Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Høst 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 30 august 2016

D 17-

1 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK17.099.31
2Tone WigmyrBækkelaget19.31+2.2210.50
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK21.15+4.0611.48
4Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK22.12+5.0312.20
5Una Glende JansonKristiansand OK24.50+7.4113.47
6Målfrid KonstKristiansand OK25.00+7.5113.53
7Gro BørteKristiansand OK27.09+10.0015.05
8Gro EideOK Sør27.23+10.1415.12
9Anne Marie EkelandOddersjaa SSK28.39+11.3015.55
10Sanna Aurora SandellKristiansand OK28.40+11.3115.55
11Trine EskelandOK Sør32.10+15.0117.52

D 50-

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK25.0213.54
2Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen28.21+3.1915.45
3May MelingStavanger Orienteringsklubb34.22+9.2019.05

D 60-

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK27.4415.24
2Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK31.58+4.1417.45
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK34.59+7.1519.26
4Kirsten SalthaugRambøll35.42+7.5819.50
5Elin Glad BalchenOddersjaa SSK36.23+8.3920.12
6Solveig SchouOK Sør39.01+11.1721.40
7Gudveig JørundlandOK Sør46.44+19.0025.57
0Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 17-

1 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK15.028.21
2Ståle GjelstenKristiansand OK16.03+1.018.55
3Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK16.17+1.159.02
4Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK17.06+2.049.30
5Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK17.21+2.199.38
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK17.29+2.279.42
7Johannes Bakke AashamarKristiansand OK18.00+2.5810.00
8Kjell Arne HålandOK Sør19.06+4.0410.36
9Stein-Erik ScheieOK Sør19.11+4.0910.39
10Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering19.24+4.2210.46
11Morten CowardOK Sør19.48+4.4611.00
12Øyvind MikkelsenKristiansand OK20.21+5.1911.18
13Jon Terje EkelandOddersjaa SSK20.28+5.2611.22
14Espen CowardOK Sør20.49+5.4711.33
15Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK20.55+5.5311.37
16Vegard MyhreKristiansand OK22.31+7.2912.30
17Bjørnar KregnesKristiansand OK22.46+7.4412.38
18Jesper Christian MørchUiA BIL22.49+7.4712.40
19Nils Arne JohannessenKristiansand OK24.21+9.1913.31
20Geir KristiansenOddersjaa SSK25.49+10.4714.20
0Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert
0Roar MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
0Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK20.2711.21
2Øivind SæbøKristiansand OK22.53+2.2612.42
3Kyrre EllefsenOK Sør23.36+3.0913.06
4Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK24.34+4.0713.38
5Øyvind TorgersenKristiansand OK24.45+4.1813.45
6Terje WoldOK Sør26.07+5.4014.30
7Sven ReinhardsenNOTEAM27.10+6.4315.05
Lasse JohnsenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 60-

1 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagfinn HaarrOddersjaa SSK22.2912.29
2Per W. TorgersenOddersjaa SSK23.05+0.3612.49
3Jostein KorsvikOK Sør23.59+1.3013.19
4Stein CowardOK Sør25.16+2.4714.02
5Frank Glad BalchenOddersjaa SSK27.34+5.0515.18
6Per LarsenKristiansand OK29.38+7.0916.27
7Nils Egil JohannessenIL Høvdingen31.09+8.4017.18
8Sigmund SalthaugRambøll31.30+9.0117.30
9Sigmund BergKristiansand OK35.01+12.3219.27
10Audun KjøstvedtIL Høvdingen36.20+13.5120.11
11Magne MoyOK Sør39.41+17.1222.02
12Einar JørundlandOK Sør42.31+20.0223.37
0Bjørn A. SchouOK Sørdiskvalifisert

H-16N

1 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus MollestadKristiansand OK11.5711.57
2Lars KostølKristiansand OK14.07+2.1014.07
3Jakob JohannessenKristiansand OK18.42+6.4518.42

H12

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle BergKristiansand OK27.3515.19
2Vebjørn BergKristiansand OK31.52+4.1717.42
3Chris Ruben ErfjordOK Sør32.13+4.3817.53
4Tobias KvarsnesKristiansand OK46.34+18.5925.52
5Isa Bønnhof UclerOK Sør47.32+19.5726.24

H13-16

1 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK15.428.43
2David RundeKristiansand OK15.54+0.128.50
3Odd-Anton HermansenKristiansand OK17.26+1.449.41
4Kristian PyttenKristiansand OK18.35+2.5310.19
5Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK19.19+3.3710.43
6Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK20.56+5.1411.37
7Trygve Børte NomelandKristiansand OK20.59+5.1711.39
8Jonas MyhreKristiansand OK21.35+5.5311.59
9Anders Bjørnholmen ØvensenKristiansand OK22.24+6.4212.26
10Brage TakleKristiansand OK23.02+7.2012.47
11Erlend Odd BergeOddersjaa SSK23.49+8.0713.13
12Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK28.02+12.2015.34
0Sander LindevikKristiansand OKdiskvalifisert

H17N

1 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Paul JohannessenNOTEAMdiskvalifisert

H-bedr

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor LohneRambøll22.0212.14
2Bjarne FærestrandBroadnet23.16+1.1412.55
3Rune SkogerbøIL Vindbjart24.30+2.2813.36
4Stig Erik ØrumRambøll51.22+29.2028.32
0Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BILdiskvalifisert
0Harald EikNikkelverket BILdiskvalifisert

D-16N

1 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne TønnesenOK Sør7.337.33
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK12.02+4.2912.02
3Livia Romme MørchOK Sør16.07+8.3416.07
4Serina SnerthammerOddersjaa SSK31.23+23.5031.23

D12

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria StødleKristiansand OK27.1715.09
2Maria KostølKristiansand OK29.00+1.4316.06
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK29.00+1.4316.06
4Tina BoothKristiansand OK40.21+13.0422.25
0Emma IglebækOK Sørdiskvalifisert

D13-16

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK21.4612.05
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK21.52+0.0612.08
3Inga StødleKristiansand OK23.44+1.5813.11
4Tuva HepburnKristiansand OK30.11+8.2516.46
5Marte LynneKristiansand OK32.39+10.5318.08
0Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Julie ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
0Silje KregnesKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor