Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nord Østerdals Mesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nord Østerdals Mesterskap
Arrangørorganisasjon: Folldal IF
Dato: søndag 4 september 2016

N-åpen

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tuva Brennodden BudalFolldal IF35.3623.44
Brage HusomFolldal IF39.5426.36
Eirin HusomFolldal IF35.3023.40
Ivar KjønsbergFolldal IF42.1728.11
Markus KjønsbergFolldal IF41.0627.24
Oline KjønsbergFolldal IF30.5920.39
Silje KrokenFolldal IF35.5323.55
Carina NarvesenOs IL25.5717.18
Astrid SchjølbergRøros IL19.4013.06

D -10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Synne Kvittum NytrøenTynset IF20.5613.57
Aurora OldertrøenTynset IF17.4511.50
Ida Joanne OldertrøenTynset IF20.3613.44

D 11-12

2 570 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL16.586.36
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL19.54+2.567.44
3Sunniva HusomFolldal IF28.53+11.5511.14
4Guro SchjølbergTynset IF29.20+12.2211.24

D 15-16

4 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF48.2011.59
2Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL57.24+9.0414.14

D 17-20

5 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Sveen GussgardFolldal IF1.16.3213.57

H -10

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Simen Hansæl-NergaardKvikne IL18.4212.28

H 11-12

2 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL24.559.41

H 13-14

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF26.378.54
2Sebastian Rød FeragenTynset IF44.28+17.5114.52

H 15-16

5 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF49.599.07
2Asgeir EspelandTynset IF1.28.26+38.2716.08

H 17-20

6 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas KortNord-Østerdal OK1.03.459.55

D45-

4 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen43.3410.48
2Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.07.12+23.3816.40

D55-

4 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari OsmoenOs IL47.5711.53
2Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF53.40+5.4313.19
3Eldbjørg RyenTynset IF54.31+6.3413.31
4Sigrid KalbækkenTynset IF58.21+10.2414.28
5Anne Mette NormannTynset IF1.07.31+19.3416.45
6Helene RustenTynset IF1.08.52+20.5517.05
7Sunniva Johaug RyenOs IL1.16.03+28.0618.52

D65-

4 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL1.08.2716.59

H 21-

6 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John SvergjaKvikne IL53.088.16
2Jon Arve U EngebakkenVingelen IL59.21+6.139.14

H35-

6 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bård KjønsbergFolldal IFdiskvalifisert

H45-

5 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerard KortStor-Elvdal SK1.20.2214.39

H55-

4 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje SchjølbergRøros IL38.529.38
2Per EngebakkenIL Nansen43.41+4.4910.50
3Ottar RyenOs IL49.32+10.4012.17

H65-

4 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ButtingsrudVingelen IL53.1613.13
2Simen KalbækkenTynset IF1.00.19+7.0314.58
3Tore StubbeNord-Østerdal OK1.01.54+8.3815.21
4Bjørn Ivar RyenVingelen IL1.02.32+9.1615.31

H75-

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar MyliusÅlen IL38.0912.45
2Oddvar ErlienVingelen IL48.10+10.0116.06

D 17-C

2 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente HortenVingelen IL20.578.09
2Elisabeth EspelandTynset IF25.08+4.119.46

H17-C

2 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK30.1811.47

N-åpen lang

3 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karin BredalslienIL Nansen31.038.29
2Karin KeiseråsOs IL41.55+10.5211.27

DirA

4 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF45.5211.22
2Eirik SlettenFolldal IF48.08+2.1611.56
3Geir SchjølbergTynset IF59.58+14.0614.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor