Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 16
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 24 august 2016

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 800 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aapo AaltioKuopion Suunnistajat44.287.40
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL48.34+4.068.22
3Holger SchlaupitzPrivat51.29+7.018.52
4Lars Ivar AarsethNydalens SK52.00+7.328.57
5 Ivar SeierstadIL GeoForm55.04+10.369.29
6Tore SagvoldenØstmarka OK55.20+10.529.32
7Bjørn GrindeOslostudentenes IK59.37+15.0910.16
8Erlend GjestrudNotodden OL1.00.27+15.5910.25
9Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.01.55+17.2710.40
10Sindre LangaasNydalens SK1.01.58+17.3010.41
11Truls KvaaseBækkelagets SK1.02.06+17.3810.42
12Guttorm EggeOslostudentenes IK1.02.34+18.0610.47
13Tore KjølsethLundin1.03.49+19.2111.00
14Jon KaarbyNydalens SK1.04.48+20.2011.10
15Knut OnsagerIL GeoForm1.06.16+21.4811.25
16Jan Fredrik HelgakerVBIL1.09.51+25.2312.02
17Harald Østgaard LundIL GeoForm1.10.50+26.2212.12
18Hallvard BergIL Tyrving1.11.43+27.1512.21
19Erik StordalAsker Skiklubb1.12.45+28.1712.32
20Harald IweIL GeoForm1.13.03+28.3512.35
21Lea TonjerOslostudentenes IK1.13.26+28.5812.39
21Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK1.13.26+28.5812.39
23John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.13.30+29.0212.40
24Lars OnstadOslostudentenes IK1.14.38+30.1012.52
25Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1.17.20+32.5213.20
26Eskil ÅsmulOL Trollelg1.18.24+33.5613.31
27Egil Reidar OsnesPrivat1.18.30+34.0213.32
28Halvor AurmoHeming Orientering1.19.57+35.2913.47
29Øystein BjergaPrivat1.20.56+36.2813.57
30Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.26.48+42.2014.57
31Øyvind GylverAsker Skiklubb1.33.42+49.1416.09
32Lars ChristensenVBIL1.33.43+49.1516.09
33Petter ChristensenVBIL1.35.58+51.3016.32
34Alex IzzoPrivatikke godkjent

Mellom

4 000 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein RodemNydalens SK35.378.54
2Kjell MarksetIL Koll40.50+5.1310.12
3Odin GramstadVBIL41.02+5.2510.15
4Audun BraatenHSI41.23+5.4610.20
5Maren KaarbyNydalens SK41.54+6.1710.28
6Martin GranlySiemens Oslo42.07+6.3010.31
7Ferdinand FremmingHeming Orientering42.58+7.2110.44
8Paul SolheimPrivat44.19+8.4211.04
9Magnus Eide FredriksenHeming Orientering45.05+9.2811.16
10Lars BenestadGrane IL46.43+11.0611.40
11Petter NæssOppsal Orientering47.18+11.4111.49
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF47.59+12.2211.59
13Morten KongsbergHöegh Sport48.25+12.4812.06
14Erik SolheimPrivat49.10+13.3312.17
15Håkon BergStokke IL49.33+13.5612.23
16Henrik ReuschHeming Orientering50.32+14.5512.38
17Andreas ErichsenNydalens SK50.44+15.0712.41
18Kristian ØstermannHeming Orientering50.58+15.2112.44
19Ove MartinsenHauketo IF51.13+15.3612.48
20Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere51.15+15.3812.48
21Hans Kristian AlvebergPrivat51.50+16.1312.57
22Tormod BøeVBIL52.31+16.5413.07
23August SyrdalHeming Orientering52.43+17.0613.10
24Øyvind FidjePrivat53.02+17.2513.15
25Knut Anders LøkenFossum IF53.04+17.2713.16
26Brita SauarStatoil BIL53.29+17.5213.22
27Anne DanielsenNydalens SK54.01+18.2413.30
28Ellen TurterNydalens SK54.31+18.5413.37
29Rune HultgreenOpsahl56.24+20.4714.06
30Egil HusethKamp/Vestheim IF57.07+21.3014.16
31Anne Marit BjergaardNydalens SK57.15+21.3814.18
32Jens HetlandNydalens SK57.25+21.4814.21
33Esben BachOslostudentenes IK58.11+22.3414.32
34Majken KorsagerIL Koll58.32+22.5514.38
35Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering58.42+23.0514.40
36Hans-Henrik FremmingMeteorologen59.15+23.3814.48
37Tom EdvardsenIL Koll59.17+23.4014.49
38Kjersti ThoStabæk IF59.50+24.1314.57
39Jarle NilsenSiemens1.00.42+25.0515.10
40Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.01.13+25.3615.18
41Pål W HansenBDO1.01.22+25.4515.20
42Per-Arne RøstadsandNydalens SK1.01.36+25.5915.24
43Belinda RudsengenOslostudentenes IK1.02.29+26.5215.37
44Ella BerstadHeming Orientering1.02.58+27.2115.44
45Stein MyhreOslo sporveier BIL1.03.07+27.3015.46
46Truls AngellLillomarka OL1.03.51+28.1415.57
47Finn GangePrivat1.04.33+28.5616.08
48Einar HemLillomarka OL1.07.11+31.3416.47
49Tormod HegdalHeming Orientering1.09.25+33.4817.21
50Odd KletteliBsk1.11.06+35.2917.46
51Kåre KnudsenIL GeoForm1.14.01+38.2418.30
52Knut HangeraasIL GeoForm1.41.32+1.05.5525.23
53Marte EdvardsenIL Koll1.44.35+1.08.5826.08

Kort

2 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF30.3213.52
2Kristin SletnerRøyken OL30.41+0.0913.56
3Kjetil JacobsenHamar OK32.43+2.1114.52
4Eilen Arctander VikIL Koll35.44+5.1216.14
5Frida AamotPrivat39.08+8.3617.47
6Christine Rynning-TønnesenPrivat39.20+8.4817.52
7Bernt TollefsenIL GeoForm41.40+11.0818.56
8Maren EdvardsenIL Koll41.58+11.2619.04
9Tor E. HenriksenLillomarka OL56.28+25.5625.39
10Tom SletnerRøyken OL57.50+27.1826.17
11Odd FidjePrivat1.04.52+34.2029.29
12Alfred FidjePrivat1.04.54+34.2229.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor