Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 6 mai 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16B | D 15-16 | D 17-20B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 21B | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-20B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 21B | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80-

N-åpen

1 470 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Edvard Saltkjel SørliFossum IF28.1119.10
0Hermine OddenMåren OK59.08+27.2740.13
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering24.4816.52
0Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL43.41+12.0029.42
0Frederikke GärtnerFossum IF39.27+7.4626.50
0Sivert Vie SollieFossum IF29.3920.10
0Silje Andresen SkotteFossum IF36.12+4.3124.37
0Jacob Finstad LandIL Tyrving25.5217.35
0Trym TrøanFossum IF36.18+4.3724.41
0Cindy Madeleine Svendsen CeesayOslostudentenes IK39.34+7.5326.54
0Charlotte HopsnesFossum IF29.1719.55
0Herman Finstad LandIL Tyrving43.18+11.3729.27
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb54.35+22.5437.07
0Maia Aasland NilsenFossum IF37.31+5.5025.31
0Isolde OddenMåren OK59.26+27.4540.25
0Pernille Østby StenstrømFossum IF37.39+5.5825.36
0Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb21.0114.17
0Ovidie DragesetFossum IF42.27+10.4628.52
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering28.1519.13
0Stian LillegårdLillomarka OL18.2112.28
0Jakob Weider EgnerFossum IF35.40+3.5924.15
0Magnus Syversen GihleOppsal Orientering49.52+18.1133.55
0Bernhard WaastadFossum IF39.08+7.2726.37
0Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL27.4218.50
0Ingrid Weider EgnerFossum IF37.52+6.1125.45
0Lars Haakon ErikssonIL Tyrving25.0417.03
0Age KristvikFossum IF47.42+16.0132.26
0Simen BergstrømIL Tyrving31.4121.33
0Elmer BlomFet OL1.18.42+47.0153.32
0Oskar BlomFet OL1.19.42+48.0154.13
0Celine Amlie BrennaHeming Orientering48.37+16.5633.04
0Martin Amlie BrennaHeming Orientering48.11+16.3032.46
0William BærenLillomarka OL42.06+10.2528.38
0Anders HuitmannFossum IF27.5118.56
0Iben  Johansen-BarliOppsal Orientering28.1619.13
0Eline KravdalGjø-Vard OL31.56+0.1521.43
0Theo W. SæterNydalens SK21.0614.21
0Vemund Klausen VegganFossum IF51.28+19.4735.00
Gustav RydmellFossum IFdiskvalifisert
Nils Sogstad-TønnessenFossum IFdiskvalifisert
Andreas TeigenIL Tyrvingdiskvalifisert

D -10

1 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL47.2024.23
0Åse LuråsOppsal Orientering1.03.1132.34
0Helene ScheeleNydalens SK27.0413.57
0Aurora SøbergRudsbygd IL58.1730.02
Ida VatlandFossum IFikke startet

D 11-12

1 940 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK18.189.25
2Marie ScheeleNydalens SK20.43+2.2510.40
3Signe HoloFossum IF22.53+4.3511.47
4Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb23.13+4.5511.58
5Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb23.44+5.2612.14
6Anna Mæhre TorjussenFossum IF25.14+6.5613.00
7Astrid YtterbøAsker Skiklubb25.48+7.3013.17
8Elise ThorsengFossum IF26.03+7.4513.25
9Hanne Wærp HaugeNydalens SK26.35+8.1713.42
10Nora SørbergRaumar Orientering26.40+8.2213.44
11Emilie RehnKolbotn og Skimt OL26.57+8.3913.53
12Ingvild Berner MyhreFossum IF27.38+9.2014.14
13Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering28.48+10.3014.50
14Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering30.01+11.4315.28
15Marie Bjordal VegganOppsal Orientering32.25+14.0716.42
16Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb33.30+15.1217.16
17Elise Nilsen BergFossum IF44.02+25.4422.41
18Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb44.46+26.2823.04
19Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK50.26+32.0825.59
20Pernille Nor-WollØstmarka OK56.09+37.5128.56

D 11-12N

1 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Srørmer-AntonsenNydalens SK17.4012.01
2Gunde TumelionisFossum IF27.12+9.3218.30
3Hedvig Nyberg-HansenFossum IF29.02+11.2219.45

D 13-14

2 330 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK22.059.28
2Ida Marie FlågenHeming Orientering28.47+6.4212.21
3Netta Bar-NathanLillomarka OL29.26+7.2112.37
4Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering30.07+8.0212.55
5Hanna RehnKolbotn og Skimt OL32.32+10.2713.57
6Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF33.04+10.5914.11
7Frida SolsrudNydalens SK34.48+12.4314.56
8Linnea HolstIL Tyrving37.26+15.2116.03
9Kathinka Zahl HagenFossum IF37.49+15.4416.13
10Eileen BjanesIL Tyrving39.03+16.5816.45
11Elise Wærp HaugeNydalens SK39.39+17.3417.01
12Astrid RognstadHadeland OL40.39+18.3417.26
13Helene Bjørkvold JendalFossum IF43.40+21.3518.44
14Ragnhild Mathea HelmersenFet OL44.45+22.4019.12
15Marie SaugestadNydalens SK47.31+25.2620.23
16Mari BrendeFossum IF49.26+27.2121.12
17Selma FærdenKolbotn og Skimt OL54.22+32.1723.20
18Noor Dirro-HeluMåren OK54.32+32.2723.24
19Ingrid LuråsOppsal Orientering1.15.08+53.0332.14
Kristine SolbakkenIL Tyrvingdiskvalifisert
Gina BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet
Karen SkaugeHeming Orienteringikke startet

D 13-16C

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Sofie SkroveRingerike OL1.21.5938.51

D 13-16N

1 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Tørudbakken JendalFossum IF34.2819.21

D 15-16B

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL43.5018.48

D 15-16

2 820 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK25.539.10
2Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb26.58+1.059.33
3Kristine KravdalGjø-Vard OL27.00+1.079.34
4Andrea RanvikKonnerud IL27.15+1.229.39
5Amélie AamodtOppsal Orientering29.45+3.5210.32
6Jenny BaklidKonnerud IL29.47+3.5410.33
7Karen Hoel JomaasFossum IF30.23+4.3010.46
8Maya ArnesenHeming Orientering31.13+5.2011.04
9Tina KallesonOppsal Orientering31.23+5.3011.07
10Ingrid BlindheimLillomarka OL31.37+5.4411.12
11Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering33.17+7.2411.48
12Alexandra LinløkkenØstmarka OK33.18+7.2511.48
12Hanne Eide RappRaumar Orientering33.18+7.2511.48
14Ada WulfsbergNydalens SK34.50+8.5712.21
15Ea LunøeNydalens SK37.07+11.1413.09
16Ane Sofie KroghOppsal Orientering37.46+11.5313.23
17Kristine Eide RappRaumar Orientering38.22+12.2913.36
18Carmen DirroMåren OK38.50+12.5713.46
19Emma Meyer LarssonIL Tyrving39.13+13.2013.54
20Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering40.53+15.0014.29
21Iris HolstIL Tyrving42.05+16.1214.55
22Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK42.39+16.4615.07
23Ingeborg RognstadHadeland OL47.20+21.2716.47
24Thea LandKonnerud IL51.07+25.1418.07
25Marie Sisjord NyvollFossum IF52.12+26.1918.30
26Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK54.01+28.0819.09
27Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL55.20+29.2719.37
Malene JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKdiskvalifisert
Anniken RanvikKonnerud ILikke startet

D 17-20B

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Merete UndelandSturla, IF1.10.2230.12

D 17-C

2 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine ThorsengFossum IF27.0712.51
2Annica HernesFossum IF33.58+6.5116.05
3Jane Karine HelmersenFet OL34.51+7.4416.30
4June HerredsvelaØstmarka OK34.56+7.4916.33
5Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK36.54+9.4717.29
6Katrine SolbakkenIL Tyrving1.06.31+39.2431.31
Tale TorjussenFossum IFutenfor konkurranse

D 17-18

3 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb40.1311.41
2Oda Marie ColquhunLillomarka OL40.25+0.1211.44
3Synne StrandAsker Skiklubb42.24+2.1112.19
4Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK53.45+13.3215.37
5Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL56.37+16.2416.27
6Ragne NorrudFossum IF1.06.12+25.5919.14
7Ingrid HasaasFossum IF1.16.43+36.3022.18
Vera Gano MønnichRøyken OLikke startet

D 19-20

4 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering59.4914.04
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet

D 21-

4 250 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering48.0411.18
2Maria JonssonNydalens SK49.57+1.5311.45
3Lene Moe BlomNydalens SK50.11+2.0711.48
4Betty Ann BjerkreimIL Tyrving56.42+8.3813.20
5Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag59.25+11.2113.58
6Anne Johanne LindNydalens SK1.00.43+12.3914.17
7Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.16.47+28.4318.04
8Marianne BakkenNydalens SK1.17.46+29.4218.17
9Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.22.57+34.5319.31
10Elin EkebergIL Tyrving1.24.49+36.4519.57
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orienteringbrutt

D 21B

2 330 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering23.3510.07
2Heidi BernerFossum IF35.28+11.5315.13
3Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL38.13+14.3816.24
4Eli Ringstad LienGjø-Vard OL40.22+16.4717.19
5Laila Eriksen BlomFet OL41.53+18.1817.58
6Ann-Karin LestebergKongsberg OL51.27+27.5222.04
7Line Bar-NathanLillomarka OL55.02+31.2723.37
8Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.07.53+44.1829.08
Lene ColquhounLillomarka OLdiskvalifisert
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Birgit SisjordFossum IFdiskvalifisert
Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert

D 35-

3 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birte Riddervold TeigenIL Tyrving37.0610.47
2Kristin Melander VieFossum IF51.36+14.3015.00

D 40-

3 440 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine DirroMåren OK49.1014.17
2Silje SyversenOppsal Orientering57.36+8.2616.44
3Elin KallesonOppsal Orientering1.00.54+11.4417.42
4Nina BirkelundAsker Skiklubb1.34.25+45.1527.26
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 45-

2 820 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri StørmerNydalens SK27.029.35
2Jorun RuudAsker Skiklubb27.32+0.309.45
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb29.26+2.2410.26
4Guro HarstadHeming Orientering31.26+4.2411.08
5Arnhild KroghOppsal Orientering32.21+5.1911.28
6Nora SkauenIL Tyrving33.32+6.3011.53
7Hege SolerødGjø-Vard OL34.17+7.1512.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Ann Elin FlågenHeming Orientering35.35+8.3312.37
9Torunn Økern JensenRingerike OL39.45+12.4314.05
10Birgit Økern JensenKonnerud IL45.34+18.3216.09
11Jorunn BlindheimLillomarka OL51.07+24.0518.07
12Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering51.39+24.3718.18
13Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1.01.49+34.4721.55
14Christine HandstangerNittedal OL1.25.47+58.4530.25
Else Kari ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKikke startet

D 50-

2 930 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig SikkelandIL Tyrving33.2611.24
2Marianne NjåsteinIL Tyrving33.39+0.1311.29
3Hilda ØfsthusAsker Skiklubb34.12+0.4611.40
4Torunn Drage RotiFossum IF34.33+1.0711.47
5Nina Elise JørgensenNittedal OL37.52+4.2612.55
6Anne Marit BjergaardNydalens SK40.43+7.1713.53
7Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering41.53+8.2714.17
8Trude FixdalIL Koll43.39+10.1314.53
9Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering45.34+12.0815.33
10Anna GöhlmanIL Tyrving1.01.14+27.4820.53
11Siw SolstadIL Tyrving1.10.42+37.1624.07
Åshild FlatebakkenIL Tyrvingdiskvalifisert
Maria PerssonAsker Skiklubbdiskvalifisert
Gunhild MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 55-

2 930 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril HallanLillomarka OL34.1311.40
2Runa SkyttersæterHeming Orientering36.47+2.3412.33
3Kjersti SkantzeIL Tyrving39.13+5.0013.23
4Berit DanielsenIL Tyrving41.23+7.1014.07
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll43.20+9.0714.47
6Unni RyeAsker Skiklubb50.01+15.4817.04
7Kirsti Grundnes BergIL Tyrving53.45+19.3218.20
8Helena StubberudNydalens SK54.13+20.0018.30
Sharon BroadwellIL GeoFormdiskvalifisert
Heidi FalckIL Tyrvingikke startet

D 60-

2 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger NergaardStokke IL50.3518.52
2Randi NilstadIL Tyrving1.01.16+10.4122.51

D 65-

2 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg BakkenMåren OK56.3421.06
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.01.03+4.2922.46
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.06.06+9.3224.39
4Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.28.08+31.3432.53

D 70-

2 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL51.0119.02
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL55.09+4.0820.34
3Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1.00.12+9.1122.27
4Birgitte BekkelundRøyken OL1.02.29+11.2823.18

D 75-

2 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF57.2621.25
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.23.06+25.4031.00

D 80-

2 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.00.1522.28
Eva FixdalHeming Orienteringdiskvalifisert

H -10

1 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Olaf Blom-HagenFossum IF30.5115.54
0Erlend SommerheinOK Horten30.0015.27
0Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering40.52+10.0121.03
0Even Nygård ThorsengFossum IF23.0011.51
0Ola Mæhre TorjussenFossum IF37.15+6.2419.12
0Fredrik GrønsethFossum IF56.10+25.1928.57
0Lauritz BrunborgNittedal OL31.03+0.1216.00
Odin Vie StrislandFossum IFdiskvalifisert
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFdiskvalifisert

H 11-12

1 940 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering19.109.52
2Even LienGjø-Vard OL23.40+4.3012.11
3Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL23.52+4.4212.18
4Mathias BirkelundAsker Skiklubb25.34+6.2413.10
5Marcus FossumFossum IF25.51+6.4113.19
6Alexander SlettenRaumar Orientering26.53+7.4313.51
7Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering27.34+8.2414.12
8Håvard Rekve LianFossum IF29.30+10.2015.12
9Alexander HernesFossum IF30.29+11.1915.42
10Simon HernesFossum IF33.37+14.2717.19
11Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll34.09+14.5917.36
12Knut Kolltveit SørlieFossum IF37.27+18.1719.18
13Gabriel SolemOppsal Orientering44.59+25.4923.11
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet

H 11-12N

1 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK17.0511.37
2Erlend BakkeFossum IF20.53+3.4814.12

H 13-14

2 440 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL23.339.39
2Christian Fredrik BorgIL Koll24.22+0.499.59
3Anselm ReichenbachOppsal Orientering25.09+1.3610.18
4Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb26.46+3.1310.58
5Jonas MyhrAsker Skiklubb27.04+3.3111.05
6Stian Måseide SørlieRaumar Orientering29.32+5.5912.06
7Rolf Andreas BergNydalens SK30.06+6.3312.20
8Axel AaldeNydalens SK31.19+7.4612.50
9Sindre Vie StrislandFossum IF32.48+9.1513.26
10Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering32.49+9.1613.26
11Vilmer NybergAsker Skiklubb33.12+9.3913.36
12Elias StubberudNydalens SK33.14+9.4113.37
13Oliver NilsenFossum IF34.08+10.3513.59
14Gustav Andresen SkotteFossum IF37.08+13.3515.13
15Martin Størmer-AntonsenNydalens SK37.32+13.5915.22
16Jonas KroghOppsal Orientering38.20+14.4715.42
17Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb41.08+17.3516.51
18Eskil KolshusOppsal Orientering41.56+18.2317.11
19Eirik Vie StrislandFossum IF42.30+18.5717.25
20Theodor BjørkSandefjord OK43.11+19.3817.41
21Philip RomørenFossum IF43.14+19.4117.43
22Marius E. AamodtOppsal Orientering45.20+21.4718.34
23Mikael BirkelundAsker Skiklubb51.44+28.1121.12
24Børge Nilsen BergFossum IF53.05+29.3221.45
25Birk ThorstensenOppsal Orientering1.14.21+50.4830.28
Arthur BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet

H 13-16C

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll1.11.3633.56

H 15-16

3 290 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK24.417.30
2Isak JonssonNydalens SK31.04+6.239.26
3Lars Young VikNydalens SK31.58+7.179.42
4Eivind Berner MyhreFossum IF33.53+9.1210.17
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb34.55+10.1410.36
6Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering35.32+10.5110.48
7Ferdinand FremmingHeming Orientering36.16+11.3511.01
8Mikkel KatlaFossum IF41.05+16.2412.29
9Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering42.04+17.2312.47
10Johan Kristian UndelandSturla, IF42.54+18.1313.02
11Kristian ØstermannHeming Orientering43.15+18.3413.08
12Nils TveiteÅs-NMBU Orientering45.12+20.3113.44
13Martin BirkelundAsker Skiklubb45.31+20.5013.50
14Erlend BørliFossum IF48.14+23.3314.39
15Simen FritznerNittedal OL49.38+24.5715.05
16Marius BakkeFossum IF53.33+28.5216.16
17Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering54.24+29.4316.32
18Christoffer SlettenRaumar Orientering1.02.09+37.2818.53
19Herman BrunborgNittedal OL1.02.48+38.0719.05
20Lars Øderud VatneBækkelagets SK1.37.39+1.12.5829.40
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Even Nygaard ØstrengRaumar Orienteringikke startet
Gaute FosstveitRaumar Orienteringikke startet
Cornelius BjørkSandefjord OKikke startet
Anders HorveiRaumar Orienteringikke startet

H 15-16B

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb36.2514.55

H 17-C

2 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SørbergRaumar Orientering27.1812.56
2Harald AulieIL Koll28.14+0.5613.22
3Matthew NgOslostudentenes IK47.19+20.0122.25

H 17-18

4 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Axel HoveidAsker Skiklubb39.049.11
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb43.45+4.4110.17
3Håkon SturødNydalens SK48.28+9.2411.24
4Lavran ThorstensenOppsal Orientering48.48+9.4411.28
5Elias Skjolden SørensenLillomarka OL50.58+11.5411.59
6Trygve MyhrAsker Skiklubb51.03+11.5912.00
7Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.02.28+23.2414.41
Martin Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert

H 19-20

4 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HagaRaumar Orientering39.008.26
2Sander H. RogndokkenNydalens SK58.10+19.1012.35
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 21-

4 620 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK36.187.51
2Magne HagaRaumar Orientering39.59+3.418.39
3Pål SkogedalAsker Skiklubb40.21+4.038.44
4Vetle ChristiansenBækkelagets SK40.46+4.288.49
5Kristoffer JacobsenIL Tyrving41.07+4.498.53
6Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät41.49+5.319.03
7Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering42.09+5.519.07
8Lukas PetersonIFK Umeå42.18+6.009.09
9Gard LindsethNydalens SK45.39+9.219.52
10Daniel Moe BlomNydalens SK47.06+10.4810.11
11Inge LindsethNydalens SK48.44+12.2610.32
12Ola LestebergKongsberg OL50.59+14.4111.02
13Erik PerssonOppsal Orientering53.38+17.2011.36
14Helge BakkehøiØstmarka OK1.03.44+27.2613.47
15Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.07.07+30.4914.31
16Morten TangenOK Moss1.08.48+32.3014.53
17Lars TreekremHeming Orientering1.13.33+37.1515.55
18Håkon Nergaard BergStokke IL1.18.15+41.5716.56
19Lars Danielsen HolenMarkane IL1.23.48+47.3018.08
Yngvar ChristiansenBækkelagets SKdiskvalifisert
Kristian RuudBækkelagets SKdiskvalifisert

H 21B

2 440 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haakon DolvenAsker Skiklubb34.1714.03
2Per Anders YtterbøAsker Skiklubb36.18+2.0114.52
3Boehlke HenrikFossum IF40.15+5.5816.29
4Alexander RødstenHeming Orientering41.17+7.0016.55
5Roar HernesFossum IF42.19+8.0217.20
6Torleif GaltelandAsker Skiklubb42.23+8.0617.22
7Martin ReichenbachOppsal Orientering47.31+13.1419.28
Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Torbjørn DalløkkenIL GeoFormdiskvalifisert
Jarle RogndokkenFet OLdiskvalifisert
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 35-

4 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1.23.4718.08
John Kåre SteneNOTEAMikke startet

H 40-

4 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL46.3410.57
2Torstein HoleNydalens SK49.17+2.4311.35

H 45-

4 250 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut AaldeNydalens SK46.0810.51
2Anders SollienOL Toten-Troll49.17+3.0911.35
3Pål SommerheinOK Horten49.43+3.3511.41
4Tommy JauhojärviAsker Skiklubb50.36+4.2811.54
5Terje BlindheimLillomarka OL52.57+6.4912.27
6Bjørn HaugeNydalens SK54.17+8.0912.46
7Dag StrislandKolbotn og Skimt OL56.11+10.0313.13
8Gjermund GravirAsker Skiklubb56.25+10.1713.16
9Eilert AamodtOppsal Orientering58.18+12.1013.43
10Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.03.38+17.3014.58
11Vegard HaldenNydalens SK1.06.41+20.3315.41
12Kimme ArnesenHeming Orientering1.06.45+20.3715.42
13Øyvind LienGjø-Vard OL1.07.51+21.4315.57
14Fredrik SaugestadNydalens SK1.09.11+23.0316.16
15Even ErlienGjø-Vard OL1.11.12+25.0416.45
16Runar ThorstensenOppsal Orientering1.19.59+33.5118.49
Trond MyhreFossum IFdiskvalifisert
Jens Christian HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
Jon SolsrudNydalens SKdiskvalifisert

H 50-

3 660 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering34.319.25
2Lars DrageStavanger Orienteringsklubb38.09+3.3810.25
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK44.05+9.3412.02
4Einar LunøeNydalens SK45.02+10.3112.18
5Erlend RehnKolbotn og Skimt OL45.58+11.2712.33
6Ole IngesenSarpsborg OL46.16+11.4512.38
7Roar PedersenOppsal Orientering54.27+19.5614.52
8Terje NæssFossum IF54.55+20.2415.00
9Trond BrevikFossum IF57.38+23.0715.44
10Anders FlågenHeming Orientering58.59+24.2816.06
11Øyvind HelmersenFet OL59.35+25.0416.16
12Torkjel NesheimIL Tyrving1.16.34+42.0320.55
13Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.25.38+51.0723.23
14Sjur LangedalNydalens SK1.38.00+1.03.2926.46
Jarle RotiFossum IFdiskvalifisert
Odd Arne LianIL Kolldiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Per Ola UlsethNydalens SKikke startet
Per ØstrengRaumar Orienteringikke startet
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet

H 55-

3 660 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL40.1310.59
2Nils Petter FremmingHeming Orientering41.15+1.0211.16
3Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering43.02+2.4911.45
4Egil RundbergetNydalens SK43.31+3.1811.53
4Jens Olav KløvrudLillomarka OL43.31+3.1811.53
6Onno VerberneOL Toten-Troll44.03+3.5012.02
7Arne FossheimAsker Skiklubb45.39+5.2612.28
8Martin GranlyLillomarka OL46.29+6.1612.42
9Egil EideIL Tyrving48.09+7.5613.09
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF49.05+8.5213.24
11Lars-Erik FiskumIL Tyrving49.13+9.0013.26
12Hallvard BergIL Tyrving53.57+13.4414.44
13Trygve RognstadHadeland OL55.11+14.5815.04
14Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb59.39+19.2616.17
15John YtternesKolbotn og Skimt OL1.01.00+20.4716.40
16Kristian KalagerAsker Skiklubb1.03.27+23.1417.20
17Erik NæssØstmarka OK1.07.02+26.4918.18
18Hans Henrik FremmingHeming Orientering1.15.29+35.1620.37
19Claus FritznerNittedal OL1.39.57+59.4427.18
Peer StiansenNydalens SKikke startet

H 60-

2 930 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK25.588.51
2Øyvind SørlieHadeland OL27.11+1.139.16
3Per Kristian EkebergIL Tyrving27.44+1.469.27
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb28.28+2.309.42
5Torgeir StrandhagenRøyken OL30.15+4.1710.19
6Are EriksenOslostudentenes IK32.04+6.0610.56
7Per OsenVestre Akers SK36.24+10.2612.25
8Alf PettersenIL Tyrving37.17+11.1912.43
9Bjørn WilladssenHeming Orientering41.34+15.3614.11
10Roy GjerdingOK Moss41.55+15.5714.18
11Morten JohannessenRøyken OL48.44+22.4616.37
12Tov Arne BondalNotodden OL48.52+22.5416.40

H 65-

2 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL32.3211.06
2Odd Eide-FredrisenKamp/Vestheim IF38.43+6.1113.12
3Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb39.47+7.1513.34
4Egil HusethKamp/Vestheim IF41.11+8.3914.03
5Per ØhlckersIL Tyrving42.25+9.5314.28
6Petter NæssOppsal Orientering45.59+13.2715.41
7Ragnar Niemi BergStokke IL47.30+14.5816.12
8Øyvind HoveidAsker Skiklubb52.02+19.3017.45
Svein S JacobsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Vidar BerteigIL GeoFormdiskvalifisert

H 70-

2 680 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL32.5312.16
2John Thomas PetersenNittedal OL33.33+0.4012.31
3Øyvind SteneAsker Skiklubb37.57+5.0414.09
4Jon FærdenKolbotn og Skimt OL38.01+5.0814.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Kjell StenstadvoldIL Tyrving40.20+7.2715.02
6Trond FeiringHamar OK41.12+8.1915.22
7Klaus EngenEidskog OL44.45+11.5216.41
8Hasse BergstrømIL Tyrving49.33+16.4018.29
9Henning GaarderKonnerud IL55.31+22.3820.42
10Bjørn SpjelkavikIL Tyrving57.58+25.0521.37
11Terje MalmHamar OK1.13.07+40.1427.16

H 75-

2 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss42.2415.49
2Øystein MadsenHaugerud IF56.13+13.4920.58
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.06.03+23.3924.38
4Steinar RuudKonnerud IL1.06.26+24.0224.47
Jon C. FougnerHeming Orienteringdiskvalifisert

H 80-

2 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF53.2819.57
2Per MeilandLommedalens IL1.03.45+10.1723.47
3Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.39.00+45.3236.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor