Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp Hålandsskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp Hålandsskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 23 august 2016

Lang

4 350 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)37.168.34
2Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL37.42+0.268.40
3Per Ivar StoklandGanddal IL40.27+3.119.17
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb40.36+3.209.20
5Aud Hognestad TaksdalGanddal IL42.50+5.349.50
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering43.25+6.099.58
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43.55+6.3910.05
8Per Olav HaarrGanddal IL45.39+8.2310.29
9Helge RisaStavanger Orienteringsklubb47.28+10.1210.54
10Trond LamarkGanddal IL48.07+10.5111.03
11Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb48.20+11.0411.06
12Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)48.46+11.3011.12
13Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb49.52+12.3611.27
14Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)50.00+12.4411.29
15Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)50.39+13.2311.38
16Paul Terje HaarrGanddal IL50.42+13.2611.39
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb51.17+14.0111.47
18Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb51.24+14.0811.48
19Tore SvendsenGanddal IL54.37+17.2112.33
20Inger Tone NygårdEgersund OK54.41+17.2512.34
21Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb58.08+20.5213.21
22Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb59.58+22.4213.47
23Grethe StoklandGanddal IL1.00.24+23.0813.53
24Trine BolstadGanddal IL1.03.42+26.2614.38
25Ann Karin TjørhomGanddal IL1.04.57+27.4114.55
26Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.09.18+32.0215.55
0Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Mellom

3 130 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett31.1810.00
2Gunnar PettersonEgersund OK33.21+2.0310.39
3Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)35.35+4.1711.22
4Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb36.43+5.2511.43
5Bjarne GimreGanddal IL37.32+6.1411.59
6Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb37.57+6.3912.07
7Knut SkjævelandGanddal IL38.18+7.0012.14
8Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb42.47+11.2913.40
9Hilde HetlandEgersund OK43.32+12.1413.54
10Øivind HansenGanddal IL43.45+12.2713.58
11Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb44.01+12.4314.03
12Ove OalandGanddal IL44.30+13.1214.13
13Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb45.23+14.0514.29
14Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb52.24+21.0616.44
15Kristin BarvikGanddal IL53.36+22.1817.07
16Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb58.29+27.1118.41
17Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL1.02.41+31.2320.01
18Solveig MælandÅlgård Orientering1.08.52+37.3422.00
19Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.22.22+51.0426.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor