Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 27

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 27
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 5 november 2016

Lang

5 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas NipenNydalens SK48.318.49
2Holger SchlaupitzNOTEAM50.12+1.419.07
3Jan Tore HenriksenNydalen SK53.03+4.329.38
4Ivar SeierstadIL GeoForm58.42+10.1110.40
5Kimme ArnesenHeming Orientering1.01.32+13.0111.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Knut BårtveitBø OL1.02.11+13.4011.18
7Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.03.37+15.0611.34
8Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.10.35+22.0412.50
9Lars OnstadOslostudentenes IK1.12.22+23.5113.09
10Harald IweIL GeoForm1.12.35+24.0413.11
11Per OsenVestre Akers SK1.18.53+30.2214.20
12Knut OnsagerIL GeoForm1.18.59+30.2814.21
13Lars ChristensenDNV1.19.50+31.1914.30
14Mariken HomleidIL GeoForm1.23.08+34.3715.06
15Petter ChristensenDNV1.35.01+46.3017.16
16Erling HålandDNV1.38.09+49.3817.50
17Eivind HaugenFana1.38.25+49.5417.53

Mellom

3 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne DanielsenNydalens SK1.420.26
2Paul SolheimJernbaneverket37.08+35.269.46
3Bjørn Are  CarlssonFossum IF40.00+38.1810.31
4Vidar BerteigFossum IF43.54+42.1211.33
5Harald AulieIL Koll46.58+45.1612.21
6Trude FixdalIL Koll47.07+45.2512.23
7Jon LahlumFossum IF47.14+45.3212.25
8Marianne NjåsteinIL Tyrving49.55+48.1313.08
9Fredrik SaugestadNydalens SK50.47+49.0513.21
10Brita SauarStatoil50.56+49.1413.24
11Tor LahlumKolbotn og Skimt OL54.22+52.4014.18
12Uno HanslienBilpost BIL55.58+54.1614.43
13Maja ArnesenHeming Orientering57.08+55.2615.02
14Einar HemLillomarka OL1.00.43+59.0115.58
15Margrete EngzeliusAsker SK1.02.08+1.00.2616.21
16Hanna AndersenHeming Orientering1.04.58+1.03.1617.05
17Jon C. FougnerHeming Orientering1.15.44+1.14.0219.55

Kort

2 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexandra DevikOSI26.2312.33
2Øystein MadsenHaugerud IL33.37+7.1416.00
3Lene Anett KillingmoNOTEAM34.23+8.0016.22
4Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm35.39+9.1616.58
5Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet37.56+11.3318.03
6Sturle HånesIL GeoForm39.09+12.4618.38
7Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat42.30+16.0720.14
8Ingvald SevaldsonIL GeoForm56.00+29.3726.40
9Tor E. HenriksenLillomarka OL57.15+30.5227.15
10Eyvind AasIL GeoForm58.56+32.3328.03
11Silje SimonsenNorconsult59.21+32.5828.15
12Sigurd HaugerudIL GeoForm1.06.18+39.5531.34
13Aleksander SkøyeneieIL GeoForm1.22.14+55.5139.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor