Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 12 september 2016

Herrer A-løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias Skjolden SørensenLillomarka OL41.54
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL43.03+1.09
3Terje BlindheimLillomarka OL47.20+5.26
4Mathias BenjaminsenLillomarka OL47.52+5.58
5Jens Johan BrekkeLillomarka OL47.57+6.03
6Erik HolterLarvik OK49.43+7.49
7Tore SannesLillomarka OL52.06+10.12
8Martin GranlyLillomarka OL53.23+11.29
9Eirik Høst FossgardLillomarka OL53.39+11.45
10Hallvard FjærLillomarka OL56.41+14.47
11Gunnar RustadNittedal OL57.25+15.31
12Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL57.47+15.53
13Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.02.20+20.26
14Truls AngellLillomarka OL1.07.25+25.31
15Lars Audun VoldLillomarka OL1.28.32+46.38

Damer A-løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL55.22
2Netta Bar-NathanLillomarka OL1.05.05+9.43
3Lise HorntvedtLarvik OK1.13.52+18.30

Herrer B-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Steinar EastwoodLillomarka OL25.58
2Vidar BerteigFossum IF30.22+4.24
3Johan MattssonLillomarka OL32.26+6.28
4Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering34.06+8.08
5Ove HildrumLillomarka OL40.23+14.25
6Uno HanslienBILpost42.48+16.50
7Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL44.06+18.08
8Knut FossgardLillomarka OL45.00+19.02
9Egil HusethKamp/Vestheim IF45.50+19.52

Damer B-løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla HortenLillomarka OL36.13
2Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL41.15+5.02
3Frøy GrøndahlLillomarka OL42.03+5.50
4Line Bar-NathanLillomarka OL46.11+9.58

Herrer C-løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus EastwoodLillomarka OL30.03
2Stian LillegårdLillomarka OL32.09+2.06
3Nov Bar-NathanLillomarka OL43.54+13.51

Damer C-løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin BrekkeLillomarka OL37.38
2Emilie Ruste FløLillomarka OL43.34+5.56
3Emilie Pedersen VoldLillomarka OL59.02+21.24
Anne SjønnesenNittedal OLdiskvalifisert
Sunniva Holten HalvorsrudLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor