Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen # 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen # 13
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 1 september 2016

1,5 N

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eliaz ErikssonIndre Østfold OK42.4621.23
0Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK25.1512.37
0Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK16.428.21
0Tuva Marie Jamt HermansenIndre Østfold OK24.1712.08
0Ole Edvard KopperudIndre Østfold OK27.2313.41
0Isabelle MathisenIndre Østfold OK23.5211.56
0Lilly MyhrvoldIndre Østfold OK49.05+6.1924.32
0Una RetteraasenIndre Østfold OK23.0411.32

2,5 C

3 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK50.3816.20
2Audhild RuudIndre Østfold OK55.12+4.3417.48
3Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK58.36+7.5818.54
4Elma Sagli GudimIndre Østfold OK1.00.44+10.0619.35
5Eline MyhrvoldIndre Østfold OK1.04.07+13.2920.40
6Per ValsgårdIndre Østfold OK1.05.01+14.2320.58
7Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.05.05+14.2720.59
8Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK1.07.12+16.3421.40
9Tidemann LierIndre Østfold OK1.21.05+30.2726.09
10Ellen StrengenIndre Østfold OK1.21.09+30.3126.10
11Aleksander FinnestadIndre Østfold OK1.32.52+42.1429.57
12Marius Johannes DangstorpIndre Østfold OK1.32.55+42.1729.58
13Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK1.36.45+46.0731.12
0Ada GulliksenIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Sander BystrømIndre Østfold OKutenfor konkurranse

4,0 A

4 100 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK30.587.33
2Thomas BedinIndre Østfold OK32.40+1.427.58
3Jørgen VisterHalden SK35.39+4.418.41
4Rune BlågestadIndre Østfold OK36.45+5.478.57
5Eirik BlågestadIndre Østfold OK40.36+9.389.54
6Sture OttesenIndre Østfold OK41.16+10.1810.03
7Vegard SkinneIndre Østfold OK41.59+11.0110.14
8Anne HaugerudIndre Østfold OK44.39+13.4110.53
9Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK45.12+14.1411.01
10Sigmund VisterIndre Østfold OK45.32+14.3411.06
11Øyvind ThømtIndre Østfold OK45.44+14.4611.09
12Håkon BlågestadIndre Østfold OK49.20+18.2212.01
13Linda BystrømIndre Østfold OK49.59+19.0112.11
14Frank BjøringsøyIndre Østfold OK52.39+21.4112.50
15Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK53.46+22.4813.06
16Tore AabergIndre Østfold OK54.30+23.3213.17
17Haakon JohannesenIndre Østfold OK58.12+27.1414.11
18Kent KopperudIndre Østfold OK1.00.53+29.5514.50
19Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.02.42+31.4415.17
20Theodor LierIndre Østfold OK1.11.10+40.1217.21
21Ina BlågestadIndre Østfold OK1.29.29+58.3121.49
21Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.29.29+58.3121.49
0Maren GulliksenIndre Østfold OKutenfor konkurranse
0Rune NygårdIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Tove TesdalIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Mats NygårdIndre Østfold OKutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor