Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romerike O-weekend, Romeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romerike O-weekend, Romeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 21 august 2016

N-åpen

2 120 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julian Hagen AndreassenRaumar Orientering27.0712.47
Erlend BakkeFossum IF28.3613.29
Silja BerstadHeming Orientering27.1512.51
Anne Victoria BirkelandFossum IF41.1419.26
Milla BreenRaumar Orientering22.3110.37
Lauritz BrunborgNittedal OL26.4712.38
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering32.1215.11
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb25.0511.49
Brage FosstveitRaumar Orientering29.0713.44
Erle FosstveitRaumar Orientering58.3227.36
Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL28.1213.18
Johanne Lahlum HortmanNOTEAM25.0311.48
Oliver JensenRaumar Orientering49.3223.21
Otto LechNittedal OL30.3814.26
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn38.0017.55
Max Alexander NybråtenNOTEAM23.3111.05
Erlend OtterleiØstmarka OK34.3816.20
Astrid ReuschHeming Orientering31.2714.50
Per Taje SkeieRaumar Orientering44.1020.50
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb28.1313.18
Emma SkårbøRaumar Orientering25.3212.02
Selma Størmer-AntonsenNydalen orientering20.239.36
Sigurd Størmer-AntonsenNydalen orientering20.239.36
Wilma TorbjørnssonUllensaker OL29.5114.04
Amund Kortner VogtØstmarka OK33.3115.48
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb31.4815.00
Simen ÅnensenOppsal Orientering38.3418.11
Sigve Snerlebakken-AamodtRaumar Orienteringdiskvalifisert

D -10

2 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid YtterbøAsker Skiklubb32.5714.30
Sofia ØhlckersIL Tyrving31.5314.02
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

D 11-12

2 270 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marie KravdalGjø-Vard OL23.4510.27
0Sigrid NermoenØstmarka OK34.5415.22
0Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering30.2113.22
0Kathinka Zahl HagenFossum IF51.5522.52
0Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb31.5814.04
0Anne ØstvoldHeming Orientering30.5413.36
0Marie FinkenhavnNittedal OL53.3023.34
0Marie SaugestadNydalens SK45.4220.07

D 13-14

2 670 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL24.419.14
2Oda ScheeleNydalens SK30.19+5.3811.21
3Ida Marie FlågenHeming Orientering36.09+11.2813.32
4Ragnhild Mathea HelmersenFet OL36.38+11.5713.43
5Tina KallesonOppsal Orientering39.10+14.2914.40
6Janna Sofie TellesbøØstmarka OK41.45+17.0415.38
7Live ØstvoldHeming Orientering41.51+17.1015.40
8Mari BrendeFossum IF42.51+18.1016.02
9Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK43.57+19.1616.27
10Alexandra LinløkkenØstmarka OK46.54+22.1317.33
11Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK47.02+22.2117.36
12Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering47.28+22.4717.46
13Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK1.02.19+37.3823.20
0Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert

D 13-16C

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering1.10.2627.56

D 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrea H. RogndokkenFet OL34.0316.12

D 15-16

3 590 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HoloFossum IF38.2910.43
2Linn Mei WaalerMåren OK44.43+6.1412.27
3Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb44.47+6.1812.28
4Christine HoenEiker OL47.00+8.3113.05
5Hedda SkatvedtRaumar Orientering47.13+8.4413.09
6Oda Marie ColquhounLillomarka OL47.49+9.2013.19
7Ane Sofie KroghOppsal Orientering48.13+9.4413.25
8Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK49.21+10.5213.44
9Solveig LetmolieEiker OL55.05+16.3615.20
0Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 17-C

2 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laila Eriksen BlomFet OL35.4514.11
2Lene ColquhounNittedal OL35.56+0.1114.15
3Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF53.48+18.0321.20
4Tina ØkernRaumar Orientering1.08.39+32.5427.14

D 17-N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane Karine HelmersenFet OL31.1514.52

D 17-18

4 160 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åse BerganNydalens SK50.4712.12
2Synne SkjærsteinIL Tyrving57.38+6.5113.51
3Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.34.01+43.1422.36
0Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 35-

4 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin VatlandHadeland OL1.12.4917.30
2Hanne StensletRaumar Orientering1.21.56+9.0719.41

D 40-

4 160 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL42.4910.17
2Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering43.00+0.1110.20
3Monica BerglundRingerike OL49.26+6.3711.52
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK53.10+10.2112.46
5Milda ØhlckersIL Tyrving54.09+11.2013.01
6Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.30.35+47.4621.46
0Monica Renate TrøanNittedal OLdiskvalifisert
0Siri StørmerHeming Orienteringdiskvalifisert

D 45-

3 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit B. EithunNittedal OL38.0710.51
2Kjersti Holt HanssenMåren OK40.08+2.0111.26
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb40.52+2.4511.38
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering43.38+5.3112.25
5Else Kari ScheeleNydalens SK49.47+11.4014.10
6Katrine BakkeFossum IF54.09+16.0215.25
7Paula BerstadHeming Orientering54.12+16.0515.26
8Solveig BerganNydalens SK1.00.50+22.4317.19
9Marianne ReuschHeming Orientering1.03.51+25.4418.11
10Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1.11.32+33.2520.22

D 50-

3 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda HanssenØstmarka OK37.3010.41
2Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb43.49+6.1912.29
3Alix Young VikNydalens SK44.55+7.2512.47
4Nina Elise JørgensenNittedal OL45.55+8.2513.04
5Anne Marit BjergaardNydalens SK46.29+8.5913.14
6Ingrid HernesØstmarka OK47.03+9.3313.24
7May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering56.23+18.5316.03
8Maria PerssonAsker Skiklubb56.28+18.5816.05
9Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.02.22+24.5217.46

D 55-

3 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL38.0510.50
2Heidi FalckIL Tyrving40.47+2.4211.37
3Grete S B HoviSkien OK42.29+4.2412.06
4Bjørg Marit SollieOL Trollo42.40+4.3512.09
5Berit BergeIL Tyrving45.09+7.0412.51
6Unni RyeAsker Skiklubb47.09+9.0413.25
7Anne Berit EidNydalens SK47.19+9.1413.28
8Eli Tufte HanssenEiker OL52.22+14.1714.55
9Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering1.07.16+29.1119.09
0Grete BerntsenMåren OKdiskvalifisert
0Kirsti Grundnes BergIL Tyrvingdiskvalifisert

D 60-

2 280 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig BillingsøEidskog OL32.1714.09
2Aud KjemperudEiker OL33.45+1.2814.48
3Anne Kathrine SvingheimHadeland OL39.14+6.5717.12

D 65-

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud I SpjelkavikIL Tyrving45.2219.53

D 70-

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 75-

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni DrageHaugerud IF35.5515.45

H -10

2 270 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mathias AndreassenRaumar Orientering1.00.3426.40
Mathias LinløkkenØstmarka OK34.4715.19
Sondre OlaussenOppsal Orientering36.0815.55
Alexander SlettenRaumar Orientering58.0525.35
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering38.0116.44

H 11-12

2 270 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Markus FinskudRaumar Orientering22.109.45
0Rasmus BerglundRingerike OL21.279.26
0Håvard BirkelandFossum IF34.0315.00
0Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK33.0314.33
0Einar ØstvoldHeming Orientering49.19+13.0421.43
0Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering48.43+12.2821.27
0Jonas KroghOppsal Orientering36.0715.54
0Eskil BrændenLillomarka OL46.42+10.2720.34
0Ask OlaussenOppsal Orientering29.3113.00
0Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering44.23+8.0819.33
0Fridtjof ReuschHeming Orientering35.4615.45
0Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn31.3813.56
0Martin Størmer-AntonsenNydalens SK27.2012.02
0Marius E. AamodtOppsal Orientering36.1515.58

H 13-14

2 780 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb22.518.13
1Gaute BerganNydalens SK22.518.13
3Simen FritznerNittedal OL25.39+2.489.13
4Jonas MyhrAsker Skiklubb26.43+3.529.36
5Ole Jakob FrankrigNydalens SK26.47+3.569.38
6Mikkel BerglundRingerike OL27.54+5.0310.02
7Sondre Zahl HagenFossum IF29.14+6.2310.30
8Gaute FosstveitRaumar Orientering29.48+6.5710.43
9Ferdinand FremmingHeming Orientering30.43+7.5211.02
10Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb33.31+10.4012.03
11Kristian ØstermannHeming Orientering33.35+10.4412.04
12Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb35.30+12.3912.46
13Christoffer SlettenRaumar Orientering36.48+13.5713.14
14Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb39.59+17.0814.22
15Stian Måseide SørlieRaumar Orientering42.29+19.3815.16
16John OtterleiØstmarka OK47.55+25.0417.14
17Birk ThorstensenOppsal Orientering48.25+25.3417.24
18Lars Øderud VatneBækkelagets SK48.58+26.0717.36
19Arthur BrunborgNittedal OL51.30+28.3918.31
20Olav BirkelandFossum IF56.01+33.1020.08
0Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
0Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert

H 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering1.00.1228.40

H 15-16

4 010 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK36.569.12
2Per Clemet WisløffAsker Skiklubb37.41+0.459.23
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb38.38+1.429.38
4Andreas RambergØstmarka OK40.06+3.1010.00
5Audun BerganNydalens SK42.38+5.4210.37
6Peter GisholtFossum IF44.41+7.4511.08
7Sivert Sande KvermeFossum IF49.41+12.4512.23
8Trygve MyhrAsker Skiklubb52.13+15.1713.01
9Vegard LøvliAsker Skiklubb55.54+18.5813.56
10Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1.08.13+31.1717.00
11Herman BrunborgNittedal OL1.21.05+44.0920.13
12Odin TellesbøØstmarka OK1.36.09+59.1323.58

H 17-B

2 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin SkytterenOdal OL - Orientering36.5213.15
2Dag Otter JohansenAsker Skiklubb42.09+5.1715.09
3Jarle RogndokkenFet OL44.10+7.1815.53
4Runar ThorstensenOppsal Orientering44.26+7.3415.58
5Håvard NordengenNOTEAM1.23.20+46.2829.58

H 17-C

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Claus FritznerNittedal OL43.0417.05

H 17-18

4 670 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb35.177.33
2Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK41.34+6.178.54
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK42.01+6.448.59
4Lavran ThorstensenOppsal Orientering42.29+7.129.05
5Bjørnar LøvliAsker Skiklubb45.36+10.199.45
6Martin Borge HeirFossum IF46.14+10.579.54
7Sander Hildebrand RogndokkenFet OL46.29+11.129.57
8Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn47.04+11.4710.04
9Martin Andresen SkotteFossum IF54.21+19.0411.38
10Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.05.02+29.4513.55
11Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.08.26+33.0914.39

H 35-

6 070 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein AndersenNydalens SK48.137.56
2Trond KortnerØstmarka OK52.23+4.108.37
3Arne NåtedalOL Trollo1.10.10+21.5711.33
4Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1.43.37+55.2417.04
0Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringbrutt

H 40-

4 670 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin sr. TellesbøØstmarka OK38.238.13
2Torstein HoleNydalens SK47.32+9.0910.10
3Lars BerglundRingerike OL51.19+12.5610.59

H 45-

4 160 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald BakkeFossum IF34.308.17
2Jan Erik AalbergBækkelagets SK45.05+10.3510.50
3Eilert AamodtOppsal Orientering46.57+12.2711.17
4Morten RannemFossum IF47.50+13.2011.29
5Anders FlågenHeming Orientering56.07+21.3713.29
6Roar MathisenOL Tønsberg og omegn58.21+23.5114.01
7Christian ReuschHeming Orientering1.04.13+29.4315.26
8Einar GisholtFossum IF1.04.56+30.2615.36
0Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
0Arne OlaussenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 50-

4 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are KristiansenIL Tyrving35.358.33
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering37.45+2.109.04
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL41.42+6.0710.01
4Arild AndresenFossum IF42.22+6.4710.11
5Dag ØkernRaumar Orientering42.27+6.5210.12
6Stein H. HagenFossum IF42.58+7.2310.19
7Guttorm L EggeOslostudentenes IK43.34+7.5910.28
8Nils BerganNydalens SK48.51+13.1611.44
9Øyvind HelmersenFet OL51.57+16.2212.29
10Roger BirkelandFossum IF55.03+19.2813.13
11Terje LinløkkenØstmarka OK58.21+22.4614.01
12Trond BrevikFossum IF1.14.43+39.0817.57

H 55-

3 510 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering32.259.14
2Terje BrendeFossum IF34.49+2.249.55
3Hallvard FjærLillomarka OL35.43+3.1810.10
4Martin GranlyLillomarka OL37.39+5.1410.43
5Morten KarlsenMåren OK37.45+5.2010.45
6Tor LahlumKolbotn og Skimt OL38.03+5.3810.50
7Halvor JutulstadBækkelagets SK38.48+6.2311.03
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF40.17+7.5211.28
9Jon LahlumFossum IF40.22+7.5711.30
10Sigbjørn ModalsliFossum IF46.52+14.2713.21
11Morten KongsbergIL Tyrving47.40+15.1513.34
12Roy GjerdingOK Moss47.54+15.2913.38
13Peer StiansenNydalens SK48.37+16.1213.51
14Erik NæssØstmarka OK59.53+27.2817.03

H 60-

3 510 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are EriksenOslostudentenes IK32.159.11
2Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering33.28+1.139.32
3Jon Arvid FossumAsker Skiklubb33.58+1.439.40
4Bård NatvigNittedal OL40.20+8.0511.29
5Stein TurtumøygardMåren OK45.32+13.1712.58
6Alf PettersenIL Tyrving51.27+19.1214.39

H 65-

3 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif BillingsøEidskog OL36.1310.19
2Eldar BørsumBækkelagets SK36.24+0.1110.22
3Odd GundersenEidsvoll OL43.08+6.5512.17
4Øyvind HoveidAsker Skiklubb46.41+10.2813.18
5Per ØhlckersIL Tyrving52.06+15.5314.50

H 70-

2 280 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF25.3511.13
2John Thomas PetersenNittedal OL25.45+0.1011.17
3Rolf GjølbergLarvik OK26.50+1.1511.46
4Helge RevhaugRingerike OL31.16+5.4113.42
5Erik Johan GrorudHaslum IL32.40+7.0514.19
6Kjell StenstadvoldIL Tyrving34.02+8.2714.55
7Bjørn SpjelkavikIL Tyrving36.13+10.3815.53
8Einar HemLillomarka OL51.10+25.3522.26
0Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 75-

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein MadsenHaugerud IF42.2918.37

H 80-

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor DrageHaugerud IF37.5916.39

H 19

6 070 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HagaNydalens SK41.376.51
2Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering43.21+1.447.08
3Anders HagaRaumar Orientering43.31+1.547.10
4Matthew SpeakeLillomarka OL45.43+4.067.31
5Sindre RønningNydalens SK46.22+4.457.38
6Magne HagaRaumar Orientering48.29+6.527.59
7Einar MelsomFossum IF49.42+8.058.11
8Per Øyvind SteneNydalens SK50.34+8.578.19
9Erling HjermstadFossum IF52.52+11.158.42
10Hans TrøanNittedal OL53.00+11.238.43
11Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn56.12+14.359.15
12Henning RøbergNittedal OL58.03+16.269.33
13Pål SkogedalAsker Skiklubb59.10+17.339.44
14Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.00.47+19.1010.00
15Axel HoveidAsker Skiklubb1.03.02+21.2510.23
16Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.04.46+23.0910.40
17Are WigaardOppsal Orientering1.08.39+27.0211.18
18Ludvig RødnesOppsal Orientering1.10.52+29.1511.40
19Rudi B OlsenLillomarka OL1.45.00+1.03.2317.17
0Nils Petter FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
0Runar BjørhovdeBækkelagets SKdiskvalifisert

D 19

4 670 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion HuberNydalens SK48.1110.19
2Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering48.55+0.4410.28
3Camilla StridsklevIL Tyrving1.01.14+13.0313.06

Direkte A

4 670 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune RystadNydalens SK35.277.35
2Elisabeth IngvaldsenNydalens SK40.16+4.498.37
3Ole Kjell LangmyrenLillehammer OK41.33+6.068.53
4Nicole RagvinNydalens SK43.24+7.579.17
5Erik RosenvoldØstmarka OK50.20+14.5310.46
6Lars HjermstadFossum IF53.11+17.4411.23
7Gjermund RørenEiker OL53.56+18.2911.32
8Anders ØpstadAsker Skiklubb55.30+20.0311.53
9Hallvard BergIL Tyrving57.34+22.0712.19
10Elisabeth SchutjesHamok58.31+23.0412.31
11Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb58.36+23.0912.32
12Kjetil EspedalNydalen orientering1.00.16+24.4912.54
13Kristin Helland-HansenFossum IF1.00.39+25.1212.59
14Fredrik SaugestadNydalen orientering1.02.03+26.3613.17
15Bjørn ChristensenØstmarka OK1.04.12+28.4513.44
16Mats TorbjornssonUllensaker OL1.04.20+28.5313.46
17Sigrun H YtterbøAsker Skiklubb1.07.20+31.5314.25
18Hans Olav HygenØstmarka OK1.07.57+32.3014.33
19Bjørn S GulheimKolbotn IL1.14.09+38.4215.52
20Maren GrandeFrol IL1.27.56+52.2918.49
21Dominique SchutjesHamok1.52.09+1.16.4224.00
0Jur RingersHamokdiskvalifisert
0Stefaan SchutjesHamokdiskvalifisert
0Inge RambergØstmarka OKdiskvalifisert
0Heidi VogtØstmarka OKdiskvalifisert
0Magne BrændenLillomarka OLdiskvalifisert

Direkte B

2 780 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cecilie Christin KvermeFossum IF42.0615.08
2Knut WinsvoldØstmarka OK42.15+0.0915.11
3Heidi BjordalOppsal Orientering43.42+1.3615.43
4Ola NilsenOppsal Orientering47.02+4.5616.55
5Yngve FinkenhavnNittedal OL47.09+5.0316.57
6Ingeborg ØderudBækkelagets SK48.07+6.0117.18
7Anne Berg GjølbergLarvik OK49.22+7.1617.45
8Roger ØstvoldHeming Orientering55.19+13.1319.53
9Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK59.56+17.5021.33
10Ida BrændenRaumar Orientering1.19.28+37.2228.35
11Danielle NolemHamok2.23.09+1.41.0351.29
0Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
0Per Anders YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Gunhild MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

Direkte C

2 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik MjøsterØsterrike41.5316.37
2Kjell AndresenFossum IF1.48.01+1.06.0842.51
0Morten EngebretsenRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Trond LinnesOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor