Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Høst 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 13 september 2016

D 17-

2 390 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK18.237.41
2Ida AurebekkKristiansand OK18.45+0.227.50
3Hege Hennig LundeOK Sør20.25+2.028.32
4Una Glende JansonKristiansand OK22.09+3.469.16
5Silje BøenKristiansand OK22.30+4.079.24
6Gro BørteKristiansand OK25.58+7.3510.51
7Gro EideOK Sør28.09+9.4611.46
8Synne StrayKristiansand OK33.26+15.0313.59
0Christina WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
0Anne Marie EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Heidi Fidje AndersenOK Sørdiskvalifisert

D 50-

2 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK25.4110.44
2May MelingStavanger Orienteringsklubb27.43+2.0211.35
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen29.06+3.2512.10
4Anne Karin RibeKristiansand OK31.42+6.0113.15

D 60-

2 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK30.0612.35
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK31.23+1.1713.07
3Solveig SchouOK Sør33.49+3.4314.08
4Kirsten SalthaugRambøll41.47+11.4117.28
0Gudveig JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H 17-

2 390 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK15.486.36
2Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK16.17+0.296.48
3Magnar Stav JohanssenOK Sør16.18+0.306.49
4Stein-Erik ScheieOK Sør17.44+1.567.25
5Kjell Arne HålandOK Sør17.57+2.097.30
6Knut AurebekkTorridal IL18.45+2.577.50
7Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK18.54+3.067.54
8Espen CowardOK Sør18.58+3.107.56
9Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering19.03+3.157.58
10Roar MyhreKristiansand OK20.31+4.438.35
11Morten CowardOK Sør21.58+6.109.11
12Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering22.01+6.139.12
13Nils Arne JohannessenKristiansand OK22.09+6.219.16
14Lasse HodneOddersjaa SSK22.24+6.369.22
15Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK27.09+11.2111.21
16Geir KristiansenOddersjaa SSK29.04+13.1612.09
17Jan EideOK Sør29.16+13.2812.14
0Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert
0Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKdiskvalifisert
0Fred-Arne SivertsenKristiansand OKdiskvalifisert
0Eirik Sundby HålandOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Vegard MyhreKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

2 390 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK17.507.27
2Kyrre EllefsenOK Sør19.34+1.448.11
3Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK20.41+2.518.39
4Kristen RibeKristiansand OK20.59+3.098.46
5Øyvind TorgersenKristiansand OK21.06+3.168.49
6Lasse JohnsenOddersjaa SSK23.03+5.139.38
7Helge KristensenOK Sør31.13+13.2313.03
8Robert CowardOK Sør32.54+15.0413.45
0Øivind SæbøKristiansand OKdiskvalifisert

H 60-

2 390 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per W. TorgersenOddersjaa SSK19.378.12
2Stein CowardOK Sør22.20+2.439.20
3Reidar Stav JohanssenKristiansand OK22.21+2.449.21
4Per LarsenKristiansand OK26.45+7.0811.11
5Sigmund SalthaugRambøll27.24+7.4711.27
6Øyvin SimonsenIL Imås27.30+7.5311.30
7Magne Reier JørgensenKristiansand OK28.14+8.3711.48
8Audun KjøstvedtIL Høvdingen28.34+8.5711.57
9Bjørn A. SchouOK Sør30.10+10.3312.37
10Sigmund BergKristiansand OK31.30+11.5313.10
11Magne MoyOK Sør32.04+12.2713.25
0Nils Egil JohannessenIL Høvdingendiskvalifisert
0Frank Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Dagfinn HaarrOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert
0Magne TaulerOddersjaa SSKdiskvalifisert

H-16N

1 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars KostølKristiansand OK20.5718.42
2Markus MollestadKristiansand OK21.23+0.2619.05
3Jakob JohannessenKristiansand OK22.40+1.4320.14

H12

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn BergKristiansand OK27.2711.29
2Isa Bønnhof UclerOK Sør55.27+28.0023.12
0Chris Ruben ErfjordOK Sørdiskvalifisert

H13-16

2 390 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK13.405.43
2David RundeKristiansand OK15.54+2.146.39
3Odd-Anton HermansenKristiansand OK17.46+4.067.26
4Brage TakleKristiansand OK18.21+4.417.40
5Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK20.39+6.598.38
6Erlend Odd BergeOddersjaa SSK31.53+18.1313.20
0Jonas MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
0Anders Bjørnholmen ØvensenKristiansand OKdiskvalifisert
0Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
0Sindre Fidje AndersenOK Sørdiskvalifisert

H-bedr

2 390 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune SkogerbøIL Vindbjart18.507.52
2Tor LohneRambøll19.04+0.147.58
3Reidar SæstadDNB24.48+5.5810.22
0Oluf BøckmanNikkelverket BILdiskvalifisert
0Bjarne FærestrandBroadnetdiskvalifisert
0Harald EikNikkelverket BILdiskvalifisert

D-16N

1 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne TønnesenOK Sør10.219.14
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK42.17+31.5637.45

D12

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK27.1811.25
2Tina BoothKristiansand OK41.37+14.1917.24
0Maria KostølKristiansand OKdiskvalifisert

D13-16

2 390 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga StødleKristiansand OK21.349.01
2Julie ChristiansenKristiansand OK21.54+0.209.09
3Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK26.04+4.3010.54
4Tuva HepburnKristiansand OK37.39+16.0515.45
5Marte LynneKristiansand OK50.17+28.4321.02
0Sigrid EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor