Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Publikumsløp NM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM mellom
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 10 september 2016

Mellom D17-18

3 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore NymarkAskøy OL32.459.55
2Per Olav NærestadIF Trauma33.24+0.3910.07
3Henning B CarlsenOK Moss36.01+3.1610.54
4Geir BråtenVegårshei IL37.36+4.5111.23
5Bård Ø SolbergStjørdals-Blink Orientering41.26+8.4112.33
6Arnulf VillmoKorgen IL43.22+10.3713.08
7Jeppe HanssonFossum IF48.52+16.0714.48
8Inge HaugeHisøy OK50.26+17.4115.16
9Arnhild U. BråtenVegårshei IL51.00+18.1515.27
10Ove Gunnar JacobsenStokke IL52.00+19.1515.45
11Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering52.30+19.4515.54
12Inger Lise PettersenKorgen IL58.22+25.3717.41
13Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering59.37+26.5218.03
14Heidi ØstliRaumar Orientering1.00.05+27.2018.12
Wenche HjelmsethMo OKdiskvalifisert
Berit DanielsenIL Tyrvingdiskvalifisert

Mellom D19-20

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett30.399.17
2Delphine PoirotHalden SK33.37+2.5810.11
3Iliana IlievaHalden SK38.17+7.3811.36
4Jo ShepherdHalden SK39.18+8.3911.54
5Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL43.04+12.2513.03
6Marthe GløersenBækkelagets SK43.22+12.4313.08
7Kine GulliksenBækkelagets SK43.32+12.5313.11
8Marit SchmidOL Trollelg46.37+15.5814.07
9Doris Stien KaspersenMo OK52.00+21.2115.45
10Rune StrømsvikMeløy OK54.25+23.4616.29
11Torun AnkjellNordreisa IL55.30+24.5116.49

Mellom H17-18

4 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alan CherryVaregg Fleridrett30.047.31
2Axel Juell TheisenMellembygd OL39.45+9.419.56
3Øystein HoloFossum IF40.30+10.2610.07
4Frode HaugskottOL Trollelg41.46+11.4210.26
5Per Kristian EkebergIL Tyrving44.03+13.5911.00
6Ole Morten WieMo OK48.29+18.2512.07
7Sigurd Oxaas WieMo OK49.09+19.0512.17
8Bjørn Axel GranHalden SK49.12+19.0812.18
9Jan Gaute BuvikKorgen IL55.56+25.5213.59
10Anne UrsetIL BUL-Tromsø59.29+29.2514.52
11Tore KolstadMo OK1.05.48+35.4416.27
12Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering1.12.18+42.1418.04
13Hilde Sofie HansenMo OK1.18.29+48.2519.37
Gunnar BrattliMo OKdiskvalifisert
Geir SvingheimHadeland OLdiskvalifisert
Ole Petter RundhaugMo OKdiskvalifisert

Mellom H19-20

4 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger HottKristiansand OK32.337.56
2Leif StørmerFossum IF32.45+0.127.59
3Dag Steinar RagvinBø OL35.19+2.468.36
4Anders Felde OlaussenHalden SK36.21+3.488.51
5Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg36.50+4.178.59
6Jan SchmidOL Trollelg36.52+4.198.59
7Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø39.36+7.039.39
8Øyvind HelgerudHalden SK39.46+7.139.41
9Christian Peter MaclassenIL BUL-Tromsø40.36+8.039.54
10Jan KocbachFana IL40.40+8.079.55
11Tommy SchmidOL Trollelg41.13+8.4010.03
12Geir MoholdtIL BUL-Tromsø42.10+9.3710.17
13Lacho IlievHalden SK42.18+9.4510.19
14Ole-André HelgaasBUL-Tromsø45.38+13.0511.07
15Øyvind HyllesethSkien OK46.11+13.3811.15
16Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering48.39+16.0611.51
17Jørn K RemloBodø og Omegn IF Orientering1.15.28+42.5518.24
Emil JönssonIL Tyrvingdiskvalifisert
Håvard TveiteÅs-NMBUdiskvalifisert
Bjørn-Wiggo HansenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Espen H WeltzienIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor