Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Knut Valstads minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Knut Valstads minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 21 mai 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D10 | D1112 | D1314 | D1316C | D1316N | D1516 | D 15-16B | D17AK | D17B | D17C | D17N | D1720 | D21 | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | D80 | D85 | H10 | H1112 | H1314 | H1316C | H1316N | H1516 | H 15-16B | H17AK | H17B | H17C | H17N | H1720 | H21 | H35 | H40 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | H85 | D12N | H12N | N-lang

H 55

4 530 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Yngvar ChristiansenBækkelagets SK38.46
2Arild KirkerødSarpsborg OL39.01+0.15
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL39.10+0.24
4Nils HæstadFossum IF39.24+0.38
5Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL40.21+1.35
6Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering40.29+1.43
7Bjørn BakkevigHeming Orientering40.37+1.51
8Onno VerberneOL Toten-Troll41.46+3.00
9Bjørn Henning GrandalIL Tyrving42.28+3.42
10Sture OttesenIndre Østfold OK42.39+3.53
11Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL43.41+4.55
12Nils Harald StaffOL Toten-Troll45.45+6.59
13Øyvind Roger HansenRøyken OL46.37+7.51
14Egil RundbergetNydalens SK47.26+8.40
15Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb48.29+9.43
16Knut EngenRaumar Orientering48.53+10.07
17Arne FossheimAsker Skiklubb50.51+12.05
18Håkon LøvliAsker Skiklubb51.32+12.46
19Hallvard BergIL Tyrving51.38+12.52
20Jon LahlumIL GeoForm51.48+13.02
21Richard Zeiner-GundersenFossum IF53.10+14.24
22Andreas ErichsenNydalens SK53.24+14.38
23Morten KarlsenMåren OK53.48+15.02
24Per SandbergNydalens SK54.29+15.43
25Peer StiansenNydalens SK55.10+16.24
26Tor LahlumKolbotn og Skimt OL55.40+16.54
27Kristian KalagerAsker Skiklubb57.15+18.29
28Halvor JutulstadBækkelagets SK58.28+19.42
29Pål Woldstad HanssenEiker OL59.42+20.56
30John HofossHadeland OL1.09.32+30.46
31Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.17.42+38.56
32Tom RådahlIL Tyrving1.20.05+41.19
33Roar NydalAsker Skiklubb1.29.57+51.11
34Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.30.01+51.15
35Bjørn ÅrbuVarteig OL1.40.57+1.02.11
0Eirik NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor