Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Høst 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 23 august 2016

Broadnet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjarne FærestrandH-bedr (10)17.13+1.106.51

DNB

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Reidar SæstadH-bedr (10)18.28+2.257.21

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Frode SørensenH 17- (28)18.32+6.147.23

IL Høvdingen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Anita Wiberg GjelstenD 50- (5)26.43+6.1410.38
5Nils Egil JohannessenH 60- (9)24.42+7.199.50

Kristiansand OK

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arne BujordetH 50- (11)14.505.54
1Vetle BergH12 (5)21.008.21
1Christiane Ruud BøckmanD13-16 (9)18.187.17
1Marianne AndersenD 17- (16)13.415.27
1David RundeH13-16 (11)13.135.15
1Ståle GjelstenH 17- (28)12.184.54
2Lars KostølH-16N (2)18.04+0.3216.07
2Maria StødleD12 (4)28.07+3.5711.12
2Ragnhild HaldD 50- (5)21.51+1.228.42
2Benedicte Hald BjørgumD 17- (16)15.20+1.396.06
2Jan BlandkjennH 50- (11)14.57+0.075.57
2Johannes Bakke AashamarH 17- (28)12.59+0.415.10
2Kristian PyttenH13-16 (11)15.06+1.536.00
3Tina BoothD12 (4)28.33+4.2311.22
3Inga StødleD13-16 (9)18.35+0.177.24
3Vebjørn BergH12 (5)29.24+8.2411.42
3Torkel ReinhartsenH 17- (28)13.33+1.155.23
3Odd-Anton HermansenH13-16 (11)15.18+2.056.05
3Anneke Hald BjørgumD 17- (16)15.29+1.486.10
4Tobias Barland KvarsnesH12 (5)35.33+14.3314.09
4Maria KostølD12 (4)29.47+5.3711.51
4Stig DalsørenH 17- (28)13.45+1.275.28
4Silje KregnesD13-16 (9)19.01+0.437.34
4Brage TakleH13-16 (11)16.04+2.516.24
4Øyvind TorgersenH 50- (11)17.31+2.416.58
5Jonas MyhreH13-16 (11)16.31+3.186.34
5Anne Karin RibeD 50- (5)30.59+10.3012.20
5Kristen RibeH 50- (11)17.53+3.037.07
6Ingrid Elise VingerrhagenD13-16 (9)21.24+3.068.31
6Ida AurebekkD 17- (16)18.43+5.027.27
7Marte LynneD13-16 (9)24.07+5.499.36
7Vegard DanielsenH 17- (28)14.47+2.295.53
8Silje BøenD 17- (16)21.01+7.208.22
8Anders Bjørnholmen ØvensenH13-16 (11)17.57+4.447.09
8Tuva HepburnD13-16 (9)26.43+8.2510.38
9Trygve Børte NomelandH13-16 (11)17.59+4.467.09
9Julie ChristiansenD13-16 (9)27.08+8.5010.48
9Bjørn A FriestadH 50- (11)26.11+11.2110.25
10Linn-Carina DalandD 17- (16)22.24+8.438.55
11Oskar Salthaug MessenlienH13-16 (11)24.47+11.349.52
11Fred-Arne SivertsenH 17- (28)15.17+2.596.05
11Målfrid KonstD 17- (16)22.28+8.478.57
12Synne StrayD 17- (16)22.35+8.548.59
13Gro BørteD 17- (16)23.15+9.349.15
13John RundeH 17- (28)15.52+3.346.19
14Sanna Aurora SandellD 17- (16)23.51+10.109.30
14Vegard MyhreH 17- (28)16.09+3.516.26
16Øyvind MikkelsenH 17- (28)16.51+4.336.42
16Maren Cecilie Hald BjørgumD 17- (16)26.43+13.0210.38
17Bjørnar KregnesH 17- (28)17.05+4.476.48
19Håvar Birkeland StormoenH 17- (28)17.48+5.307.05
24Roar MyhreH 17- (28)18.53+6.357.31
26Vetle Elias LynnebakkenH 17- (28)20.54+8.368.19

Nikkelverket BIL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elke ThistedD-bedr (1)33.3313.21
1Nils Gunnar GjelstenH-bedr (10)16.036.23
2Oluf BøckmanH-bedr (10)16.20+0.176.30
6Harald EikH-bedr (10)19.05+3.027.36
8Øivind StenstadH-bedr (10)20.17+4.148.04
9Kai JohansenH-bedr (10)20.19+4.168.05

Oddersjaa SSK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Unni MyhreD 50- (5)20.298.09
1Siri ØkstadD 60- (7)22.138.51
1Per W. TorgersenH 60- (9)17.236.55
2Brit I. DanielsenD 60- (7)27.54+5.4111.06
2Frank Glad BalchenH 60- (9)18.31+1.087.22
2Sigrid EkelandD13-16 (9)18.27+0.097.21
3Dagfinn HaarrH 60- (9)19.11+1.487.38
4Elin Glad BalchenD 60- (7)28.37+6.2411.24
5Ingrid Meling SpikkelandD13-16 (9)19.10+0.527.38
6Jan Oddvar SkislandH 50- (11)19.37+4.477.48
6Erik HodneH 60- (9)24.43+7.209.50
6Simon Beckmann KristiansenH13-16 (11)16.55+3.426.44
7Ole Gunnar Lund JensenH13-16 (11)17.07+3.546.49
8Lasse JohnsenH 50- (11)21.22+6.328.30
10Erlend Odd BergeH13-16 (11)20.38+7.258.13
10Eirik Sundby HålandH 17- (28)15.14+2.566.04
15Eirik Glad BalchenH 17- (28)16.49+4.316.41
15Anne Marie EkelandD 17- (16)26.35+12.5410.35
22Geir KristiansenH 17- (28)18.15+5.577.16
25Einar EkelandH 17- (28)19.12+6.547.38
0Jon MatreH 50- (11)diskvalifisert
0Jon Terje EkelandH 17- (28)diskvalifisert

OK Sør

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnus Hennig LundeH-16N (2)17.3215.39
1Emma IglebækD-16N (3)11.1310.00
2Hanne TønnesenD-16N (3)12.42+1.2911.20
2Chris Ruben ErfjordH12 (5)23.11+2.119.14
3Kyrre EllefsenH 50- (11)15.39+0.496.14
4Stein CowardH 60- (9)21.45+4.228.39
5Solveig SchouD 60- (7)28.50+6.3711.29
5Isa Bønnhoff UclerH12 (5)39.11+18.1115.36
7Hege Hennig LundeD 17- (16)19.35+5.547.48
7Bjørn A. SchouH 60- (9)25.26+8.0310.07
7Gudveig JørundlandD 60- (7)32.19+10.0612.52
7Terje WoldH 50- (11)20.30+5.408.10
9Einar JørundlandH 60- (9)32.01+14.3812.45
9Gro EideD 17- (16)22.14+8.338.51
9Stein-Erik ScheieH 17- (28)15.08+2.506.01
10Helge KristensenH 50- (11)26.27+11.3710.32
18Morten CowardH 17- (28)17.46+5.287.04
20Espen CowardH 17- (28)17.59+5.417.09
27Jan EideH 17- (28)27.09+14.5110.49

Point Taken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Thorbjørn VærpH-bedr (10)19.34+3.317.47

Rambøll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kirsten SalthaugD 60- (7)27.54+5.4111.06
4Tor LohneH-bedr (10)17.55+1.527.08
8Sigmund SalthaugH 60- (9)29.04+11.4111.34
10Stig Erik ØrumH-bedr (10)20.24+4.218.07

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3May MelingD 50- (5)25.33+5.0410.10

Søgne og Songdalen OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteD12 (4)24.109.37
3Selma WhiteD-16N (3)16.21+5.0814.35
4Irene Beate Øhrn ArnevikD 17- (16)17.12+3.316.51
5Christina WhiteD 17- (16)18.08+4.277.13
5Kjell Erik RøislandH 17- (28)14.10+1.525.38
6Else-Margrethe BredlandD 60- (7)31.46+9.3312.39
6Ståle ThortveitH 17- (28)14.22+2.045.43
8Leiv-Terje ArnevikH 17- (28)14.58+2.405.57
21Svein Erik WiigH 17- (28)18.11+5.537.14

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Petter Marki ErichsenH 17- (28)15.42+3.246.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor