Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Knut Valstads minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Knut Valstads minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 21 mai 2017

N-åpen

1 880 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Thorbjørn MyhrvoldFossum IF18.259.47
0Silje BergFossum IF48.06+16.3225.35
0Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering42.18+10.4422.30
0Aurora SøbergRudsbygd IL36.12+4.3819.15
0Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK40.48+9.1421.42
0William BærenLillomarka OL33.02+1.2817.34
0Silje StrandLierbygda OL39.16+7.4220.53
0Eivind VågsnesOppsal Orientering19.5910.37
0Ove InngjerdingenHeming Orientering1.59.00+1.27.261.03.17
0Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK19.4010.27
0Martina VågsnesOppsal Orientering34.14+2.4018.12
0Mads Rørlien JevanordFossum IF18.349.52
0Anne Elisabeth Fontes ÅrbuVarteig OL32.43+1.0917.24
0Ole Jakob TrøanNittedal OL25.5513.47
0Magnus Rørlien JevanordFossum IF15.198.08
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering21.2211.21
0Trygve MyhrvoldFossum IF22.4612.06
0Marie Trøan HvamstadHadeland OL25.5513.47
0Nils NikolaisenOppsal Orientering21.2511.23
0Leon GaustadFossum IF27.4314.44
0Isak AndersenNydalens SK31.3416.47
0Johanne Ragvin RystadNydalens SK56.56+25.2230.17
0Karl Oraug RyghIL Koll12.076.26
0Mari Oraug RyghNydalens SK21.5811.41
0Martin NilssenIndre Østfold OK29.0015.25
0Sebastian WettergreenFossum IF19.2710.20
0Isabelle HopsnesFossum IF31.3016.45
0Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering31.56+0.2216.59
0Elmer BlomFet OL44.50+13.1623.50
0Gaute SkjønhaugFet OL20.2610.52
0Eskil OlaussenOppsal Orientering59.32+27.5831.40
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb15.458.22
0Annika Næss-UlsethHeming Orientering44.34+13.0023.42
0Sara NerlandAsker Skiklubb29.5515.54
0Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering34.19+2.4518.15
0Eirik LestebergKongsberg OL20.2410.51
0Elias MolundIL Tyrving33.08+1.3417.37
0Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL28.2715.07
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb28.1315.00
0Herman Finstad LandIL Tyrving29.2015.36
0Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering18.459.58
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb23.1812.23
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK20.2910.53
0Sivert KnutheimSturla, IF20.2510.51
0Mathias Bredland EidAsker Skiklubb20.0410.40
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering18.5910.05
0Helene HarstadKolbotn og Skimt OL30.2016.08
0Astrid ReuschHeming Orientering16.288.45
0Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK29.3015.41
0Simen ÅnensenOppsal Orientering19.5610.36
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK22.1411.49
0Oskar KnutheimSturla, IF20.2610.52
0Odin Vie StrislandFossum IF27.4114.43
0Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering13.477.19
0Max Alexander NybråtenIL Tyrving16.068.33
0Jakob Bredland EidAsker Skiklubb22.1111.47
0Iben Johansen-BarliOppsal Orientering17.459.26
0Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK32.04+0.3017.03
0Magnus Syversen GihleOppsal Orientering32.44+1.1017.24
0Jonas HirschBækkelagets SK17.499.28
0Henrik NybergAsker Skiklubb25.3113.34
0Charlotte HopsnesFossum IF20.0210.39
0Jacob Finstad LandIL Tyrving15.278.13
0Silje Andresen SkotteFossum IF20.3010.54

D -10

1 990 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK13.306.47
2Josefine Oraug RyghNydalens SK16.11+2.418.07
3Anna Elisabeth RyghHeming Orientering25.44+12.1412.55
4Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering28.00+14.3014.04
5Erle Elise WoldOK Moss28.39+15.0914.23
6Malin GjetangerMåren OK30.35+17.0515.22
7Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering43.06+29.3621.39
8Erika A. GjedeboOppsal Orientering45.05+31.3522.39

D 11-12

2 780 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK19.417.04
2Maja Mo HjelsethNydalens SK19.53+0.127.09
3Ane HustvedtOppsal Orientering20.04+0.237.13
4Marie KravdalGjø-Vard OL20.18+0.377.18
5Marie ScheeleNydalens SK21.26+1.457.42
6Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering22.24+2.438.03
7Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb23.20+3.398.23
8Sofia ØhlckersIL Tyrving23.29+3.488.26
9Selma Srørmer-AntonsenNydalens SK23.49+4.088.34
10Inger Anne BlårudHalden SK24.42+5.018.53
11Hanne Wærp HaugeNydalens SK25.08+5.279.02
12Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering25.23+5.429.07
13Sara MartiniAsker Skiklubb26.35+6.549.33
14Emilie RehnKolbotn og Skimt OL26.51+7.109.39
15Martha WisløffAsker Skiklubb26.59+7.189.42
16Tiril Ebon EspedalNydalens SK27.36+7.559.55
17Elma Sagli GudimIndre Østfold OK29.37+9.5610.39
18Nora Christine HansenRøyken OL30.22+10.4110.55
19Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering30.26+10.4510.56
20Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb30.48+11.0711.04
21Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering30.50+11.0911.05
22Pernille Nor-WollØstmarka OK31.41+12.0011.23
23Linea Kalleson RøedOppsal Orientering34.21+14.4012.21
24Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK35.47+16.0612.52
25Maja Kalleson RøedOppsal Orientering36.25+16.4413.05
26Johanna WidmaierFossum IF39.51+20.1014.20
27Ingrid LestebergKongsberg OL40.23+20.4214.31
28Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb43.14+23.3315.33
29Elise Nilsen BergFossum IF50.51+31.1018.17
30Mari KallesonOppsal Orientering1.02.19+42.3822.24

D 13-14

3 490 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK28.078.03
2Netta Bar-NathanLillomarka OL36.28+8.2110.26
3Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL37.13+9.0610.39
4Mari BrendeFossum IF37.22+9.1510.42
5Elida Sagli GudimIndre Østfold OK39.23+11.1611.17
6Frida SolsrudNydalens SK41.45+13.3811.57
7Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF42.06+13.5912.03
8Astrid RognstadHadeland OL42.08+14.0112.04
9Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering43.01+14.5412.19
10Elise Wærp HaugeNydalens SK43.26+15.1912.26
11Ragnhild Mathea HelmersenFet OL44.05+15.5812.37
12Inga Skaarer WiklundNydalens SK46.25+18.1813.17
13Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK46.38+18.3113.21
14Hanna RehnKolbotn og Skimt OL46.52+18.4513.25
15Janna Sofie TellesbøØstmarka OK47.20+19.1313.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Aurora Wilkens JernbergNydalens SK47.41+19.3413.39
17Eileen BjanesIL Tyrving47.46+19.3913.41
18Ida Marie FlågenHeming Orientering48.38+20.3113.56
19Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49.00+20.5314.02
20Vida Helland-HansenIL Tyrving49.24+21.1714.09
21Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49.44+21.3714.15
22Ragnhild Blom-HagenFossum IF49.45+21.3814.15
23Kathinka Zahl HagenFossum IF51.35+23.2814.46
24Helene Bjørkvold JendalFossum IF52.24+24.1715.00
25Marie SaugestadNydalens SK53.08+25.0115.13
26Karen SkaugeHeming Orientering1.01.03+32.5617.29
27Josefine LydersenNydalens SK1.09.16+41.0919.50
28Ella BerstadHeming Orientering1.20.35+52.2823.05
29Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb2.41.29+2.13.2246.16
0Julie Sophie WoldOK Mossdiskvalifisert

D 13-16C

3 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL29.109.33
2Julie BerntzenFet OL29.40+0.309.43
3Sille HustvedtOppsal Orientering31.16+2.0610.15
4Marielle MichelsenFossum IF34.49+5.3911.24
5Guro HjerpaasenAsker Skiklubb37.19+8.0912.14

D 13-16N

2 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara MolundIL Tyrving25.139.08
2Andrea H. RogndokkenFet OL35.19+10.0612.47
3Nora Hørven Helland-HansenIL Tyrving1.06.21+41.0824.02

D 15-16

4 220 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK37.588.59
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering40.44+2.469.39
3Amélie AamodtOppsal Orientering41.23+3.259.48
4Tina KallesonOppsal Orientering41.51+3.539.55
5Kristine KravdalGjø-Vard OL42.41+4.4310.06
6Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering43.16+5.1810.15
7Karen Hoel JomaasFossum IF44.13+6.1510.28
8Malene JebsenHeming Orientering44.27+6.2910.31
9Marie LilandNydalens SK45.38+7.4010.48
10Alexandra LinløkkenØstmarka OK45.48+7.5010.51
10Maya Jones ArnesenHeming Orientering45.48+7.5010.51
12Kristine Eide RappRaumar Orientering47.42+9.4411.18
13Karoline BjørnerødOK Moss48.22+10.2411.27
14Ada WulfsbergNydalens SK49.05+11.0711.37
15Yngvild Langedal BreivikNydalens SK51.50+13.5212.16
16Hanne Eide RappRaumar Orientering53.29+15.3112.40
17Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering54.11+16.1312.50
18Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering56.31+18.3313.23
19Vilde RetteraasenIndre Østfold OK2.03.03+1.25.0529.09
0Idunn Cecilie RolfsenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

D 15-16B

3 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje CarlsenSturla, IF1.00.1417.15

D 17-A kort

4 220 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving36.038.32
2Iliana IlievaHalden SK38.01+1.589.00
3Julie Marie KinnebergIL Tyrving48.56+12.5311.35
4Linn Mei WaalerMåren OK50.23+14.2011.56
5Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering51.42+15.3912.15
6Elena GrandNydalens SK57.02+20.5913.30
7Hanne Cecilie Messel BærenLillomarka OL1.03.14+27.1114.59
8Emeline MjølnerødHalden SK1.03.26+27.2315.01
9Sigrid Melander VieFossum IF1.04.39+28.3615.19
10Gerd Berit RekveFossum IF1.10.30+34.2716.42
11Stine AustadRaumar Orientering1.13.34+37.3117.25
12Linda FredhOK Moss1.31.27+55.2421.40
13Maren GudevoldOK Moss1.41.10+1.05.0723.58
14Maiken SandbergNydalens SK1.47.09+1.11.0625.23
0Helene Lund-JohansenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Thea Feiring HaltiaIL Tyrvingdiskvalifisert
0Kristina LärfarsNydalens SKdiskvalifisert

D 17-B

3 490 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Merete RørvikLillomarka OL43.2912.27
2Hege Rønning JohansenMåren OK49.23+5.5414.08
3Line Bar-NathanLillomarka OL50.49+7.2014.33
4Cecilie Wærp HaugeNydalens SK52.46+9.1715.07
5Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK56.15+12.4616.07
6Tuva FlatebakkenIL Tyrving56.46+13.1716.15
7Gunhild MyhrAsker Skiklubb56.53+13.2416.17
8Laila Eriksen BlomFet OL57.39+14.1016.31
9Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL59.16+15.4716.58
10Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.01.45+18.1617.41
11Hanne BrendeFossum IF1.02.55+19.2618.01
12Elin BrekkeLillomarka OL1.04.39+21.1018.31
13Mona Elisabeth ØstvangØstmarka OK1.06.38+23.0919.05
14Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.09.49+26.2020.00
15Judit BanfiÅs-NMBU Orientering1.11.26+27.5720.28
16Monica Renate TrøanNittedal OL1.13.37+30.0821.05
17Ina BlågestadIndre Østfold OK1.13.46+30.1721.08
18Sølvi MartiniAsker Skiklubb1.17.43+34.1422.16
19Lene ColquhounLillomarka OL1.18.48+35.1922.34
20Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.30.58+47.2926.03
21Sharon BroadwellIL GeoForm1.32.19+48.5026.27
22Cecilie Christin KvermeFossum IF1.35.44+52.1527.25
23Marianne Truslew HarstadKolbotn og Skimt OL1.37.58+54.2928.04
0Anne Moian NydalAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 17-C

3 050 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thine Wilkens JernbergNydalens SK29.599.49
2Jane Karine HelmersenFet OL31.58+1.5910.28
3Inger-Helene CarlsenSturla, IF33.39+3.4011.01
4Marianne MichelsenFossum IF34.32+4.3311.19
5Jon Olav HjerpaasenAsker Skiklubb37.13+7.1412.12
6Siv Susanne JystadØstmarka OK38.54+8.5512.45
7Anne-Marthe HansenFet OL42.53+12.5414.03
8Lena HenrikssonIL Tyrving43.56+13.5714.24
9Laila HelminsenFredrikstad SK50.25+20.2616.31
Kari InngjerdingenHeming Orienteringbrutt

D 17-N

2 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK32.4811.53
2Martine HennigGimle IF54.10+21.2219.37

D 17-20

5 620 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF48.568.42
2Synne StrandAsker Skiklubb53.40+4.449.32
3Pernille KatlaFossum IF54.54+5.589.46
4Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb55.57+7.019.57
5Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK58.33+9.3710.25
6Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.01.05+12.0910.52
7Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.02.46+13.5011.10
8Ida ØbroOK Orion1.02.51+13.5511.10
9Maria Rørvik HaverLillomarka OL1.04.18+15.2211.26
10Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.07.06+18.1011.56
11Åsne Naadland HoloFossum IF1.11.06+22.1012.39
12Solveig Eline BergIL Tyrving1.16.30+27.3413.36
13Eline BryneHeming Orientering1.51.19+1.02.2319.48
0Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
0Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 21

6 520 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn HokholtIL Tyrving1.03.479.46
2Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.03.51+0.049.47
3Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.05.16+1.2910.00
4Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK1.05.39+1.5210.04
5Maria JonssonNydalens SK1.07.34+3.4710.21
6Nicole RagvinNydalens SK1.08.05+4.1810.26
7Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1.08.42+4.5510.32
8Louise OramBækkelagets SK1.09.21+5.3410.38
9Siri EidnesOslostudentenes IK1.10.24+6.3710.47
10Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1.15.07+11.2011.31
11Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.20.58+17.1112.25
12Lene Godager KaasBækkelagets SK1.21.12+17.2512.27
13Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.24.42+20.5512.59
14Joanna ErikssonNydalens SK1.38.37+34.5015.07
0Synnøve BråtenVegårshei ILdiskvalifisert

D 35

5 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri StørmerNydalens SK1.06.0911.46

D 40

4 530 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenFossum IF51.0111.15
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK52.40+1.3911.37
3Atanska BedelevaNOTEAM1.01.50+10.4913.38
4Kristin Nergaard BergFossum IF1.02.13+11.1213.44
5Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.06.10+15.0914.36
6Hanne WoldOK Moss1.09.39+18.3815.22
7Nina BirkelundAsker Skiklubb1.45.46+54.4523.20
0Berit HerstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Maiken Skirstad MoNydalens SKbrutt

D 45

4 220 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK40.059.29
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK44.04+3.5910.26
3Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK45.22+5.1710.45
4Ann Elin FlågenHeming Orientering53.08+13.0312.35
5Milda ØhlckersIL Tyrving53.12+13.0712.36
6Arnhild U. BråtenVegårshei IL57.03+16.5813.31
7Heidi ØstliRaumar Orientering57.45+17.4013.41
8Marit InngjerdingenHeming Orientering58.41+18.3613.54
9Hege PranOdal OL - Orientering1.05.21+25.1615.29
10Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.08.21+28.1616.11
11Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.12.18+32.1317.07
12Marianne ReuschHeming Orientering1.12.25+32.2017.09
0Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Hege FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert
0Anne-Grete AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 50

3 650 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK41.1911.19
2Anne Berit EidNydalens SK42.39+1.2011.41
3Kari MadslienNydalens SK43.32+2.1311.55
4Kjersti Holt HanssenMåren OK43.37+2.1811.56
5Astrid BjørnerødOK Moss44.25+3.0612.10
6Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK45.00+3.4112.19
7May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering46.18+4.5912.41
8Anne DanielsenNydalens SK46.38+5.1912.46
9Anne Kristine NorderudIL Tyrving48.33+7.1413.18
10Åshild FlatebakkenIL Tyrving48.50+7.3113.22
11Maria TorgersenBækkelagets SK49.51+8.3213.39
12Else GrandalIL Tyrving50.38+9.1913.52
13Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK51.38+10.1914.08
14Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL54.10+12.5114.50
15Ida SyversenRøyken OL54.54+13.3515.02
16Anne DahlNydalens SK55.28+14.0915.11
17Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering56.17+14.5815.25
18Anne MadslienNydalens SK57.08+15.4915.39
19Marianne ArnesenAsker Skiklubb58.00+16.4115.53
20Maria PerssonAsker Skiklubb59.57+18.3816.25
21Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.09.03+27.4418.55
22Hege HeibergHadeland OL1.26.14+44.5523.37
0Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
0Vanja StaffOL Toten-Trolldiskvalifisert
0Marianne NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

D 55

3 650 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL39.4510.53
2Runa SkyttersæterHeming Orientering42.16+2.3111.34
3Kjersti SkantzeIL Tyrving42.51+3.0611.44
4Bente LineIndre Østfold OK44.08+4.2312.05
5Berit BergeIL Tyrving47.45+8.0013.04
6Ingrid RavnanOL Toten-Troll48.14+8.2913.12
7Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL49.10+9.2513.28
8Berit DanielsenIL Tyrving49.55+10.1013.40
9Torun DyrkornEiker OL49.57+10.1213.41
10Randi NicolaisenAsker Skiklubb54.34+14.4914.56
11Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1.00.51+21.0616.40
12Gro Hege LudvigsenMåren OK1.01.41+21.5616.53
13Ida EngenRaumar Orientering1.04.16+24.3117.36
14Grete BerntsenMåren OK1.09.08+29.2318.56
15Turid GiilRond OL1.15.47+36.0220.45
16Inger SchibstedRøyken OL1.44.32+1.04.4728.38

D 60

2 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL38.3112.55
2Elle M. MelbyeHeming Orientering50.40+12.0917.00
3Inger NergaardStokke IL55.08+16.3718.30
4Anne SørumRingsaker OK55.40+17.0918.40
5Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL1.02.54+24.2321.06
0Liv Edle GrønstadGimle IFdiskvalifisert

D 65

2 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL39.1313.09
2Inger TiltnesIL Tyrving47.37+8.2415.58
3Jessica KathleMåren OK55.55+16.4218.45
4Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.00.57+21.4420.27
5Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.02.59+23.4621.08
6Ingeborg BakkenMåren OK1.10.28+31.1523.38

D 70

2 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK43.2617.05
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL44.14+0.4817.24
3Kjersti ThoStabæk IF46.01+2.3518.07
4Sidsel SandelienHeming Orientering54.08+10.4221.18
5Hjørdis ØvreåsBotne SK1.53.32+1.10.0644.41
0Inger HalckMåren OKdiskvalifisert

D 75

2 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb43.3517.09
2Unni DrageHaugerud IF48.58+5.2319.16
3Anne-Britt NilsenKjelsås IL56.23+12.4822.11
0Aase Tove GoldenMåren OKdiskvalifisert

D 80

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK49.5619.39

H -10

1 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinOK Horten15.267.45
2Henrik Elias SebjørnsenFossum IF17.49+2.238.57
3Mikkel MichelsenFossum IF21.06+5.4010.36
4Magnus MolundIL Tyrving22.11+6.4511.08
5Ask Felland SætnanFossum IF22.48+7.2211.27
6Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb23.47+8.2111.57
7Magnus Flydal JenstadFossum IF24.03+8.3712.05

H 11-12

2 780 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering18.206.35
2Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL20.04+1.447.13
3Jakob A. GjedeboOppsal Orientering20.13+1.537.16
4Christoffer ÅnensenOppsal Orientering20.16+1.567.17
5Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK20.44+2.247.27
6Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK21.43+3.237.48
7Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL22.09+3.497.58
8Nov Bar-NathanLillomarka OL23.21+5.018.23
9Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK23.41+5.218.31
10Håvard Rekve LianFossum IF27.12+8.529.47
11Anders Næss-UlsethHeming Orientering28.01+9.4110.04
12Einar ØstvoldHeming Orientering29.54+11.3410.45
13Mathias LinløkkenØstmarka OK32.59+14.3911.51
14Simen SkeideOppsal Orientering33.21+15.0111.59
15Markus HirschBækkelagets SK43.52+25.3215.46
16Max Skjerpen HusebyNydalens SK50.50+32.3018.17 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 13-14

3 490 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute BerganNydalens SK28.588.17
2Sondre LadimOK Moss29.27+0.298.26
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK29.30+0.328.27
4Kasper Bakken UlsethNydalens SK30.19+1.218.41
5Alfred BjørnerødOK Moss30.29+1.318.44
6Elia ThorvikNydalens SK31.51+2.539.07
7Anders Håvard LarsenNydalens SK32.03+3.059.11
8Axel AaldeNydalens SK32.34+3.369.19
9Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK33.08+4.109.29
10Birk Felland SætnanFossum IF33.11+4.139.30
11Anselm ReichenbachOppsal Orientering33.30+4.329.35
12Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK34.11+5.139.47
13Philip RomørenFossum IF34.39+5.419.55
14Eirik Vie StrislandFossum IF34.45+5.479.57
15Jonas MyhrAsker Skiklubb35.16+6.1810.06
16Jonas KroghOppsal Orientering35.53+6.5510.16
17Sivert PoppeFredrikstad SK36.00+7.0210.18
18Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb37.22+8.2410.42
19Martin Størmer-AntonsenNydalens SK37.28+8.3010.44
20Christian Fredrik BorgIL Koll38.11+9.1310.56
21Marius E. AamodtOppsal Orientering38.22+9.2410.59
22Mikael BirkelundAsker Skiklubb38.50+9.5211.07
23Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb39.19+10.2111.15
24Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering39.29+10.3111.18
25Børge Nilsen BergFossum IF39.36+10.3811.20
26Rolf Andreas BergNydalens SK41.14+12.1611.48
27Sindre Vie StrislandFossum IF41.17+12.1911.49
28Stian Måseide SørlieRaumar Orientering41.38+12.4011.55
29Ask OlaussenOppsal Orientering41.39+12.4111.56
30Daniel Azagra NæssNydalens SK41.52+12.5411.59
31Fridtjof ReuschHeming Orientering42.51+13.5312.16
32Eskil KolshusOppsal Orientering42.55+13.5712.17
33Tarje EspelinAsker Skiklubb46.40+17.4213.22
34Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK46.52+17.5413.25
35Vilmer NybergAsker Skiklubb46.58+18.0013.27
36Tidemann LierIndre Østfold OK53.10+24.1215.14
37Oliver NilsenFossum IF53.37+24.3915.21
38Mathias NyhaugAsker Skiklubb54.06+25.0815.30
39Andreas GjetangerMåren OK56.03+27.0516.03
40Birk ThorstensenOppsal Orientering1.04.06+35.0818.22
41Magnus JystadØstmarka OK1.05.29+36.3118.45
42Simen Rønning JohansenMåren OK1.06.39+37.4119.05
43Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb1.18.31+49.3322.29
44Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.34.41+1.05.4327.07
0Jo Randar HolmøyHadeland OLdiskvalifisert
0Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 13-16C

3 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odin FismenFossum IF29.189.36
2Simen HøyerFossum IF36.00+6.4211.48
3Kristoffer ØhlckersIL Tyrving40.46+11.2813.21
4Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering52.48+23.3017.18

H 15-16

5 470 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Young VikNydalens SK38.006.56
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK40.11+2.117.20
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK41.36+3.367.36
4Isak JonssonNydalens SK43.34+5.347.57
5Eirik BlågestadIndre Østfold OK44.11+6.118.04
6Eivind Berner MyhreFossum IF45.22+7.228.17
7Sivert Sande KvermeFossum IF45.24+7.248.17
8Anders VestølVegårshei IL46.38+8.388.31
9Ferdinand FremmingHeming Orientering48.37+10.378.53
10Henrik ReuschHeming Orientering48.48+10.488.55
11Felix FinsrudAsker Skiklubb49.55+11.559.07
12Mikkel KatlaFossum IF50.20+12.209.12
13Ole Jakob FrankrigNydalens SK52.26+14.269.35
14Grunde IsaksætreGrue IL52.36+14.369.36
15Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering52.59+14.599.41
16Anders HorveiRaumar Orientering54.30+16.309.57
17Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK54.37+16.379.59
18Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering55.16+17.1610.06
19Vebjørn Blom-HagenFossum IF56.11+18.1110.16
20Kristian ØstermannHeming Orientering56.54+18.5410.24
21Christopher LadimOK Moss58.29+20.2910.41
22Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL59.32+21.3210.53
23Sondre Zahl HagenFossum IF59.59+21.5910.57
24August Syrdal ØenHeming Orientering1.02.25+24.2511.24
25Joakim Wilkens JernbergNydalens SK1.06.27+28.2712.08
26Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.09.19+31.1912.40
27Theodor LierIndre Østfold OK1.10.32+32.3212.53
28Vemund HeierNydalens SK1.12.27+34.2713.14
29Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.13.06+35.0613.21
30Gaute FosstveitRaumar Orientering1.23.36+45.3615.17

H 15-16B

3 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering38.0810.55
2Atle NilsenVegårshei IL44.58+6.5012.53

H 17-A kort

5 620 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar TonjerNydalens SK44.247.54
2Bassen MichelsenFossum IF47.41+3.178.29
3Kenneth SandvoldEiker OL52.33+8.099.21
4Ola LestebergKongsberg OL52.52+8.289.24
5Haakon IngvaldsenNydalens SK54.17+9.539.39
6Morten TangenOK Moss1.03.05+18.4111.13
7Peter CarlsenSturla, IF1.04.13+19.4911.25
8Kristian Bernhard NilsenFossum IF1.04.21+19.5711.27
9Håkon Nergaard BergStokke IL1.12.52+28.2812.57
10Erik StoraasWing1.20.05+35.4114.14
11John Eivind PresterudFet OL1.24.19+39.5515.00
12Espen JernbergNydalens SK1.29.13+44.4915.52
13Torstein MellemNydalens SK1.33.53+49.2916.42
0Vegard HaldenNydalens SKdiskvalifisert

H 17-B

3 490 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Rønning JohansenMåren OK39.0111.10
2Jon SolsrudNydalens SK40.19+1.1811.33
3Trond RetteraasenIndre Østfold OK42.54+3.5312.17
4Fredrik HøyerFossum IF45.51+6.5013.08
5Kristian NæssNydalens SK46.32+7.3113.19
6Arild NyhaugAsker Skiklubb46.37+7.3613.21
7Haakon DolvenAsker Skiklubb49.28+10.2714.10
8Kjetil JacobsenHamar OK52.04+13.0314.55
9Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL52.17+13.1614.58
10Yngve RøeNydalens SK52.38+13.3715.04
11Morten HelminsenFredrikstad SK53.18+14.1715.16
12Roger ØstvoldHeming Orientering56.34+17.3316.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Magne AasAsker Skiklubb56.46+17.4516.15
14Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1.03.46+24.4518.16
15Donald SkantzeIL Tyrving1.06.02+27.0118.55
16Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.09.24+30.2319.53

H 17-C

3 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL26.068.33
2Frode G. WaalerMåren OK33.45+7.3911.03

H 17-20

6 520 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK48.317.26
2Sander ArntzenAsker Skiklubb50.54+2.237.48
3Einar MelsomFossum IF51.28+2.577.53
4Erik Hæstad BjørnstadFossum IF54.29+5.588.21
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb54.38+6.078.22
6Jørgen WulfsbergNydalens SK55.08+6.378.27
7Sander H. RogndokkenNydalens SK58.17+9.468.56
8Audun BerganNydalens SK58.21+9.508.56
9Elias Skjolden SørensenLillomarka OL58.44+10.139.00
10Eirik Høst FossgardLillomarka OL58.47+10.169.00
11Per Clemet WisløffAsker Skiklubb59.35+11.049.08
12Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.02.53+14.229.38
13Peter GisholtFossum IF1.04.41+16.109.55
14Andreas RambergØstmarka OK1.05.36+17.0510.03
15Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.05.49+17.1810.05
16Knut SelstadFossum IF1.09.29+20.5810.39
17Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL1.09.52+21.2110.42
18Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.09.58+21.2710.43
19Jostein Svaland DaleVang OL1.10.46+22.1510.51
20Audun Rognerud BøeFossum IF1.12.19+23.4811.05
21Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.14.33+26.0211.26
22Vegard LøvliAsker Skiklubb1.30.13+41.4213.50
0Sølve Nordahl RolfsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert

H 21

10 050 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering1.14.257.24
2Anders TiltnesIL Tyrving1.14.44+0.197.26
3Eirik Kamstrup HovindHalden SK1.15.32+1.077.30
4Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK1.17.38+3.137.43
5Markus HolterHalden SK1.19.07+4.427.52
6Marius WikstrømRingsaker OK1.22.48+8.238.14
7Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.23.40+9.158.19
8Lukas PetersonIFK Umeå1.25.32+11.078.30
9Jon NilsenVegårshei IL1.26.54+12.298.38
10Vegard BroxIL Tyrving1.27.37+13.128.43
11Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.28.49+14.248.50
12Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1.30.28+16.039.00
13Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1.31.30+17.059.06
14Anders StorbratenBækkelagets SK1.36.39+22.149.37
15Knut Harald HyllesethSentrum OK1.38.18+23.539.46
16Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.54.40+40.1511.24
17Kristian RuudBækkelagets SK1.58.13+43.4811.45
0Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
0Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
0Oskar StørmerFossum IFdiskvalifisert
0Sindre NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Simen SmestadBækkelagets SKdiskvalifisert

H 35

6 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK48.317.26
2Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.00.28+11.579.16
3Lacho IlievHalden SK1.03.28+14.579.44
4Håvard TorpeNydalens SK1.10.50+22.1910.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 40

6 520 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune RystadNydalens SK54.328.21
2Hans TrøanNittedal OL56.51+2.198.43
3Karl Even RyghHeming Orientering58.25+3.538.57
4Charles HalaasFossum IF58.27+3.558.57
5Ivar SeierstadIL GeoForm59.44+5.129.09
6Torstein HoleNydalens SK1.04.11+9.399.50
7Henning Bratland CarlsenOK Moss1.04.16+9.449.51
8Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.05.19+10.4710.01
9Audun BjerknesMåren OK1.06.53+12.2110.15
10Tore MyhrvoldFossum IF1.08.19+13.4710.28
11Pål Christian IngierdBækkelagets SK1.09.41+15.0910.41
12Johs HjelmstadBækkelagets SK1.09.51+15.1910.42
13Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.09.57+15.2510.43
14Hans JevanordFossum IF1.10.08+15.3610.45
15Geir Thomas KnutheimSturla, IF1.12.29+17.5711.07
16Anders ØpstadAsker Skiklubb1.13.15+18.4311.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Atle PedersenFossum IF1.14.03+19.3111.21
18Tommy SkårbøRaumar Orientering1.14.40+20.0811.27
19Morten WettergreenFossum IF1.20.00+25.2812.16
20Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.22.06+27.3412.35
21Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.47.28+52.5616.28
0Sindre LangaasNydalens SKdiskvalifisert

H 45

5 620 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF45.358.06
2Tommy JauhojärviAsker Skiklubb55.39+10.049.54
3Rune BlågestadIndre Østfold OK56.15+10.4010.00
4Ståle HeitmannFossum IF56.29+10.5410.03
5Hallvard KorenOK Moss57.51+12.1610.17
6Bjørn HaugeNydalens SK58.33+12.5810.25
7Kyrre GranFet OL58.59+13.2410.29
8Christian JomaasFossum IF59.41+14.0610.37
9Frode StrislandFossum IF1.01.12+15.3710.53
10Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.01.21+15.4610.54
11Terje BlindheimLillomarka OL1.02.21+16.4611.05
12Eskil ÅsmulTrollelg1.03.05+17.3011.13
13Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb1.03.13+17.3811.14
14Kjetil MolundIL Tyrving1.03.47+18.1211.20
15Øystein RappRaumar Orientering1.04.40+19.0511.30
16Olav HasaasFossum IF1.05.18+19.4311.37
17Dag Arne LierIndre Østfold OK1.05.57+20.2211.44
18Christian ReuschHeming Orientering1.06.14+20.3911.47
19Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.10.50+25.1512.36
20Pål AngvollFredrikstad SK1.13.53+28.1813.08
21Atle StrømHedrum OL1.14.07+28.3213.11
22Anders NorlingNydalens SK1.15.07+29.3213.21
23Hans Olav HygenØstmarka OK1.30.51+45.1616.09
24Kjetil HagenAsker Skiklubb1.33.13+47.3816.35
25Sverre WisløffAsker Skiklubb1.34.00+48.2516.43
26Fredrik SaugestadNydalens SK1.34.53+49.1816.52
0Knut AaldeNydalens SKdiskvalifisert
0Trond MyhreFossum IFdiskvalifisert
0Lars Erik GjeinFossum IFdiskvalifisert
0Knut Jostein SætnanFossum IFdiskvalifisert

H 50

5 420 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Tore HenriksenNydalens SK40.437.30
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb41.37+0.547.40
3Tore BjørnerødOK Moss43.38+2.558.03
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering43.48+3.058.04
5Svein NygårdLillomarka OL44.54+4.118.17
6Frank LøwengreenFredrikstad SK46.31+5.488.34
7Jon Iver BakkenNydalens SK46.39+5.568.36
8Øystein ØstermannHeming Orientering47.06+6.238.41
9Kjetil EspedalNydalens SK47.55+7.128.50
10Morten HeirFossum IF48.39+7.568.58
11Børge PedersenNydalens SK50.01+9.189.13
12Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL50.25+9.429.18
13Gjermund GravirAsker Skiklubb50.45+10.029.21
14Christian GrotnesIL Tyrving50.56+10.139.23
15Arne TorgersenBækkelagets SK52.28+11.459.40
16Per Ola UlsethNydalens SK52.58+12.159.46
17Arild AndresenFossum IF53.00+12.179.46
18Knut Erling ØenHeming Orientering53.18+12.359.50
19Guttorm L EggeOslostudentenes IK53.24+12.419.51
20Ottar WiklundNydalens SK53.28+12.459.51
21Ole IngesenSarpsborg OL53.29+12.469.52
22Håkon JendalFossum IF54.18+13.3510.01
23Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering54.29+13.4610.03
24Stein H. HagenFossum IF54.44+14.0110.05
25Ole Petter VestølVegårshei IL57.36+16.5310.37
26Gjermund RørenEiker OL58.42+17.5910.49
27Øyvind HelmersenFet OL59.04+18.2110.53
28Sten Åge NygårdseterVegårshei IL59.13+18.3010.55
29Rune S. NielsenIndre Østfold OK59.21+18.3810.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
30Terje MelsomFossum IF1.02.16+21.3311.29
31Gunnar PedersenAsker Skiklubb1.03.41+22.5811.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
32Ole Petter HaugenNydalens SK1.03.51+23.0811.46
33Bent Sande KvermeFossum IF1.04.40+23.5711.55
34Nils BerganNydalens SK1.06.19+25.3612.14
35Terje NæssFossum IF1.07.04+26.2112.22
36Anders FlågenHeming Orientering1.07.26+26.4312.26
37Trond BrevikFossum IF1.11.05+30.2213.06
38Erik BorgIL Koll1.13.19+32.3613.31
39Tore SandemIndre Østfold OK1.17.35+36.5214.18
40Sjur LangedalNydalens SK1.26.40+45.5715.59
41Peter NylundHaugerud IF1.47.43+1.07.0019.52
42Espen DelpMåren OK1.49.41+1.08.5820.14
43Erik SolbergMåren OK1.50.28+1.09.4520.22
0Erlend RehnKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 55

4 530 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngvar ChristiansenBækkelagets SK38.468.33
2Arild KirkerødSarpsborg OL39.01+0.158.36
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL39.10+0.248.38
4Nils HæstadFossum IF39.24+0.388.41
5Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL40.21+1.358.54
6Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering40.29+1.438.56
7Bjørn BakkevigHeming Orientering40.37+1.518.57
8Onno VerberneOL Toten-Troll41.46+3.009.13
9Bjørn Henning GrandalIL Tyrving42.28+3.429.22
10Sture OttesenIndre Østfold OK42.39+3.539.24
11Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL43.41+4.559.38
12Nils Harald StaffOL Toten-Troll45.45+6.5910.05
13Øyvind Roger HansenRøyken OL46.37+7.5110.17
14Egil RundbergetNydalens SK47.26+8.4010.28
15Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb48.29+9.4310.42
16Knut EngenRaumar Orientering48.53+10.0710.47
17Arne FossheimAsker Skiklubb50.51+12.0511.13
18Håkon LøvliAsker Skiklubb51.32+12.4611.22
19Hallvard BergIL Tyrving51.38+12.5211.23
20Jon LahlumIL GeoForm51.48+13.0211.26
21Richard Zeiner-GundersenFossum IF53.10+14.2411.44
22Andreas ErichsenNydalens SK53.24+14.3811.47
23Morten KarlsenMåren OK53.48+15.0211.52
24Per SandbergNydalens SK54.29+15.4312.01
25Peer StiansenNydalens SK55.10+16.2412.10
26Tor LahlumKolbotn og Skimt OL55.40+16.5412.17
27Kristian KalagerAsker Skiklubb57.15+18.2912.38
28Halvor JutulstadBækkelagets SK58.28+19.4212.54
29Pål Woldstad HanssenEiker OL59.42+20.5613.10
30John HofossHadeland OL1.09.32+30.4615.20
31Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.17.42+38.5617.09
32Tom RådahlIL Tyrving1.20.05+41.1917.40
33Roar NydalAsker Skiklubb1.29.57+51.1119.51
34Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.30.01+51.1519.52
35Bjørn ÅrbuVarteig OL1.40.57+1.02.1122.17
0Eirik NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 60

4 530 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næss-UlsethNydalens SK40.248.55
2Per Kristian EkebergIL Tyrving41.59+1.359.16
3Morten DåsnesRingerike OL42.34+2.109.23
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb44.14+3.509.45
5Torgeir StrandhagenRøyken OL47.06+6.4210.23
6Are EriksenOslostudentenes IK47.25+7.0110.28
7Morten DueMåren OK49.34+9.1010.56
8Per SchancheAsker Skiklubb50.47+10.2311.12
9Per OsenVestre Akers SK1.03.14+22.5013.57
10Roy GjerdingOK Moss1.10.24+30.0015.32
11Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.15.42+35.1816.42
12Jan SveenRaumar Orientering1.18.32+38.0817.20
13Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL1.29.31+49.0719.45

H 65

3 650 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK35.579.50
2Vidar BerteigIL GeoForm36.23+0.269.58
3Ola BroxOL Toten-Troll39.25+3.2810.47
4Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb40.11+4.1411.00
5Nils-Petter WiikDriv IL40.26+4.2911.04
6Tor TrøanHadeland OL40.44+4.4711.09
7Peter KlavenessMåren OK43.08+7.1111.49
8Per Oskar LarsenIndre Østfold OK44.57+9.0012.18
9Arve SmestadLøten o-lag46.53+10.5612.50
10Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL47.05+11.0812.53
11Per ØhlckersIL Tyrving47.55+11.5813.07
12Stein TurtumøygardMåren OK48.40+12.4313.20
13Jimmy NordliTrøsken IL49.29+13.3213.33
14Arne TiltnesIL Tyrving53.33+17.3614.40
15Ragnar Niemi BergStokke IL54.27+18.3014.55
16Øyvind HoveidAsker Skiklubb59.25+23.2816.16

H 70

3 650 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF37.2110.13
2Eldar BørsumBækkelagets SK42.23+5.0211.36
3John Thomas PetersenNittedal OL44.05+6.4412.04
4Trond FeiringHamar OK44.46+7.2512.15
5Hasse BergstrømIL Tyrving45.39+8.1812.30
6Helge BjaalandHeming Orientering45.42+8.2112.31
7Geir TrøanKolbotn og Skimt OL48.21+11.0013.14
8Helge LyeIL Tyrving48.22+11.0113.15
9Bjørn SandelienHeming Orientering50.50+13.2913.55
10Kjell StenstadvoldIL Tyrving51.26+14.0514.05
11Thor PalmgrenHalden SK52.56+15.3514.30
12Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering54.02+16.4114.48
13Klaus EngenEidskog OL1.12.51+35.3019.57
14Åsmund JahrDriv IL1.21.37+44.1622.21
0Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert

H 75

2 540 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss27.3110.50
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF29.10+1.3911.28
3Jon C. FougnerHeming Orientering37.45+10.1414.51
4Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange40.47+13.1616.03
5Eyvind AasIL GeoForm41.10+13.3916.12
6Bjørn GunnerødAsker Skiklubb42.22+14.5116.40
7Jan JansenOK Moss42.24+14.5316.41
8Oddvar GjelstadSandefjord OK44.19+16.4817.26
9Steinar RuudKonnerud IL46.12+18.4118.11
10Kåre KnudsenIL GeoForm46.58+19.2718.29
11Øystein MadsenHaugerud IF54.31+27.0021.27
12Magnar ØvreåsBotne SK56.15+28.4422.08
13Erling TidemannLommedalens IL57.53+30.2222.47
14Knut Kristen HangeraasIL GeoForm59.38+32.0723.28
15Sturle HånesIL GeoForm1.06.38+39.0726.14
16Sigurd HaugerudIL GeoForm1.58.16+1.30.4546.33
0Odd KletteliBækkelagets SKdiskvalifisert
0Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert

H 80

2 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF47.1918.37
2Arne Chr. ScheieØstmarka OK52.42+5.2320.44
3Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.17.22+30.0330.27
4Per MeilandLommedalens IL1.24.59+37.4033.27

H 85

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.04.1825.18

D -12N

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sarah RehnOppsal Orientering12.286.37
2Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering18.49+6.2110.00
3Amalie SkjønhaugFet OL23.38+11.1012.34

N-lang

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tanja AppenzellerFossum IF43.4012.07
2Johanne Lahlum HortmanIL GeoForm46.50+3.1013.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor