Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 31

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 31
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 3 desember 2016

Lang

5 900 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aapo AaltioOslostudentenes IK48.088.09
2Erling SommerfeldtTume49.38+1.308.24
3Lone BrochmannBekkelaget SK50.56+2.488.37
4Jan Fredrik HelgakerDNV51.02+2.548.38
5Elias Skjolden SørensenLillomarka OL51.50+3.428.47
6Tore HoffTyrving/Statoil54.07+5.599.10
7Erling HålandDNV54.29+6.219.14
8Sivert KvermeFossum IF54.56+6.489.18
9Nicholas OskarssonLillomarka OL54.59+6.519.19
10Bjørn GrindeOslostudentenes IK56.05+7.579.30
11Tore SagvoldenØstmarka OK56.20+8.129.32
12Espen WigaardOppsal IF56.35+8.279.35
13Peter GisholtFossum IF57.56+9.489.49
14Einar GisholtFossum IF58.26+10.189.54
15Heidi WistVang o-lag59.07+10.5910.01
16Anton PlaianAsker SK59.29+11.2110.04
17Einar JensenNydalens SK1.00.19+12.1110.13
18Erik StordalAsker Skiklubb1.02.19+14.1110.33
19Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.03.03+14.5510.41
20Martin GranlySiemens Oslo1.03.05+14.5710.41
21Olav HasaasFossum IF1.03.06+14.5810.41
22Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.03.14+15.0610.43
23Are EriksenOslostudentenes IK1.03.19+15.1110.43
24Per OsenStatoil Oslo BIL1.03.58+15.5010.50
25Per Morten LefdahlNOTEAM1.04.09+16.0110.52
26Ellen ArianssenLillomarka OL1.06.12+18.0411.13
27Eskil ÅsmulOL Trollelg1.09.34+21.2611.47
28Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.11.22+23.1412.05
29Torbjørn DalløkkenGeoForm1.12.11+24.0312.14
30Trude FixdalIL Koll1.13.27+25.1912.26
31Rune HultgreenOpsahl1.16.36+28.2812.58
32Stein MellaYara Praxair1.17.04+28.5613.03
33Ingrid HasaasFossum IF1.18.42+30.3413.20
34Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK1.18.48+30.4013.21
35Håkon BuggePrivat1.18.50+30.4213.21
36Christian ReuschHeming Orienteringikke godkjent
37Egil Reidar OsnesPrivatikke godkjent
38Hallvard BergIL Tyrvingikke godkjent
39Knut BårtveitBø OLikke godkjent
40Harald IweIL GeoFormikke godkjent
41Siri EidnesOslostudentenes IKikke godkjent
42Signe Astrup ArnesenHeming Orienteringikke godkjent
43Brita SauarStatoilikke godkjent
44Ola Peter GjessingHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

4 700 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar EastwoodLillomarka OL44.149.24
2Vidar BerteigFossum IF47.13+2.5910.02
3Truls KvaaseBækkelagets SK47.42+3.2810.08
4Håkon Nergaard BergStokke IL49.17+5.0310.29
5Morten KarlsenMåren OK50.20+6.0610.42
6Ove MartinsenHauketo IF50.22+6.0810.42
7Per Jogeir KarlsbakkDNV52.39+8.2511.12
8Milda ØhlckersTyrving52.59+8.4511.16
9Roar SigurdsenRingnes53.17+9.0311.20
9Eilert AamodtOppsal IF53.17+9.0311.20
11Richard BlomFBI56.00+11.4611.54
12Helge RevhaugRingerike OL56.43+12.2912.04
13Frida Næss-UlsethNydalen SK56.47+12.3312.04
13Christine GjermoØstmarka OK56.47+12.3312.04
15Tina KallesonOppsal IF57.02+12.4812.08
16Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere57.03+12.4912.08
17Ole NielsenOppsal IF57.14+13.0012.10
18Preben von der LippeNorsk kulturråd57.33+13.1912.14
19Sven OhrvikKonnerud IF57.44+13.3012.17
20Pål W. HanssenBDO BIL57.59+13.4512.20
21Trine Marit Jostad RaaenKongsberg OL58.36+14.2212.28
22Evelina LaaksonenOslostudentenes IK58.51+14.3712.31
23Marianne NjåsteinIL Tyrving1.00.06+15.5212.47
24Alexandra DevikOslostudentenes IK1.00.19+16.0512.50
25Nanna Fløgstad SohlbergHeming Orientering1.01.26+17.1213.04
26Christine Rynning-TønnesenPrivat1.02.50+18.3613.22
27Cecilie KvermeFossum IF1.04.17+20.0313.40
28Geir TrøanKolbotn & Skimt OL1.05.10+20.5613.51
29Kjersti ThoStabæk IF1.06.15+22.0114.05
30Marianne ReuschHeming Orientering1.08.12+23.5814.30
31Maja ZimmermannOslostudentenes IK1.08.37+24.2314.35
32Knut Tore SolheimNydalens SK1.10.27+26.1314.59
33Lenny Viking EnstrømOslostudentenes IK1.14.26+30.1215.50
34Stein MyhreOslo sporveier BIL1.14.58+30.4415.57
35Tove EriksenPrivat1.15.07+30.5315.58
36Nora UrsinFossum IF1.16.01+31.4716.10
37Lars ChristensenDNV1.17.14+33.0016.25
38Tormod HegdalHeming Orientering1.17.45+33.3116.32
39Jon C. FougnerHeming Orientering1.20.55+36.4117.12
40Vorin BottenOslostudentenes IK1.22.00+37.4617.26
41Halvard BjørgumDNV1.30.45+46.3119.18
42Tor DrageAker Solutions1.31.58+47.4419.34
43Fredrik SaugestadNydalens SKikke godkjent
44Aleidis LøkenHeming Orienteringikke godkjent
45Veslemøy SolbergKonnerud IFikke godkjent
46Bjørn SandelienVegdirektoratetikke godkjent
47Anette WigaardOppsal IFikke godkjent
48Per  ØhlckersTyrvingikke godkjent

Kort

2 600 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald AulieIL Koll32.2712.28
2Marius AamodtOppsal IF34.02+1.3513.05
3Lars ArnesenPrivat37.54+5.2714.34
4Torstein MellemNOTEAM38.10+5.4314.40
5Rasmus EastwoodLillomarka OL40.12+7.4515.27
6Enikø BertalanAsker SK42.39+10.1216.24
7Sofia ØhlckersTyrving42.47+10.2016.27
8Knut Kristen HangeraasIL GeoForm43.57+11.3016.54
9Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet45.38+13.1117.33
10Marie SaugestadNydalens SK46.36+14.0917.55
11Elin SjønnesenNittedal OL48.43+16.1618.44
12Eyvind AasIL GeoForm51.15+18.4819.42
13Sturle HånesIL GeoForm52.16+19.4920.06
14Georg HorvatiTyrving52.58+20.3120.22
14Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK52.58+20.3120.22
16Unni DrageAker Solutions55.58+23.3121.31
17Øystein MadsenHaugerud IL56.24+23.5721.41
18Brynhild FanuelsenFossum IF1.05.05+32.3825.01
19Per  GjermoAsker SK1.13.58+41.3128.26
20Elise og Sunniva SjønnesenNittedal OL1.15.29+43.0229.01
21Tor E. HenriksenLillomarka OL1.23.07+50.4031.58
22Leon IngjerLillomarka OLikke godkjent
23Øystein IngebretsenLillomarka OLikke godkjent
24Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent
Kristoffer ØhlckersTyrvingikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor