Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askerløpet
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 7 mai 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-18 | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Dir N | Dir B | Dir C | Dir A | D19 | H19 | D17AK | H17AK | Dir AK

H 13-14

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering33.21
2Lars LienGjø-Vard OL33.22+0.01
3Gaute BerganNydalens SK37.47+4.26
4Eirik Vie StrislandFossum IF38.42+5.21
5Jonas MyhrAsker Skiklubb39.11+5.50
6Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering39.12+5.51
7Anders Håvard LarsenNydalens SK39.27+6.06
8Kasper Bakken UlsethNydalens SK39.33+6.12
9Birk Felland SætnanFossum IF41.47+8.26Last ned GPS-spor i gpx-format
10Jonas KroghOppsal Orientering43.50+10.29
11Sindre Vie StrislandFossum IF44.37+11.16
12Rolf Andreas BergNydalens SK45.18+11.57
13Martin Størmer-AntonsenNydalens SK46.27+13.06
14Axel AaldeNydalens SK47.21+14.00
15Stian Måseide SørlieRaumar Orientering48.18+14.57
16Simen VågeAsker Skiklubb48.19+14.58
17Fridtjof ReuschHeming Orientering48.32+15.11
18Christian Fredrik BorgIL Koll49.37+16.16
19Elias StubberudNydalens SK51.13+17.52
20Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering56.55+23.34
21Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb57.33+24.12
22Eskil KolshusOppsal Orientering1.01.41+28.20
23Tarje EspelinAsker Skiklubb1.02.18+28.57
24Daniel Azagra NæssNydalens SK1.02.41+29.20
25Arthur BrunborgNittedal OL1.05.09+31.48
26Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.06.26+33.05
27Magnus JystadØstmarka OK1.08.35+35.14
28Simen KolbergsrudRøyken OL1.10.23+37.02
29Børge Nilsen BergFossum IF1.10.40+37.19
30Mikael BirkelundAsker Skiklubb1.11.36+38.15
31Ask OlaussenOppsal Orientering1.15.05+41.44
32Vilmer NybergAsker Skiklubb1.20.20+46.59
33Fabian Nikolai GjessingAsker Skiklubb1.22.11+48.50
34Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.32.10+58.49
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Philip RomørenFossum IFdiskvalifisert
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubbdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor