Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Deltaker og publikumsløp NM-natt helg -Universitetet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Deltaker og publikumsløp NM-natt helg -Universitetet
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: fredag 23 september 2016

Damer - kort løype

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldri HoloFossum IF18.529.26
2Eli KolstadMo OK20.17+1.2510.08
3Vibeke RogneVassøy Idrettslag23.46+4.5411.53
4Gro Mariero TotlandStavanger Orienteringsklubb35.36+16.4417.48

Damer - mellomlang løype

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF29.358.57
2Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)30.14+0.399.09
3Åsne Naadland HoloFossum IF30.16+0.419.10
4Maren NorderudIL Tyrving30.42+1.079.18
5Pernille KatlaFossum IF31.39+2.049.35
6Anita SælevikHaugesund IL Orientering39.18+9.4311.54
7Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb57.05+27.3017.17
8Siv Hilde BergSUS BIL1.04.42+35.0719.36

Damer - lang løype

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line Hovdenak LyngNidarøst OK48.3711.02
2Mari Hegland HalvorsenStavanger Orienteringsklubb53.21+4.4412.07

Herrer - kort løype

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb26.2013.10
2Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)33.18+6.5816.39

Herrer - mellomlang løype

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein S JacobsenIL Tyrving27.378.22
2197972 U1 Ukjent løper197972NOTEAM28.44+1.078.42
3Erik Hæstad BjørnstadFossum IF29.18+1.418.52
4Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering31.24+3.479.30
5Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb32.00+4.239.41
6Tore KolstadMo OK40.03+12.2612.08
7Birk Gjerdrum VatlandStavanger Orienteringsklubb56.45+29.0817.11
8Bjørn GjerdrumStavanger Orienteringsklubb57.23+29.4617.23
0Arne JohannesenIL Gulardiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering27.436.17
2186014 U1 Ukjent løper186014NOTEAM30.09+2.266.51
3Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb33.19+5.367.34
4Trond LamarkGanddal IL33.21+5.387.34
5Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)36.25+8.428.16
6Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering39.57+12.149.04
7Jan S. EikeNOTEAM40.14+12.319.08
0211766 U1 Ukjent løper211766NOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor