Norwegian Orienteering Federation

Official results for Deltaker og publikumsløp NM-natt helg -Universitetet

Event informationShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Deltaker og publikumsløp NM-natt helg -Universitetet
Organiser: Stavanger Orienteringsklubb
Date: Friday 23 September 2016

Classes: Show all | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Herrer-Ny | Damer-Ny

Damer - kort løype

2 000 m, 4 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Eldri HoloFossum IF18:529:26
2Eli KolstadMo OK20:17+1:2510:08
3Vibeke RogneVassøy Idrettslag23:46+4:5411:53
4Gro Mariero TotlandStavanger Orienteringsklubb35:36+16:4417:48

Damer - mellomlang løype

3 300 m, 8 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF29:358:57
2Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)30:14+0:399:09
3Åsne Naadland HoloFossum IF30:16+0:419:10
4Maren NorderudIL Tyrving30:42+1:079:18
5Pernille KatlaFossum IF31:39+2:049:35
6Anita SælevikHaugesund IL Orientering39:18+9:4311:54
7Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb57:05+27:3017:17
8Siv Hilde BergSUS BIL1:04:42+35:0719:36

Damer - lang løype

4 400 m, 2 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Line Hovdenak LyngNidarøst OK48:3711:02
2Mari Hegland HalvorsenStavanger Orienteringsklubb53:21+4:4412:07

Herrer - kort løype

2 000 m, 2 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb26:2013:10
2Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)33:18+6:5816:39

Herrer - mellomlang løype

3 300 m, 9 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Svein S JacobsenIL Tyrving27:378:22
2197972 U1 Ukjent løper197972NOTEAM28:44+1:078:42
3Erik Hæstad BjørnstadFossum IF29:18+1:418:52
4Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering31:24+3:479:30
5Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb32:00+4:239:41
6Tore KolstadMo OK40:03+12:2612:08
7Birk Gjerdrum VatlandStavanger Orienteringsklubb56:45+29:0817:11
8Bjørn GjerdrumStavanger Orienteringsklubb57:23+29:4617:23
0Arne JohannesenIL Gulardisqualified

Herrer - lang løype

4 400 m, 8 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering27:436:17
2186014 U1 Ukjent løper186014NOTEAM30:09+2:266:51
3Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb33:19+5:367:34
4Trond LamarkGanddal IL33:21+5:387:34
5Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)36:25+8:428:16
6Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering39:57+12:149:04
7Jan S. EikeNOTEAM40:14+12:319:08
0211766 U1 Ukjent løper211766NOTEAMdisqualified

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

IOF Eventor