Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Publikumsløp - NM-natt helg

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp - NM-natt helg
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: lørdag 24 september 2016

Åpen - Kort

2 730 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein AlvestadWing OK31.2711.31
2Hilde GrønengLillehammer OK32.20+0.5311.50
3Svein S JacobsenIL Tyrving32.57+1.3012.04
4Jack BjørnsenKristiansand OK33.17+1.5012.11
5Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb33.19+1.5212.12
6Gunnar PettersonEgersund OK33.57+2.3012.26
7Kari ChristiansenSandefjord OK34.24+2.5712.36
8Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)35.34+4.0713.01
9Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb36.41+5.1413.26
10Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK36.43+5.1613.26
11Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb37.43+6.1613.48
12Tove HeimdalKonnerud IL38.20+6.5314.02
13Turid RognsvågOs Orienteringsklubb40.27+9.0014.49
14Arnulf FuglestadÅlgård Orientering40.48+9.2114.56
15Jannicke RonnæssStavanger Orienteringsklubb41.33+10.0615.13
16Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange41.39+10.1215.15
17Turid ArnesenByåsen IL42.07+10.4015.25
18Dag KaasHeming Orientering42.40+11.1315.37
19Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering43.12+11.4515.49
20Jan Inge LundeGanddal IL45.44+14.1716.45
21Anna TaksdalGanddal IL46.06+14.3916.53
22Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering46.12+14.4516.55
23Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb46.33+15.0617.03
24Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb48.25+16.5817.44
25Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering48.34+17.0717.47
26Ingrid LamarkGanddal IL49.06+17.3917.59
27Geir HusdalTIF Viking49.12+17.4518.01
28Anita SælevikHaugesund IL Orientering50.17+18.5018.25
29Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51.34+20.0718.53
30Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering51.40+20.1318.55
31Geir NilsenEmblem IL51.45+20.1818.57
32Synnøve FuglestadÅlgård Orientering52.30+21.0319.13
33Sindre Skeie PettersonEgersund OK54.08+22.4119.49
34Celina Iversen ÅseEgersund OK54.10+22.4319.50
35Julie PuntervoldEgersund OK54.19+22.5219.53
36Hilde VassendPorsgrunn OL55.16+23.4920.14
37Gro EllegaardVang OL59.58+28.3121.57
38Alexander HorpestadEgersund OK1.02.54+31.2723.02
39Edvin AakreEgersund OK1.03.31+32.0423.15
40May MelingStavanger Orienteringsklubb1.05.19+33.5223.55
41Oskar KaaløySandefjord OK1.08.49+37.2225.12
42Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.13.58+42.3127.05
43Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.14.00+42.3327.06
44Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1.21.32+50.0529.51
0Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert
0Magnus RambergØstmarka OKdiskvalifisert
0Ole Kristian TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

Åpen - Lang

4 460 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)34.237.42
2Tom Eirik EikangerIL Gular39.41+5.188.53
3Sveinung RykkjeStord Orientering40.33+6.109.05
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering40.49+6.269.09
5Per Inge EspedalÅlgård Orientering41.29+7.069.18
6Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb42.58+8.359.38
7Bjørn Serck-HanssenSandnes IL (Rogaland)45.03+10.4010.06
8Hans Christian MeenPorsgrunn OL48.46+14.2310.56
9Frode HaugskottOL Trollelg48.53+14.3010.57
10Arne JohannesenIL Gular49.30+15.0711.05
11Per Olav GulbrandsenLarvik OK50.43+16.2011.22
12Dagrun Daltveit SlettebøFana IL51.23+17.0011.31
13Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK52.27+18.0411.45
14Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb52.34+18.1111.47
15Lars HjermstadFossum IF55.13+20.5012.22
16Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)57.34+23.1112.54
17Trond LamarkGanddal IL57.44+23.2112.56
18Ole IngesenSarpsborg OL59.33+25.1013.21
18Bjørnar KregnesKristiansand OK59.33+25.1013.21
20Tove AasheimAskøy OL1.01.25+27.0213.46
21Henning B. CarlsenMoss1.04.55+30.3214.33
22Lasse ArnesenHeming Orientering1.05.21+30.5814.39
23Tora Aasheim NymarkTIF Viking1.06.16+31.5314.51
24Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.17.20+42.5717.20
25Tore KolstadMo OK1.18.06+43.4317.30
26Torgeir BrandalKongsberg OL1.20.17+45.5418.00
27Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1.24.37+50.1418.58
28Line Hovdenak LyngNidarøst OK1.29.43+55.2020.06
0Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLdiskvalifisert
0Inge RambergØstmarka OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor