Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 29

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 29
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 19 november 2016

Lang

4 200 m, 81 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenNydalens SK25.146.00
2Ivar SeierstadIL GeoForm25.48+0.346.08
3Matthew SpeakeLillomarka OL26.59+1.456.25
4Jørgen Mathias NipenBækkelaget27.26+2.126.31
5Jan Tore HenriksenNydalen SK28.02+2.486.40
6Holger SchlaupitzNOTEAM28.16+3.026.43
7Aapo AaltioKuopion Suunnistajat28.52+3.386.52
8Jan Richard EriksenAsker SK29.17+4.036.58
9Per WisløffAsker31.16+6.027.26
10Knut Erling ØenHeming Orientering31.23+6.097.28
11Audun BjerknesMåren OK31.39+6.257.32
12Bjørn GrindeOslostudentenes IK32.03+6.497.37
13Bjørn HaugeNydalen SK32.20+7.067.41
14Elias Skjolden SørensenLillomarka OL33.05+7.517.52
15Knut HellandØstmarka OK33.10+7.567.53
16Truls KvaaseBækkelagets SK33.27+8.137.57
17Guttorm L EggeOslostudentenes IK34.09+8.558.07
18Christian ReuschHeming Orientering34.23+9.098.11
19Jan Fredrik HelgakerDNV34.34+9.208.13
20Martin GranlySiemens Oslo34.40+9.268.15
20August Syrdal ØenHeming Orientering34.40+9.268.15
22Harald IweIL GeoForm34.53+9.398.18
23Eirik TandrevoldFossum IF35.10+9.568.22
24Henrik ReuschHeming Orientering35.45+10.318.30
25Tor RingstadCisco36.08+10.548.36
26Ivar RefslandUiO36.19+11.058.38
27Per SchancheAsker SK36.31+11.178.41
28Are EriksenOslostudentenes IK36.35+11.218.42
29Niklas NormanHeming Orientering36.39+11.258.43
30Einar JensenNydalens SK36.47+11.338.45
31Hallvard KorenOK Moss37.13+11.598.51
32Per OsenVestre Akers SK37.19+12.058.53
33Eskil ÅsmulOL Trollelg37.39+12.258.57
34Richard Zeiner-GundersenFossum IF38.01+12.479.03
35Jens BrekkeLillomarka OL38.18+13.049.07
36Audrun UtskarpenOslostudentenes IK38.19+13.059.07
37Øystein KildahlØstmarka OK39.20+14.069.21
38Per Morten LefdahlNOTEAM39.32+14.189.24
39Marianne NjåsteinIL Tyrving39.37+14.239.25
40Per  ØhlckersTyrving40.39+15.259.40
41Anne DanielsenNydalens SK41.17+16.039.49
42Knut OnsagerIL GeoForm41.24+16.109.51
43Magnus Eide - FredriksenHeming Orientering41.41+16.279.55
44Bjørn Are  CarlssonFossum IF42.10+16.5610.02
45Espen MesselKoll42.39+17.2510.09
46Kristian BrekkeLillomarka OL43.28+18.1410.20
47Milda ØhlckersTyrving43.59+18.4510.28
48Morten KongsbergIL Tyrving44.14+19.0010.31
49Jon LahlumFossum IF44.22+19.0810.33
50Roar BuøenPrivat44.25+19.1110.34
51Håvard ChristiansenNOTEAM44.31+19.1710.35
52Fredrik SaugestadNydalens SK45.04+19.5010.43
53Erik StordalAsker Skiklubb45.06+19.5210.44
54Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF45.10+19.5610.45
55Margrete EngzeliusAsker SK45.22+20.0810.48
56Øivind GylverAsker SK45.29+20.1510.49
57Harald Eide-FredriksenHeming Orientering47.53+22.3911.24
58May Bente BrurbergÅS UMB Orientering49.03+23.4911.40
59Sverre WisløffAsker49.47+24.3311.51
60Evelina LaaksonenHelsingin Suunnistajat51.36+26.2212.17
61Rune HultgreenOpsahl51.49+26.3512.20
62Marianne ReuschHeming Orientering53.06+27.5212.38
63Preben von der LippeNOTEAM53.28+28.1412.43
64Kjersti ThoStabæk IF54.31+29.1712.58
65Bjørn EgnerHeming Orientering55.42+30.2813.15
66Paula BerstadHeming Orientering56.43+31.2913.30
67Trude FixdalIL Koll58.51+33.3714.00
68Jon C. FougnerHeming Orientering58.59+33.4514.02
69Erling SvelaKondis1.17.02+51.4818.20
70Ola Peter GjessingHeming Orientering1.22.12+56.5819.34
71Harald WibyeMoss1.30.12+1.04.5821.28
72Signe Astrup ArnesenHeming Orienteringikke godkjent
73Einar ThorstensenKamp Vestheimikke godkjent
74Per KaarbyFossum IFikke godkjent
75Petter ChristensenDNVikke godkjent
76Vincent EijsinkÅS UMB Orienteringikke godkjent
77Lars ChristensenDNVikke godkjent
78Skage GrønnebergHeming Orienteringikke godkjent
79Mathias VoldLillimarkaikke godkjent
80Truls AngellLillomarka OLikke godkjent
81Rudi OlsenLillomarka OLikke godkjent

Mellom

3 200 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Vidar BerteigFossum IF25.16+25.167.53
3Torgeir StrandhagenRøyken OL27.29+27.298.35
4Paul SolheimJernbaneverket28.01+28.018.45
5Morten KarlsenMåren OK30.08+30.089.25
6Ellen ArianssenLillomarka OL30.22+30.229.29
7Bente LandmarkFossum IF30.50+30.509.38
8Per Jogeir KarlsbakkDNV31.53+31.539.57
9Liv PaltielFolkehelseinstituttet35.37+35.3711.07
10Arnt Ove TakvamFearnsport36.06+36.0611.16
11Pål W. HanssenBDO BIL36.32+36.3211.25
12Bjørn SandelienVegdirektoratet37.08+37.0811.36
13Tony HalsallOtra IL37.37+37.3711.45
14Petter NæssOppsal IF37.45+37.4511.47
15Lenny Viking EnstrømOslostudentenes IK39.07+39.0712.13
16Alexandra DevikOSI39.15+39.1512.15
17Uno HanslienBilpost BIL40.10+40.1012.33
18Knut Tore SolheimNydalens SK40.25+40.2512.37
19Enikø BertalanAsker SK40.41+40.4112.42
20Olav NipenTyrving41.18+41.1812.54
21Kjell StenstadvollTyrving42.28+42.2813.16
22Stein MyhreOslo sporveier BIL42.38+42.3813.19
23Ivar StrømstadRaumar OL43.08+43.0813.28
24Anton PlaianAsker SK43.38+43.3813.38
25Bjørn GunnerødIL GeoForm43.45+43.4513.40
26Einar HemLillomarka OL43.56+43.5613.43
27Helge LyeTyrving44.57+44.5714.02
28Tormod HegdalHeming Orientering45.07+45.0714.05
29Unni DrageAker Solutions45.27+45.2714.12
30Anne Lise ØfsthusAsker SK45.54+45.5414.20
31Einar SkåreBrevpost BIL45.55+45.5514.20
32Bjørn SpjelkavikIL Tyrving46.30+46.3014.31
33Georg HorvatiTyrving47.12+47.1214.45
34Rune ChristiansenPrivat48.01+48.0115.00
35Jørgen RuudPrivat48.03+48.0315.00
36Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL48.06+48.0615.01
37Grete BerntsenMåren OK50.24+50.2415.45
38Knut Kristen HangeraasIL GeoForm51.44+51.4416.10
39Henrik KildahlØstmarka OK51.55+51.5516.13
40Ella BerstadHeming Orientering52.30+52.3016.24
41Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving53.22+53.2216.40
42Elisabeth Mork FjeldværOSI54.16+54.1616.57
43Berit BergeTyrving55.09+55.0917.14
44Sidsel SandelienVegdirektoratet56.13+56.1317.34
45Steinar RuudKonnerud IF56.57+56.5717.47
46Øystein MadsenHaugerud IL59.08+59.0818.28
47Carl-Fredrik KolderupStabæk IF1.00.28+1.00.2818.53
48Harald RikheimRådtassene1.00.38+1.00.3818.56
49Sigurd HaugerudIL GeoForm1.03.08+1.03.0819.43
50Trine Marit Jostad RaaenKongsberg OL1.03.48+1.03.4819.56
51Penelope LeaNydalen SK1.13.36+1.13.3623.00
52Bernt TollefsenIL GeoForm1.16.38+1.16.3823.56
53Anne MathiesenPSI1.38.14+1.38.1430.41
Tor DrageAker Solutionsfullført
54Kristin SletnerRøyken OLikke godkjent
55Gisela SundelinPrivatikke godkjent
56Tor OmmundsenDNVikke godkjent
57Ildiko HorvatiTyrvingikke godkjent
58Petter FureOppsal IFikke godkjent

Kort

2 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ArnesenPrivat20.3610.18
2Elena GrandNydalens SK21.47+1.1110.53
3Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat25.07+4.3112.33
4Per HaugenLillomarka OL25.30+4.5412.45
5Fridtjof ReuschHeming Orientering26.23+5.4713.11
6Marianne ArnesenAsker30.04+9.2815.02
7Hanna Syrdal ØenHeming Orientering30.14+9.3815.07
8Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF30.26+9.5015.13
9Sofia ØhlckersTyrving31.40+11.0415.50
10Kristoffer ØhlckersTyrving31.41+11.0515.50
11Dagfinn FøllesdalOSI33.05+12.2916.32
12Arne Christian ScheieØstmarka OK34.29+13.5317.14
13Anne SjønnesenNittedal OL35.26+14.5017.43
14Eyvind AasIL GeoForm35.52+15.1617.56
15Per  GjermoAsker SK36.32+15.5618.16
16Finn GangePrivat38.07+17.3119.03
17Tor E. HenriksenLillomarka OL42.41+22.0521.20
18August Lea KabbeNydalen SK45.02+24.2622.31
19Ping OuyangØstmarka OK1.01.30+40.5430.45
20Terje ThrondsenNittedal Olja Lynikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor