Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 14
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Lillomarka OL / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 10 august 2016

Lang

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein PettersenNydalens SK50.44
2Gard LindsethNydalens SK56.44+6.00
3Karl Even RyghHeming Orientering58.58+8.14
4Tore SagvoldenØstmarka OK1.01.47+11.03
5Andreas ErikssonIL Tyrving1.02.02+11.18
6Jon Iver BakkenNydalens SK1.02.28+11.44
7Holger SchlaupitzPrivat1.03.33+12.49
8Joss HjelmstadBækkelagets SK1.06.08+15.24
9Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.06.29+15.45
10Christian GrotnesIL Tyrving1.08.42+17.58
11Bjørn HaugeNydalens SK1.10.46+20.02
12Espen WigaardOppsal Orientering1.11.24+20.40
13Atle FossestølPrivat1.12.13+21.29
14Tore KjølsethNydalens SK1.12.40+21.56
15Harald IweIL Geoform1.14.15+23.31
16Erik HolterLarvik OK1.16.00+25.16
17Guttorm EggeOslostudentenes IK1.18.07+27.23
18Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.20.39+29.55
19Harald Østgaard LundIL Geoform1.21.06+30.22
20John Bjørnar BremnesIL Geoform1.22.24+31.40
21Ivar Kristian WaarumIL Geoform1.23.44+33.00
22Lise HorntvedtLarvik OK1.34.35+43.51
23Stefan KernstockVeritas1.38.20+47.36
24Lars KristensenVeritas1.38.52+48.08
25Petter ChristensenVeritas1.49.13+58.29
26Håkon BuggePrivat1.52.32+1.01.48
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert
Bjørn Erik ReinsethNydalens SKdiskvalifisert

Mellom

50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell MarksetIL Koll43.58
2Einar JensenNydalens SK46.51+2.53
3Paul SolheimPrivat49.05+5.07
4Peer StiansenNydalens SK49.37+5.39
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering50.09+6.11
6Marius BurmoPrivat50.58+7.00
7Ellen TurterNydalens SK52.02+8.04
8Audun BraatenHSI52.04+8.06
9Fredrik LarsenIndre Østfold OK52.17+8.19
10Vidar ElvekrokEiker OL53.07+9.09
11Gunnar HaldenNydalens SK53.24+9.26
12Odd Arne LianIL Koll53.31+9.33
13Arnt Ove TakvamFerd Sport56.58+13.00
14Pål W HanssenBDO57.22+13.24
15Per Arne RøstadsandNydalens SK57.49+13.51
16Brita SauarIL Koll58.33+14.35
17Harald Eide-FredriksenHeming Orientering58.41+14.43
18Richard BlomFBI59.01+15.03
19Anders FlågenHeming Orientering59.42+15.44
20Egil Reidar OsnesPrivat1.00.24+16.26
21Anne DanielsenNydalens SK1.00.59+17.01
22Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.01.09+17.11
23Egil HusethKamp/Vestheim IF1.04.11+20.13
24Hans Henrik FlemmingHeming Orientering1.04.17+20.19
25Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.04.33+20.35
26Trude FixdalIL Koll1.06.47+22.49
26Ulf Gunnar MikalsenVeritas1.06.47+22.49
28Hans Kristian AlvebergPrivat1.08.46+24.48
29Svenja KernstockVeritas1.09.36+25.38
30Erik SolheimPrivat1.09.42+25.44
31Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.11.25+27.27
32Halvard BjørgumVeritas1.12.21+28.23
33Torstein SchjelleArmada1.12.41+28.43
34Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.13.10+29.12
35Kjetil JacobsenHamar OK1.14.34+30.36
36Kai Halvorsen AarekolSiemens1.14.49+30.51
37Gisela SundelinPrivat1.16.20+32.22
38Morten EriksenOUS1.16.52+32.54
39Ann Elin FlågenHeming Orientering1.21.06+37.08
40Kjersti ThoStabæk IF1.23.19+39.21
41Erik SauarUllevål1.28.41+44.43
42Aurora SauarIL Koll1.28.50+44.52
43Sturle HånesIL Geoform1.29.29+45.31
44Jacob HalvorsenIL Geoform1.58.14+1.14.16
45Sigurd HaugerudIL Geoform2.16.48+1.32.50
Knut HangeraasIL Geoformdiskvalifisert
Vidar BerteigFossum IFdiskvalifisert
Tom EdvardsenIL Kolldiskvalifisert
Johan Mikalsen StorrønningFossum IFdiskvalifisert
Gisle GrønstadPrivatdiskvalifisert

Kort

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexandra DevikOslostudentenes IK35.40
2Lars ArnesenPrivat36.56+1.16
3Kristin SletnerRøyken OL37.01+1.21
4Rolf BergNydalens SK37.03+1.23
5Eskil ÅsmulTrollelg37.30+1.50
6Ida Marie FlågenHeming Orientering42.57+7.17
7Knut Tore SolheimNydalens SK43.42+8.02
8Per HaugenLillomarka OL44.15+8.35
9Anne DahlKjelsås IL45.52+10.12
10Anne Regine BakstadFriskis&Svettis46.41+11.01
11Carl Fredrik KolderupStabæk IF49.21+13.41
12Øystein MadsenGE Healthcare49.54+14.14
13Eyvind AasIL Geoform51.32+15.52
14Inger Johanne EikelandNydalens SK52.48+17.08
15Per AagaardHeming Orientering53.07+17.27
16Maren EdvardsenIL Koll53.51+18.11
17Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering54.16+18.36
18Harald AulieIL Koll54.34+18.54
19Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF56.25+20.45
20Anne SjønnesenNittedal OL57.37+21.57
21Aud I SpjelkavikFBI1.00.11+24.31
22Terje TrondsenNittedal OL1.01.53+26.13
23Frida AamotPrivat1.10.57+35.17
24Tom SletnerRøyken OL1.10.58+35.18
25Eilen VikIL Koll1.24.17+48.37
26Tor E HenriksenLillomarka OL1.27.20+51.40
Kathy KelleyIL Geoformdiskvalifisert
Bjørn LarssonLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor