Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romerike O-weekend, Romeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romerike O-weekend, Romeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 21 august 2016

Asker Skiklubb

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Maren Aure SkogedalD 11-12 (8)31.5814.04
1Sondre YtterbøH 13-14 (22)22.518.13
1Vegard GulbrandsenH 17-18 (11)35.177.33
2Ann Katrin OlsenD 50- (9)43.49+6.1912.29
2Dag Otter JohansenH 17-B (5)42.09+5.1715.09
2Per Clemet WisløffH 15-16 (12)37.41+0.459.23
3Ellen Aure SkogedalD 45- (10)40.52+2.4511.38
3Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15-16 (10)44.47+6.1812.28
3Henrik Fredriksen AasH 15-16 (12)38.38+1.429.38
3Jon Arvid FossumH 60- (6)33.58+1.439.40
4Jonas MyhrH 13-14 (22)26.43+3.529.36
4Øyvind HoveidH 65- (5)46.41+10.2813.18
5Bjørnar LøvliH 17-18 (11)45.36+10.199.45
6Unni RyeD 55- (11)47.09+9.0413.25
8Maria PerssonD 50- (9)56.28+18.5816.05
8Trygve MyhrH 15-16 (12)52.13+15.1713.01
8Anders ØpstadDirekte A (26)55.30+20.0311.53
9Vegard LøvliH 15-16 (12)55.54+18.5813.56
10Simen Aure SkogedalH 13-14 (22)33.31+10.4012.03
11Toril Fougner WisløffDirekte A (26)58.36+23.0912.32
12Frikk Alvaro EmbergsrudH 13-14 (22)35.30+12.3912.46
13Pål SkogedalH 19 (21)59.10+17.339.44
14Ole Henrik WoxholthH 13-14 (22)39.59+17.0814.22
14Jan Richard EriksenH 19 (21)1.00.47+19.1010.00
15Axel HoveidH 19 (21)1.03.02+21.2510.23
17Sigrun H YtterbøDirekte A (26)1.07.20+31.5314.25
Simen Dalen EriksenN-åpen (28)25.0511.49
Selma Aure SkogedalN-åpen (28)28.1313.18
Erlend Hellerud ØpstadN-åpen (28)31.4815.00
Astrid YtterbøD -10 (3)32.5714.30
0Per Anders YtterbøDirekte B (15)diskvalifisert
0Gunhild MyhrDirekte B (15)diskvalifisert

Bækkelagets SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jan Erik AalbergH 45- (10)45.05+10.3510.50
2Eldar BørsumH 65- (5)36.24+0.1110.22
3Johanne Øderud VatneD 17-18 (5)1.34.01+43.1422.36
6Ingeborg ØderudDirekte B (15)48.07+6.0117.18
7Halvor JutulstadH 55- (14)38.48+6.2311.03
13Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (14)1.02.19+37.3823.20
18Lars Øderud VatneH 13-14 (22)48.58+26.0717.36
0Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 (5)diskvalifisert
0Runar BjørhovdeH 19 (21)diskvalifisert

Eidskog OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Solveig BillingsøD 60- (3)32.1714.09
1Leif BillingsøH 65- (5)36.1310.19

Eidsvoll OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Odd GundersenH 65- (5)43.08+6.5512.17

Eiker OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aud KjemperudD 60- (3)33.45+1.2814.48
4Christine HoenD 15-16 (10)47.00+8.3113.05
7Gjermund RørenDirekte A (26)53.56+18.2911.32
8Eli Tufte HanssenD 55- (11)52.22+14.1714.55
9Solveig LetmolieD 15-16 (10)55.05+16.3615.20

Fet OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andrea H. RogndokkenD 13-16N (1)34.0316.12
1Jane Karine HelmersenD 17-N (1)31.1514.52
1Laila Eriksen BlomD 17-C (4)35.4514.11
3Jarle RogndokkenH 17-B (5)44.10+7.1815.53
4Ragnhild Mathea HelmersenD 13-14 (14)36.38+11.5713.43
7Sander Hildebrand RogndokkenH 17-18 (11)46.29+11.129.57
9Øyvind HelmersenH 50- (12)51.57+16.2212.29

Fossum IF

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Kathinka Zahl HagenD 11-12 (8)51.5522.52
0Håvard BirkelandH 11-12 (14)34.0315.00
1Åsne HoloD 15-16 (10)38.2910.43
1Harald BakkeH 45- (10)34.308.17
1Cecilie Christin KvermeDirekte B (15)42.0615.08
2Terje BrendeH 55- (14)34.49+2.249.55
2Kjell AndresenDirekte C (4)1.48.01+1.06.0842.51
3Kari-Ann Victoria BirkelandD 17-C (4)53.48+18.0321.20
4Arild AndresenH 50- (12)42.22+6.4710.11
4Morten RannemH 45- (10)47.50+13.2011.29
6Martin Borge HeirH 17-18 (11)46.14+10.579.54
6Katrine BakkeD 45- (10)54.09+16.0215.25
6Stein H. HagenH 50- (12)42.58+7.2310.19
6Peter GisholtH 15-16 (12)44.41+7.4511.08
6Lars HjermstadDirekte A (26)53.11+17.4411.23
7Sondre Zahl HagenH 13-14 (22)29.14+6.2310.30
7Einar MelsomH 19 (21)49.42+8.058.11
7Sivert Sande KvermeH 15-16 (12)49.41+12.4512.23
8Mari BrendeD 13-14 (14)42.51+18.1016.02
8Einar GisholtH 45- (10)1.04.56+30.2615.36
8Richard Zeiner-GundersenH 55- (14)40.17+7.5211.28
9Erling HjermstadH 19 (21)52.52+11.158.42
9Martin Andresen SkotteH 17-18 (11)54.21+19.0411.38
9Jon LahlumH 55- (14)40.22+7.5711.30
10Roger BirkelandH 50- (12)55.03+19.2813.13
10Sigbjørn ModalsliH 55- (14)46.52+14.2713.21
12Trond BrevikH 50- (12)1.14.43+39.0817.57
13Kristin Helland-HansenDirekte A (26)1.00.39+25.1212.59
20Olav BirkelandH 13-14 (22)56.01+33.1020.08
Erlend BakkeN-åpen (28)28.3613.29
Anne Victoria BirkelandN-åpen (28)41.1419.26
0Ståle HeitmannH 45- (10)diskvalifisert

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Maren GrandeDirekte A (26)1.27.56+52.2918.49

Gjerdrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ella Sofie Gudim HaugN-åpen (28)28.1213.18

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marie KravdalD 11-12 (8)23.4510.27
1Kristine KravdalD 13-14 (14)24.419.14
1Astrid KravdalD 40- (8)42.4910.17

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristin VatlandD 35- (2)1.12.4917.30
3Anne Kathrine SvingheimD 60- (3)39.14+6.5717.12

Hamok

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Elisabeth SchutjesDirekte A (26)58.31+23.0412.31
11Danielle NolemDirekte B (15)2.23.09+1.41.0351.29
21Dominique SchutjesDirekte A (26)1.52.09+1.16.4224.00
0Jur RingersDirekte A (26)diskvalifisert
0Stefaan SchutjesDirekte A (26)diskvalifisert

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Erik Johan GrorudH 70- (9)32.40+7.0514.19

Haugerud IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Unni DrageD 75- (1)35.5515.45
1Øystein MadsenH 75- (1)42.2918.37
1Tor DrageH 80- (1)37.5916.39

Heming Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Anne ØstvoldD 11-12 (8)30.5413.36
0Einar ØstvoldH 11-12 (14)49.19+13.0421.43
0Fridtjof ReuschH 11-12 (14)35.4615.45
2Ulrik Astrup ArnesenH 19 (21)43.21+1.447.08
3Ida Marie FlågenD 13-14 (14)36.09+11.2813.32
4Signe Astrup ArnesenD 45- (10)43.38+5.3112.25
5Anders FlågenH 45- (10)56.07+21.3713.29
6Hanne Marthe ØstvoldD 40- (8)1.30.35+47.4621.46
7Paula BerstadD 45- (10)54.12+16.0515.26
7Live ØstvoldD 13-14 (14)41.51+17.1015.40
7Christian ReuschH 45- (10)1.04.13+29.4315.26
8Roger ØstvoldDirekte B (15)55.19+13.1319.53
9Marianne ReuschD 45- (10)1.03.51+25.4418.11
9Ferdinand FremmingH 13-14 (22)30.43+7.5211.02
11Kristian ØstermannH 13-14 (22)33.35+10.4412.04
Silja BerstadN-åpen (28)27.1512.51
Astrid ReuschN-åpen (28)31.2714.50
0Ella BerstadD 13-14 (14)diskvalifisert
0Henrik ReuschH 13-14 (22)diskvalifisert
0Nils Petter FremmingH 19 (21)diskvalifisert
0Siri StørmerD 40- (8)diskvalifisert

IL Tyrving

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud I SpjelkavikD 65- (1)45.2219.53
1Are KristiansenH 50- (12)35.358.33
2Synne SkjærsteinD 17-18 (5)57.38+6.5113.51
2Heidi FalckD 55- (11)40.47+2.4211.37
3Camilla StridsklevD 19 (3)1.01.14+13.0313.06
5Milda ØhlckersD 40- (8)54.09+11.2013.01
5Berit BergeD 55- (11)45.09+7.0412.51
5Per ØhlckersH 65- (5)52.06+15.5314.50
6Kjell StenstadvoldH 70- (9)34.02+8.2714.55
6Alf PettersenH 60- (6)51.27+19.1214.39
7Bjørn SpjelkavikH 70- (9)36.13+10.3815.53
9Hallvard BergDirekte A (26)57.34+22.0712.19
11Morten KongsbergH 55- (14)47.40+15.1513.34
Sofia ØhlckersD -10 (3)31.5314.02
0Kirsti Grundnes BergD 55- (11)diskvalifisert

Kolbotn IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Bjørn S GulheimDirekte A (26)1.14.09+38.4215.52

Kolbotn og Skimt OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjørnar GammelsæterH 50- (12)41.42+6.0710.01
6Tor LahlumH 55- (14)38.03+5.3810.50
0Linda GammelsæterD 15-16 (10)diskvalifisert

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Trine Marit Justad RaaenD 50- (9)1.02.22+24.5217.46

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Rolf GjølbergH 70- (9)26.50+1.1511.46
7Anne Berg GjølbergDirekte B (15)49.22+7.1617.45

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ole Kjell LangmyrenDirekte A (26)41.33+6.068.53

Lillomarka OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eskil BrændenH 11-12 (14)46.42+10.2720.34
1Toril HallanD 55- (11)38.0510.50
3Hallvard FjærH 55- (14)35.43+3.1810.10
4Matthew SpeakeH 19 (21)45.43+4.067.31
4Martin GranlyH 55- (14)37.39+5.1410.43
6Oda Marie ColquhounD 15-16 (10)47.49+9.2013.19
8Einar HemH 70- (9)51.10+25.3522.26
16Mathias BenjaminsenH 19 (21)1.04.46+23.0910.40
19Rudi B OlsenH 19 (21)1.45.00+1.03.2317.17
0Magne BrændenDirekte A (26)diskvalifisert

Måren OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Erlend Bjerknes FagerlidH 11-12 (14)33.0314.33
2Kjersti Holt HanssenD 45- (10)40.08+2.0111.26
2Linn Mei WaalerD 15-16 (10)44.43+6.1412.27
5Morten KarlsenH 55- (14)37.45+5.2010.45
5Stein TurtumøygardH 60- (6)45.32+13.1712.58
0Grete BerntsenD 55- (11)diskvalifisert
0Audun BjerknesH 35- (5)diskvalifisert

Nittedal OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marie FinkenhavnD 11-12 (8)53.3023.34
1Marit B. EithunD 45- (10)38.0710.51
1Claus FritznerH 17-C (1)43.0417.05
2Lene ColquhounD 17-C (4)35.56+0.1114.15
2John Thomas PetersenH 70- (9)25.45+0.1011.17
3Simen FritznerH 13-14 (22)25.39+2.489.13
4Nina Elise JørgensenD 50- (9)45.55+8.2513.04
4Bård NatvigH 60- (6)40.20+8.0511.29
5Yngve FinkenhavnDirekte B (15)47.09+5.0316.57
10Hans TrøanH 19 (21)53.00+11.238.43
11Herman BrunborgH 15-16 (12)1.21.05+44.0920.13
12Henning RøbergH 19 (21)58.03+16.269.33
19Arthur BrunborgH 13-14 (22)51.30+28.3918.31
Lauritz BrunborgN-åpen (28)26.4712.38
Otto LechN-åpen (28)30.3814.26
0Monica Renate TrøanD 40- (8)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Max Alexander NybråtenN-åpen (28)23.3111.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Johanne Lahlum HortmanN-åpen (28)25.0311.48

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Håvard NordengenH 17-B (5)1.23.20+46.2829.58

Nydalen orientering

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marie SaugestadD 11-12 (8)45.4220.07
0Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (14)27.2012.02
1Åse BerganD 17-18 (5)50.4712.12
1Jostein AndersenH 35- (5)48.137.56
1Rune RystadDirekte A (26)35.277.35
1Gaute BerganH 13-14 (22)22.518.13
1Marion HuberD 19 (3)48.1110.19
1Håvard HagaH 19 (21)41.376.51
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (12)36.569.12
2Elisabeth IngvaldsenDirekte A (26)40.16+4.498.37
2Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-18 (11)41.34+6.178.54
2Torstein HoleH 40- (3)47.32+9.0910.10
2Oda ScheeleD 13-14 (14)30.19+5.3811.21
3Alix Young VikD 50- (9)44.55+7.2512.47
3Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18 (11)42.01+6.448.59
4Nicole RagvinDirekte A (26)43.24+7.579.17
5Sindre RønningH 19 (21)46.22+4.457.38
5Else Kari ScheeleD 45- (10)49.47+11.4014.10
5Anne Marit BjergaardD 50- (9)46.29+8.5913.14
5Ole Jakob FrankrigH 13-14 (22)26.47+3.569.38
5Audun BerganH 15-16 (12)42.38+5.4210.37
7Anne Berit EidD 55- (11)47.19+9.1413.28
8Per Øyvind SteneH 19 (21)50.34+8.578.19
8Solveig BerganD 45- (10)1.00.50+22.4317.19
8Nils BerganH 50- (12)48.51+13.1611.44
12Kjetil EspedalDirekte A (26)1.00.16+24.4912.54
13Peer StiansenH 55- (14)48.37+16.1213.51
14Fredrik SaugestadDirekte A (26)1.02.03+26.3613.17
Selma Størmer-AntonsenN-åpen (28)20.239.36
Sigurd Størmer-AntonsenN-åpen (28)20.239.36
0Monica Tørnqvist HaldenDirekte B (15)diskvalifisert
0Tobias EspedalH 13-14 (22)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Petter Kristoffer HusåsH 13-16N (1)1.00.1228.40
1Martin SkytterenH 17-B (5)36.5213.15
2Bjørn SteinbekkenH 60- (6)33.28+1.139.32
10Henrik Åserud SørensenH 15-16 (12)1.08.13+31.1717.00
0Trond LinnesDirekte C (4)diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Roy GjerdingH 55- (14)47.54+15.2913.38

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Arne NåtedalH 35- (5)1.10.10+21.5711.33
4Bjørg Marit SollieD 55- (11)42.40+4.3512.09

OL Tønsberg og omegn

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sindre MathisenH 11-12 (14)31.3813.56
6Roar MathisenH 45- (10)58.21+23.5114.01
8Øystein Fruseth ChristiansenH 17-18 (11)47.04+11.4710.04
11Anders Krona HaflanH 19 (21)56.12+14.359.15
Henrik MathisenN-åpen (28)38.0017.55

Oppsal Orientering

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Katrine Bjordal VegganD 11-12 (8)30.2113.22
0Jonas KroghH 11-12 (14)36.0715.54
0Ask OlaussenH 11-12 (14)29.3113.00
0Marius E. AamodtH 11-12 (14)36.1515.58
1Jan Sverre EdstrømH 55- (14)32.259.14
2Kari-Ann ÅnensenD 40- (8)43.00+0.1110.20
3Heidi BjordalDirekte B (15)43.42+1.3615.43
3Eilert AamodtH 45- (10)46.57+12.2711.17
4Lavran ThorstensenH 17-18 (11)42.29+7.129.05
4Runar ThorstensenH 17-B (5)44.26+7.3415.58
4Ola NilsenDirekte B (15)47.02+4.5616.55
5Tina KallesonD 13-14 (14)39.10+14.2914.40
7Ane Sofie KroghD 15-16 (10)48.13+9.4413.25
9Anne-Elise EdstrømD 55- (11)1.07.16+29.1119.09
10Anne Karin ThorstensenD 45- (10)1.11.32+33.2520.22
10Ole Martin EdstrømH 17-18 (11)1.05.02+29.4513.55
17Are WigaardH 19 (21)1.08.39+27.0211.18
17Birk ThorstensenH 13-14 (22)48.25+25.3417.24
18Ludvig RødnesH 19 (21)1.10.52+29.1511.40
Simen ÅnensenN-åpen (28)38.3418.11
Sondre OlaussenH -10 (5)36.0815.55
Christoffer ÅnensenH -10 (5)38.0116.44
0Inger Lise BjordalD 70- (1)diskvalifisert
0Roar BjordalH 70- (9)diskvalifisert
0Arne OlaussenH 45- (10)diskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenH 35- (5)brutt

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Are EriksenH 60- (6)32.159.11
4Audrun UtskarpenD 40- (8)53.10+10.2112.46
7Guttorm L EggeH 50- (12)43.34+7.5910.28

Raumar Orientering

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Markus FinskudH 11-12 (14)22.109.45
0Kristoffer EngebretsenH 11-12 (14)48.43+12.2821.27
0Gjermund Taje SkeieH 11-12 (14)44.23+8.0819.33
1Emilie Stenslet HalsD 13-16C (1)1.10.2627.56
2Hanne StensletD 35- (2)1.21.56+9.0719.41
3Anders HagaH 19 (21)43.31+1.547.10
4Tina ØkernD 17-C (4)1.08.39+32.5427.14
4Øystein Bieltvedt SkeieH 35- (5)1.43.37+55.2417.04
5Hedda SkatvedtD 15-16 (10)47.13+8.4413.09
5Dag ØkernH 50- (12)42.27+6.5210.12
6Magne HagaH 19 (21)48.29+6.527.59
8Gaute FosstveitH 13-14 (22)29.48+6.5710.43
10Ida BrændenDirekte B (15)1.19.28+37.2228.35
12Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (14)47.28+22.4717.46
13Christoffer SlettenH 13-14 (22)36.48+13.5713.14
15Stian Måseide SørlieH 13-14 (22)42.29+19.3815.16
Julian Hagen AndreassenN-åpen (28)27.0712.47
Milla BreenN-åpen (28)22.3110.37
Brage FosstveitN-åpen (28)29.0713.44
Erle FosstveitN-åpen (28)58.3227.36
Oliver JensenN-åpen (28)49.3223.21
Per Taje SkeieN-åpen (28)44.1020.50
Emma SkårbøN-åpen (28)25.3212.02
Mathias AndreassenH -10 (5)1.00.3426.40
Alexander SlettenH -10 (5)58.0525.35
0Mathilde SønsterudbråtenD 17-18 (5)diskvalifisert
0Morten EngebretsenDirekte C (4)diskvalifisert
Sigve Snerlebakken-AamodtN-åpen (28)diskvalifisert

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Rasmus BerglundH 11-12 (14)21.279.26
3Monica BerglundD 40- (8)49.26+6.3711.52
3Lars BerglundH 40- (3)51.19+12.5610.59
4Helge RevhaugH 70- (9)31.16+5.4113.42
6Mikkel BerglundH 13-14 (22)27.54+5.0310.02

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Grete S B HoviD 55- (11)42.29+4.2412.06

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn W. LudvigsenH 70- (9)25.3511.13

Ullensaker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Mats TorbjornssonDirekte A (26)1.04.20+28.5313.46
Wilma TorbjørnssonN-åpen (28)29.5114.04

Østerrike

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bendik MjøsterDirekte C (4)41.5316.37

Østmarka OK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sigrid NermoenD 11-12 (8)34.5415.22
1Odin sr. TellesbøH 40- (3)38.238.13
1Linda HanssenD 50- (9)37.3010.41
2Knut WinsvoldDirekte B (15)42.15+0.0915.11
2Trond KortnerH 35- (5)52.23+4.108.37
4Andreas RambergH 15-16 (12)40.06+3.1010.00
5Erik RosenvoldDirekte A (26)50.20+14.5310.46
6Janna Sofie TellesbøD 13-14 (14)41.45+17.0415.38
6Ingrid HernesD 50- (9)47.03+9.3313.24
8Anna Cecilie LinløkkenD 15-16 (10)49.21+10.5213.44
9Inga Cathrin WinsvoldDirekte B (15)59.56+17.5021.33
9Ingrid Marie Stubban HygenD 13-14 (14)43.57+19.1616.27
10Alexandra LinløkkenD 13-14 (14)46.54+22.1317.33
11Hans Kristian Stubban HygenH 17-18 (11)1.08.26+33.0914.39
11Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 13-14 (14)47.02+22.2117.36
11Terje LinløkkenH 50- (12)58.21+22.4614.01
12Odin TellesbøH 15-16 (12)1.36.09+59.1323.58
14Erik NæssH 55- (14)59.53+27.2817.03
15Bjørn ChristensenDirekte A (26)1.04.12+28.4513.44
16John OtterleiH 13-14 (22)47.55+25.0417.14
18Hans Olav HygenDirekte A (26)1.07.57+32.3014.33
Erlend OtterleiN-åpen (28)34.3816.20
Amund Kortner VogtN-åpen (28)33.3115.48
Mathias LinløkkenH -10 (5)34.4715.19
0Inge RambergDirekte A (26)diskvalifisert
0Heidi VogtDirekte A (26)diskvalifisert
Ellen Margrete Stubban HygenD -10 (3)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Malin EijsinkD 19 (3)48.55+0.4410.28
2Håkon DanevadH 50- (12)37.45+2.109.04
7May Bente BrurbergD 50- (9)56.23+18.5316.03
Synne Schei DanevadN-åpen (28)32.1215.11
0Ingunn ScheiDirekte B (15)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor