Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen # 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen # 11
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 18 august 2016

1,5 N

1 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Gurine BerglandIndre Østfold OK23.0615.05
0Eliaz ErikssonIndre Østfold OK21.2614.00
0Tuva HermansenIndre Østfold OK28.56+5.5018.54
0Aksel R JohansenIndre Østfold OK21.5914.22
0Emil R JohansenIndre Østfold OK47.14+24.0830.52
0Una RetteraasenIndre Østfold OK28.06+5.0018.21
0Ask Bakke ØdegårdIndre Østfold OK46.08+23.0230.09

2,5 C

2 330 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander BystrømIndre Østfold OK30.1512.58
2Elma Sagli GudimIndre Østfold OK34.59+4.4415.00
3Vilde RetteraasenIndre Østfold OK38.06+7.5116.21
4Amund BedinIndre Østfold OK44.32+14.1719.06
5Trym ØstbyeIndre Østfold OK45.17+15.0219.26
6Hans Peder BerglandIndre Østfold OK45.27+15.1219.30
7Per ValsgårdIndre Østfold OK48.22+18.0720.45
8Jenny GulliksenIndre Østfold OK55.16+25.0123.43
9Ada GulliksenIndre Østfold OK1.01.35+31.2026.25

4,0 A

4 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK32.127.51
2Rune BlågestadIndre Østfold OK34.53+2.418.30
3Sigmund VisterIndre Østfold OK36.15+4.038.50
4Sigvart BerglandIndre Østfold OK41.07+8.5510.01
5Øyvind ThømtIndre Østfold OK44.06+11.5410.45
6Asle GudimIndre Østfold OK44.22+12.1010.49
7Øyvind LarsenIndre Østfold OK45.09+12.5711.00
8Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK47.39+15.2711.37
9Vegar SkinneIndre Østfold OK48.57+16.4511.56
10Linda BystrømIndre Østfold OK50.14+18.0212.15
11Bente LineIndre Østfold OK52.22+20.1012.46
12Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK53.07+20.5512.57
13Tore SandemIndre Østfold OK54.00+21.4813.10
14Sebastian AustnebergIndre Østfold OK55.34+23.2213.33
15Trond RetteraasenIndre Østfold OK1.00.56+28.4414.51
16Tore AabergIndre Østfold OK1.01.16+29.0414.56
17Elida GudimIndre Østfold OK1.04.18+32.0615.40
18Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.16.48+44.3618.43
0Gea BedinIndre Østfold OKutenfor konkurranse
0Theodor LierIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor