Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltendilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltendilten
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 24 september 2016

D 15-16C

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Wikevand NormannTverlandet IL1.24.3821.09

D 21-

10 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1.50.4010.20
2Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering1.59.42+9.0211.11
3Marte Fallbakken BergeLøten o-lag2.16.51+26.1112.47

D 45-

10 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli RingdalenMo OK3.38.1320.23

D 55-

6 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering2.05.1019.15

D 65-

6 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering2.13.5520.36

H 11-12

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benjamin August VikenTverlandet IL52.1213.03
2Endre W NormannTverlandet IL1.19.35+27.2319.53

H 13-14

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering45.4411.26

H 17-20

10 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.48.3210.08

H 45-

10 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roy SolbakkValnesfjord IL1.46.339.57
2Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering2.01.14+14.4111.19
3Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering2.12.45+26.1212.24

H 55-

10 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Kåre VatneMo OK2.17.1212.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering2.24.25+7.1313.29
3Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering3.18.39+1.01.2718.33

H 65-

6 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.03.489.48
2Kjetil JordbruValnesfjord IL1.25.39+21.5113.10
3Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.42.11+38.2315.43
4Richard KringhaugValnesfjord IL1.42.38+38.5015.47
5Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.46.43+42.5516.25
Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Trim 11 km

10 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thor Vidar Pedersen132LV1.46.559.59
2Gunnar Waage SkjefloSt Olav Hospital BIL1.53.27+6.3210.36
3Thomas RingenForsvaret1.54.13+7.1810.40

Trim 6 km

6 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.30.3413.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor