Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Publikumsløp NM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM mellom
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 10 september 2016

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tore NymarkMellom D17-1832.459.55

Bodø og Omegn IF Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Leif Magne EggestadMellom D17-1852.30+19.4515.54
12Anders WestlundMellom H17-181.12.18+42.1418.04
16Marius Rekkedal EdvardsenMellom H19-2048.39+16.0611.51
17Jørn K RemloMellom H19-201.15.28+42.5518.24
Bjørn-Wiggo HansenMellom H19-20diskvalifisert

BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ole-André HelgaasMellom H19-2045.38+13.0511.07

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Marthe GløersenMellom D19-2043.22+12.4313.08
7Kine GulliksenMellom D19-2043.32+12.5313.11

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Dag Steinar RagvinMellom H19-2035.19+2.468.36

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Jan KocbachMellom H19-2040.40+8.079.55

Fossum IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Leif StørmerMellom H19-2032.45+0.127.59
3Øystein HoloMellom H17-1840.30+10.2610.07
7Jeppe HanssonMellom D17-1848.52+16.0714.48

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Geir SvingheimMellom H17-18diskvalifisert

Halden SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Delphine PoirotMellom D19-2033.37+2.5810.11
3Iliana IlievaMellom D19-2038.17+7.3811.36
4Jo ShepherdMellom D19-2039.18+8.3911.54
4Anders Felde OlaussenMellom H19-2036.21+3.488.51
8Bjørn Axel GranMellom H17-1849.12+19.0812.18
8Øyvind HelgerudMellom H19-2039.46+7.139.41
13Lacho IlievMellom H19-2042.18+9.4510.19

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Inge HaugeMellom D17-1850.26+17.4115.16

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Per Olav NærestadMellom D17-1833.24+0.3910.07

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Hallvard NordbrødenMellom H19-2039.36+7.039.39
9Christian Peter MaclassenMellom H19-2040.36+8.039.54
10Anne UrsetMellom H17-1859.29+29.2514.52
12Geir MoholdtMellom H19-2042.10+9.3710.17

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Per Kristian EkebergMellom H17-1844.03+13.5911.00
Emil JönssonMellom H19-20diskvalifisert
Espen H WeltzienMellom H19-20diskvalifisert
Berit DanielsenMellom D17-18diskvalifisert

Korgen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Arnulf VillmoMellom D17-1843.22+10.3713.08
9Jan Gaute BuvikMellom H17-1855.56+25.5213.59
12Inger Lise PettersenMellom D17-1858.22+25.3717.41

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Holger HottMellom H19-2032.337.56

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Axel Juell TheisenMellom H17-1839.45+9.419.56

Meløy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Rune StrømsvikMellom D19-2054.25+23.4616.29

Mo OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ole Morten WieMellom H17-1848.29+18.2512.07
7Sigurd Oxaas WieMellom H17-1849.09+19.0512.17
9Doris Stien KaspersenMellom D19-2052.00+21.2115.45
11Tore KolstadMellom H17-181.05.48+35.4416.27
13Hilde Sofie HansenMellom H17-181.18.29+48.2519.37
Gunnar BrattliMellom H17-18diskvalifisert
Wenche HjelmsethMellom D17-18diskvalifisert
Ole Petter RundhaugMellom H17-18diskvalifisert

Nordreisa IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Trond-Henry SkjønsfjellMellom D19-2043.04+12.2513.03
11Torun AnkjellMellom D19-2055.30+24.5116.49

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Henning B CarlsenMellom D17-1836.01+3.1610.54

OL Trollelg

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Frode HaugskottMellom H17-1841.46+11.4210.26
5Trond Einar Moen PedersliMellom H19-2036.50+4.178.59
6Jan SchmidMellom H19-2036.52+4.198.59
8Marit SchmidMellom D19-2046.37+15.5814.07
11Tommy SchmidMellom H19-2041.13+8.4010.03

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Pernille SønsterudbråtenMellom D17-1859.37+26.5218.03
14Heidi ØstliMellom D17-181.00.05+27.2018.12

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Øyvind HyllesethMellom H19-2046.11+13.3811.15

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bård Ø SolbergMellom D17-1841.26+8.4112.33

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ove Gunnar JacobsenMellom D17-1852.00+19.1515.45

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alan CherryMellom H17-1830.047.31
1Kristin LöfgrenMellom D19-2030.399.17

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Geir BråtenMellom D17-1837.36+4.5111.23
9Arnhild U. BråtenMellom D17-1851.00+18.1515.27

Ås-NMBU

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Håvard TveiteMellom H19-20diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor