Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM ultralang
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 18 september 2016

N-åpen

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor Fossmo BrovollØverbygd IL59.1929.39
2Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL59.27+0.0829.43
3Leah Fossmo BrovollØverbygd IL59.40+0.2129.50
Emilie Fossmo BrovollØverbygd ILaktiv
William LundgrenNOTEAMdiskvalifisert

D -10

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø24.1112.05
2Lise MarcussenHarstad OL27.13+3.0213.36

D 11-12

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø28.499.36
Klara GraversenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 13-14

5 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne MarcussenHarstad OL1.38.2719.41

D 15-16

7 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Idunn StrandIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 21-

10 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø1.34.209.26
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.42.22+8.0210.14
3Ellen ForsgrenIL BUL-Tromsø1.52.42+18.2211.16

D 40-

7 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bodil Brun MarcussenHarstad OL1.22.0811.44
2Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.33.40+11.3213.22
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 50-

7 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari LofthusIL BUL-Tromsø1.42.0614.35

H 13-14

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø43.048.36
2Jon MarcussenHarstad OL1.02.37+19.3312.31
3Jesper LundinIL BUL-Tromsø1.05.08+22.0413.01
4Henning StrandIL BUL-Tromsø1.12.05+29.0114.25

H 15-16

7 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.04.069.09
2Vegard StangnesOK Silsand2.39.45+1.35.3922.49
Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsøaktiv
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 17-20

10 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erling StangnesOK Silsandaktiv

H 21-

16 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegar SkildheimNOTEAM2.33.549.19
Håvard Krey HansenOK Silsandaktiv

H 40-

10 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.46.5710.41
2Ola BratlieIL BUL-Tromsø2.24.59+38.0214.29
3Dag MarcussenHarstad OL3.08.16+1.21.1918.49

H 50-

10 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.22.298.14
2Axel Juell TheisenMellembygd OL1.27.56+5.278.47
3Hans-Martin VaengSørreisa OL1.34.43+12.149.28
Harald StrandIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 60-

7 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar KvaalStorsteinnes IL1.56.3116.38
Oddmund RasmussenBjerkvik IFdiskvalifisert

H 70-

5 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan LøvlundNordreisa IL1.03.4512.45
Einar MjølhusIL BUL-Tromsødiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor