Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 5 Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 5 Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 18 august 2016

Nybegynner lang

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Amalie BirkelundAsker SK52.53
Simen Dalen EriksenAsker SK20.06
Frikk FinsrudAsker SK28.59
Martine KnudsenAsker SK33.30
Trym KyrkedelenAsker SK24.10
Jaran MågeAsker SK28.16
Una NastadAsker SK26.14
Brage Fuglseth OlsenAsker SK21.45
Mikkel RastadAsker SK26.27
Hedda RiddervoldAsker SK30.40
Selma Aure SkogedalAsker SK22.51
Erlend Hellerud ØpstadAsker SK23.48

C-løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vera HalsaaAsker SK1.07.05

H11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Johannessen LinneboAsker SK26.03
2Jakob RastadAsker SK26.46+0.43
3Andreas EriksenAsker SK29.00+2.57
4Emil Ruud FossheimAsker SK30.40+4.37
5Tarje EspelinAsker SK33.48+7.45
6Sondre NæssAsker SK39.26+13.23
7Eirik NæssAsker SK39.50+13.47
8Vegard KyrkedelenAsker SK57.56+31.53
9Simen Hagen StrømsnesAsker SK1.02.25+36.22
Mikael BirkelundAsker SKdiskvalifisert
Even RennemoAsker SKdiskvalifisert

D11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara MartiniAsker SK36.31
2Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK37.04+0.33
3Martha WisløffAsker SK37.18+0.47
4Mina VistAsker SK48.22+11.51
5Karin Halsaa DolvenAsker SK1.07.00+30.29

H13-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre YtterbøAsker SK35.46
2Felix FinsrudAsker SK43.05+7.19
3Jonas MyhrAsker SK45.32+9.46
4Eilev KvaaleAsker SK50.19+14.33
5Ole Henrik WoxholthAsker SK50.20+14.34
6Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SK53.07+17.21
7Simen Aure SkogedalAsker SK55.14+19.28
8Martin BirkelundAsker SK1.07.31+31.45
9Simen VågeAsker SK1.31.33+55.47
10Sverre StrandLierbygda1.36.48+1.01.02
Olaf Halsaa DolvenAsker SKdiskvalifisert

D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ina MartiniAsker SK1.07.02

H15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Clemet WisløffAsker SK54.46
2Trygve MyhrAsker SK55.55+1.09
3Henrik Fredriksen AasAsker SK1.04.43+9.57
Vegard LøvliAsker SKdiskvalifisert

D15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SK42.46
2Thea Charlotte HansenAsker SK54.25+11.39
3Anna Øfsthus GravirAsker SK1.00.57+18.11
4Ingvild Pedersen BerganAsker SK1.11.30+28.44
5Silje Marie VågeAsker SK1.11.39+28.53

H17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind Øfsthus GravirAsker SK54.02
2Bjørnar LøvliAsker SK1.06.18+12.16
3Axel HoveidAsker SK1.07.52+13.50
4Johan Teodor WestlyAsker SK1.13.32+19.30

D17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tilla Farnes HennumAsker SK59.37
2Synne StrandAsker SK1.00.47+1.10

H21-39

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per WiréhnAsker SK55.43

H40

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål SkogedalAsker SK56.19
2Øystein RastadAsker SK58.55+2.36
3Jostein F. TellnesAsker SK1.00.50+4.31
4Gjermund GravirAsker SK1.01.47+5.28
5Petter Boranekusk praha1.03.13+6.54
6Bjørn MartiniAsker SK1.13.38+17.19
7Thomas OlsenAsker SK1.14.01+17.42

D40

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilda ØfsthusAsker SK42.44
2Jorun RuudAsker SK44.45+2.01
3Ellen Aure SkogedalAsker SK45.38+2.54
4Sigrun YtterbøAsker SK50.20+7.36
5Marit EgnerAsker SK54.51+12.07
6Jetka Svobodovausk praha1.03.01+20.17

H50

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Richard EriksenAsker SK49.38
2Kim Farnes HansenLierbygda58.28+8.50
3Trond RønnebergAsker SK1.04.08+14.30
4Ingemar Jansson HaverstadLierbygda1.13.37+23.59
5Gunnar PedersenAsker SK1.14.04+24.26
6Anton PlaianAsker SK1.18.14+28.36
7Øyvind HanssenRøyken1.18.20+28.42
8Øyvind Johannessen LinneboAsker SK1.33.10+43.32
Håkon LøvliAsker SKdiskvalifisert
Njål NoreAsker SKdiskvalifisert
Per SchancheAsker SKdiskvalifisert

D50

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann Katrin OlsenAsker SK53.51
2Unni RyeAsker SK1.06.20+12.29
3Marianne ArnesenAsker SK1.15.56+22.05
Edel Sofie NilsenAsker SKdiskvalifisert

H60

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Arvid FossumAsker SK38.29
2Reidar FossumAsker SK43.14+4.45
3Øyvind SteneAsker SK50.47+12.18
4Øyvind HoveidAsker SK1.04.09+25.40

D60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helga HaverstadLierbygda58.10

H70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arild AndenæsAsker SK1.56.02

H17B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne FossheimAsker SK38.39
2Sverre WisløffAsker SK50.03+11.24
3Hans-Ingar SætraAsker SK58.22+19.43
4Per Anders YtterbøAsker SK1.03.49+25.10
5Haakon DolvenAsker SK1.07.29+28.50
6Kjetil HagenAsker SK1.29.18+50.39
Torleif GaltelandAsker SKdiskvalifisert

D17B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit IsachsenAsker SK51.51
2Nina BirkelundAsker SK1.05.14+13.23
3Sølvi MartiniAsker SK1.40.48+48.57

H10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mathias BirkelundAsker SK46.44
Tobias KnudsenAsker SK37.18
Martin ZwaigAsker SK46.54

D10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tuva Espelin Asker SK34.52
Celia DaviesAsker SK41.55
Silje Ruud FossheimAsker SK42.07
Astrid YtterbøAsker SK41.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor