetH 13-16C (2)46.45+2.43
2Jenny-Ann MalmbergD 45- (12)46.40+2.00
2Christian HolmboeH 45- (19)1.02.06+2.44
3Katinka GrønliD 17-C (3)1.30.23+25.47
3Berit BergeD 55- (9)43.11+3.48
4Heidi FalckD 55- (9)45.44+6.21
4Ane Næsset RamtvedtD 17-B (4)1.12.43+16.17
4Hasse BergstrømH 70- (11)39.34+5.13
4Trond LundDirekte A (9)1.13.38+15.59
4Nora SkauenD 45- (12)48.38+3.58
5Alf PettersenH 60- (6)45.07+9.39
5Per ØhlckersH 65- (6)55.09+15.10
5Jørgen HolmboeH 70- (11)40.41+6.20
6Tore HoffH 50- (19)55.42+8.42
6Kjell StenstadvoldH 70- (11)41.40+7.19
7Kjell Gorm RøkkeH 70- (11)42.15+7.54
7Milda ØhlckersD 45- (12)54.40+10.00
8Marianne NjåsteinD 50- (13)57.43+14.17
8Oliver Wallin HigginsH 17-18 (11)1.26.08+31.26
9Sofia ØhlckersD 11-12 (22)37.08+11.32
9Anett WallinD 45- (12)1.00.58+16.18
10Bjørn SpjelkavikH 70- (11)51.14+16.53
12Eirik RavnanH19 (18)1.24.39+19.15
12Karl-Johan MalmbergH 45- (19)1.27.14+27.52
14Eileen BjanesD 13-14 (21)58.15+26.26
17Georg HorvatiDirekte AK (20)1.01.04+22.58
18Arleen EngesetDirekte AK (20)1.10.06+32.00
22Iris HolstD 15-16 (28)1.04.44+21.01
25Silje SlungaardD 15-16 (28)1.19.37+35.54
Sindre Nikolai HolmboeN-åpen (23)21.50
Herman Finstad LandN-åpen (23)17.45
Jacob Finstad LandN-åpen (23)11.51
Julian MalmbergN-åpen (23)17.31
Linn MalmbergN-åpen (23)16.11
Ådne SkjærsteinH 15-16 (25)diskvalifisert
Linnea HolstD 13-14 (21)diskvalifisert
Kristine SolbakkenD 13-14 (21)ikke startet
Ingrid Lund HovdenD 15-16 (28)ikke startet
Kristoffer ØhlckersH 13-14 (37)ikke startet

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Øyvind ThømtH17AK (6)1.25.08+18.08

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Odd Eide-FredriksenH 65- (6)49.26+9.27

Kjelsås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
10Rolf BergDirekte B (12)1.29.42+50.06

Kolbotn og Skimt OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Cathrine PalmgrenDirekte C (8)43.58+3.52
2Nils Anders NiklassonH 11-12 (11)29.43+3.00
4Linda GammelsæterD 17-18 (4)1.23.35+18.36
5Arne KongsnesH 17-B (5)1.14.43+17.32
6Bjørn Sverre GulheimDirekte B (12)55.39+16.03
6Alva Marika NiklassonD 13-14 (21)45.55+14.06
9Dag StrislandH 45- (19)1.20.04+20.42
11Pamela ÅstenD 50- (13)1.11.25+27.59
26Isabel HandstangerD 15-16 (28)1.21.23+37.40
Bjørnar GammelsæterH 55- (14)diskvalifisert
Bengt NiklassonH 55- (14)diskvalifisert
Anders FærdenH 45- (19)brutt

Kongsberg OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ann-Karin LestebergD 17-B (4)56.26
2Ingrid LestebergD 11-12N (3)33.38+7.38
2Ola LestebergH 40- (2)1.17.47+0.58
6Ingjerd MyhreDirekte AK (20)41.13+3.07
15Hilde StorløkkenDirekte AK (20)47.53+9.47
Eirik LestebergN-åpen (23)11.32

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Audun HeimdalH19 (18)1.05.24
3Aslak HeimdalH 17-18 (11)1.01.58+7.16
4Tove HeimdalD 50- (13)44.18+0.52

Lillomarka OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Maria Rørvik HaverD 17-18 (4)1.04.59
2Einar HemH 75- (4)36.33+1.22
2Netta Bar-NathanD 13-14 (21)40.38+8.49
3Hallvard FjærH 55- (14)55.24+3.15
4Merete RørvikDirekte B (12)52.09+12.33
4Martin GranlyH 55- (14)56.05+3.56
4Elias Skjolden SørensenH 17-18 (11)1.02.27+7.45
4Assaf Bar-NathanH 17-B (5)1.08.30+11.19
7Kristian Markhus BrekkeH 17-18 (11)1.21.07+26.25
9Harald SørensenDirekte B (12)1.17.02+37.26
10Eirik Høst FossgardH 17-18 (11)1.28.34+33.52
21Ingrid BlindheimD 15-16 (28)1.03.19+19.36
Jens Johan BrekkeH 17-18 (11)ikke startet
Karoline SønsterudbråtenD19 (6)ikke startet
Mathias BenjaminsenH19 (18)ikke startet
William BærenN-åpen (23)diskvalifisert

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Per MeilandH 80- (3)1.23.04+25.42

Måren OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (1)56.54
1Kjersti Holt HanssenD 50- (13)43.26
1Audun BjerknesH 40- (2)1.16.49
2Linn Mei WaalerD 17-18 (4)1.08.01+3.02
4Stein TurtumøygardH 65- (6)52.07+12.08
5Grete BerntsenD 55- (9)58.13+18.50
6Kine OddenDirekte A (9)1.29.04+31.25
8Erlend Bjerknes FagerlidH 11-12 (11)59.21+32.38
16Lars Petter EndresenH 45- (19)2.05.20+1.05.58
19Sigbjørn OddenDirekte AK (20)1.22.08+44.02
19Noor Dirro-HeluD 13-14 (21)1.13.15+41.26
23Carmen DirroD 15-16 (28)1.07.39+23.56
Henny OddenN-åpen (23)32.23
Hermine OddenN-åpen (23)32.43
Isolde OddenN-åpen (23)32.29
Daniel KlemetsenDirekte N (4)diskvalifisert

Nittedal OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Christian GløgårdDirekte AK (20)38.27+0.21
3Claus FritznerH 17-B (5)1.05.46+8.35
5Simen Gløgård StensrudH 11-12 (11)39.19+12.36
5Yngve FinkenhavnDirekte B (12)55.34+15.58
7Nina Elise JørgensenD 50- (13)53.43+10.17
19Simen FritznerH 15-16 (25)1.04.00+25.06
23Herman BrunborgH 15-16 (25)1.25.54+47.00
25Arthur BrunborgH 13-14 (37)1.05.09+31.48
Lauritz BrunborgN-åpen (23)15.14
Marie FinkenhavnD 11-12 (22)diskvalifisert

Notodden OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Tov Arne BondalH 60- (6)ikke startet

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Silje ArntzenD19 (6)1.20.00+16.09
5Ingvild Maalen-JohansenD19 (6)1.25.41+21.50

Nydalens SK

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Terje Wiig MathisenH 60- (6)35.28
1Maja Mo HjelsethD 11-12 (22)25.36
1Per Ola UlsethDirekte AK (20)38.06
1Tiril EggenDirekte N (4)24.58
1Anne Borgen SturødD 45- (12)44.40
1Pia Young VikD 13-14 (21)31.49
1Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (25)38.54
2Hanne Wærp HaugeD 11-12 (22)29.22+3.46
2Oda ScheeleD 15-16 (28)44.59+1.16
2Fredrik SaugestadH17AK (6)1.17.23+10.23
2Jørgen WulfsbergH 17-18 (11)58.43+4.01
2Cecilie Wærp HaugeD 17-B (4)1.03.31+7.05
2Sindre LangaasDirekte A (9)1.06.26+8.47
3Einar LunøeH 50- (19)50.04+3.04
3Gaute BerganH 13-14 (37)37.47+4.26
3Kari MadslienD 50- (13)44.11+0.45
3Else Kari ScheeleD 45- (12)47.43+3.03
3Elisabeth EggenDirekte AK (20)38.45+0.39
3Jon SolsrudDirekte B (12)51.12+11.36
4Eirik Langedal BreivikH19 (18)1.10.20+4.56
4Ottar WiklundH 50- (19)51.07+4.07
4Frida SolsrudD 13-14 (21)43.51+12.02
4Isak JonssonH 15-16 (25)44.24+5.30
5Eira Skaarer WiklundD 11-12 (22)31.46+6.10
5Audun BerganH 17-18 (11)1.08.09+13.27
6Åse BerganD19 (6)1.32.31+28.40
6Bjørn HaugeH 45- (19)1.16.45+17.23
6Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (25)45.18+6.24
7Helge StubberudDirekte AK (20)42.30+4.24
7Marie ScheeleD 11-12 (22)34.20+8.44
7Anders Håvard LarsenH 13-14 (37)39.27+6.06
8Anne Lene Bakken UlsethDirekte AK (20)42.50+4.44
8Lars Eirik EggenDirekte B (12)1.00.49+21.13
8Kasper Bakken UlsethH 13-14 (37)39.33+6.12
8Ea LunøeD 15-16 (28)49.49+6.06
8Andreas ErichsenH 55- (14)1.07.06+14.57
9Anne Berit EidD 50- (13)1.02.58+19.32
9Egil RundbergetH 55- (14)1.08.32+16.23
9Håkon SturødH 17-18 (11)1.28.12+33.30
9Lars Young VikH 15-16 (25)47.08+8.14
10Ada WulfsbergD 15-16 (28)53.23+9.40
10Nils BerganH 50- (19)1.06.52+19.52
11Marie SaugestadD 13-14 (21)48.52+17.03
12Anne DahlD 50- (13)1.20.28+37.02
12Rolf Andreas BergH 13-14 (37)45.18+11.57
12Vegard HaldenDirekte AK (20)46.41+8.35
12Solveig BerganD 45- (12)1.12.21+27.41
13Sander H. RogndokkenH19 (18)1.26.52+21.28
13Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (37)46.27+13.06
13Inga Skaarer WiklundD 13-14 (21)52.26+20.37
14Axel AaldeH 13-14 (37)47.21+14.00
15Sam LunøeH19 (18)1.34.39+29.15
16Dag LarsenDirekte AK (20)54.35+16.29
17Jon Iver BakkenH 50- (19)1.25.13+38.13
18Marte Madslien BakkenD 15-16 (28)59.38+15.55
19Elias StubberudH 13-14 (37)51.13+17.52
24Daniel Azagra NæssH 13-14 (37)1.02.41+29.20
Gjermund Tørnqvist HaldenH19 (18)diskvalifisert
Alix Young VikD 50- (13)diskvalifisert
Elise Wærp HaugeD 13-14 (21)diskvalifisert
Lars KrügerH 50- (19)diskvalifisert
Mari EngenDirekte N (4)diskvalifisert
Penelope LeaD 13-16C (2)ikke startet
Teodor Mo HjelsethH 13-14 (37)ikke startet
Knut AaldeH 45- (19)ikke startet
Jostein TandbergH19 (18)ikke startet
Helene ScheeleD -10 (4)diskvalifisert
August Lea KabbeH -10 (5)ikke startet

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
11Hallvard KorenH 50- (19)1.07.33+20.33

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Onno VerberneH 55- (14)1.00.54+8.45
6Ingrid RavnanD 50- (13)52.06+8.40

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Jan BøhleH 65- (6)1.26.44+46.45

Oppsal Orientering

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ane Sofie KroghD 15-16 (28)43.43
1Sondre OlaussenH 11-12 (11)26.43
1Arne OlaussenDirekte C (8)40.06
1Anselm ReichenbachH 13-14 (37)33.21
2Petter NæssH 65- (6)42.22+2.23
2Elin KallesonD17AK (2)58.18+0.02
3Morten MoslandH 45- (19)1.09.17+9.55
4Jakob A. GjedeboH 11-12 (11)37.00+10.17
5Ola NilsenH17AK (6)2.06.34+59.34
5Heidi BjordalD 40- (5)1.07.13+26.26
6Ingeborg Roll MoslandD 11-12 (22)31.52+6.16
9Katrine Bjordal VegganD 13-14 (21)48.16+16.27
10Jonas KroghH 13-14 (37)43.50+10.29
11Tina KallesonD 15-16 (28)53.44+10.01
15Amélie AamodtD 15-16 (28)55.53+12.10
16Ludvig RødnesH19 (18)1.35.58+30.34
19Mari KallesonD 11-12 (22)1.16.55+51.19
20Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-14 (37)56.55+23.34
22Eskil KolshusH 13-14 (37)1.01.41+28.20
31Ask OlaussenH 13-14 (37)1.15.05+41.44
Erika A. GjedeboD -10 (4)28.50
Ingrid Solheim UndebergetD 15-16 (28)diskvalifisert
Inger Lise BjordalD 70- (2)diskvalifisert
Eilert AamodtH17AK (6)diskvalifisert
Roar BjordalH 70- (11)diskvalifisert
Lavran ThorstensenH 17-18 (11)diskvalifisert
Martin ReichenbachH 45- (19)brutt
Eskil OlaussenN-åpen (23)ikke startet

Oslostudentenes IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Dagfinn FøllesdalH 80- (3)57.22
2Eirik Næsset RamtvedtDirekte B (12)42.22+2.46
2Audrun UtskarpenD 40- (5)50.27+9.40
5Guttorm L EggeH 50- (19)54.48+7.48
6Are EriksenH 60- (6)45.51+10.23

Raumar Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Kristine Eide RappD 15-16 (28)47.11+3.28
6Asle JahrenH 55- (14)1.01.37+9.28
7Hanne Eide RappD 15-16 (28)49.40+5.57
8Johan HoelH19 (18)1.16.45+11.21
8Heidi ØstliD 45- (12)58.39+13.59
9Pernille SønsterudbråtenD 15-16 (28)53.03+9.20
10Amund HoelH19 (18)1.20.59+15.35
10Anne Catherine EkrollD 50- (13)1.05.01+21.35
14Pål Kogstad NæssH 50- (19)1.17.11+30.11
15Stian Måseide SørlieH 13-14 (37)48.18+14.57
18Øistein Fagerli NæssH 15-16 (25)1.00.46+21.52

Rye

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Kristian NæssDirekte C (8)diskvalifisert

Røyken OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Roger WiikDirekte B (12)39.36
2Kjell RønnebergH 60- (6)40.11+4.43
3Vera Gano MønnichD 17-B (4)1.10.58+14.32
6Cathrine NorvikD 55- (9)58.25+19.02
6Tone SkramD 45- (12)54.10+9.30
7Eva SyversenD 55- (9)1.03.55+24.32
10Nora Christine HansenD 11-12 (22)38.13+12.37
11Christian SchibstedH 55- (14)1.24.08+31.59
16Marthe Graff-WiikD 11-12 (22)51.37+26.01
28Simen KolbergsrudH 13-14 (37)1.10.23+37.02
Inger SchibstedD 55- (9)diskvalifisert
Øyvind Roger HansenH 55- (14)diskvalifisert
Terje SkramDirekte N (4)diskvalifisert
Marit GanoD 17-B (4)ikke startet
Torodd KolbergsrudH 45- (19)ikke startet

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Ingvild Ramtvedt NæssetD19 (6)1.24.21+20.30

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Carl-Fred. KolderupH 80- (3)1.06.42+9.20

Sturla, IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Bjørn W. LudvigsenH 75- (4)35.11
2Inger-Helene CarlsenD 17-C (3)1.12.55+8.19
2Silje CarlsenD 15-16B (2)1.09.49+4.07
3Peter CarlsenH17AK (6)1.21.14+14.14
3Geir Holm GundersenH 60- (6)42.56+7.28
7Marie KvarmeD 13-14 (21)46.04+14.15
18Mina Akiko JohnsenD 13-14 (21)1.02.33+30.44

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Erling SommerfeldtDirekte A (9)57.39

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Synnøve BråtenD19 (6)1.03.51

Østmarka OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Inga Cathrin WinsvoldD 15-16B (2)1.05.42
2Erlend OtterleiH 11-12N (2)32.22+9.25
3Knut Johan WinsvoldDirekte C (8)44.40+4.34
3Maren WinsvoldD 11-12N (3)44.40+18.40
5Siv Susanne JystadDirekte C (8)1.13.15+33.09
6Eldrid Oddea OtterleiDirekte C (8)1.26.49+46.43
7Trond KortnerH19 (18)1.15.54+10.30
8Thomas GrøstadDirekte A (9)2.06.22+1.08.43
8Ingrid NermoenD 55- (9)1.08.40+29.17
9Tor Magnus GrøstadDirekte A (9)2.16.19+1.18.40
9Svein OtterleiDirekte AK (20)45.49+7.43
10Per StedjeH 55- (14)1.23.17+31.08
11Kristin Stubban HygenDirekte B (12)2.08.11+1.28.35
11Pernille Nor-WollD 11-12 (22)39.10+13.34
16Sigrid NermoenD 13-14 (21)59.03+27.14
17Alexandra LinløkkenD 15-16 (28)57.29+13.46
18Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (22)1.06.20+40.44
19Ingrid Marie Stubban HygenD 15-16 (28)59.48+16.05
27Magnus JystadH 13-14 (37)1.08.35+35.14
Amund Kortner VogtN-åpen (23)19.19
John OtterleiH 15-16 (25)diskvalifisert
Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 (4)ikke startet
Mathias LinløkkenH 11-12 (11)ikke startet
Martin JystadH 13-16C (2)ikke startet
Andreas RambergH 17-18 (11)ikke startet
Hans Kristian Stubban HygenH 17-18 (11)ikke startet
Bjørn ChristensenH 55- (14)ikke startet
Inge RambergDirekte A (9)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Håkon DanevadH 50- (19)47.46+0.46
5Nils TveiteH 15-16 (25)44.52+5.58
6Linus OlhansH 17-18 (11)1.19.15+24.33
7Ivar MaalenH 55- (14)1.03.06+10.57
20Vegard AarstadH 15-16 (25)1.04.44+25.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor