Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romerike O-weekend, Romerikssprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romerike O-weekend, Romerikssprinten
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 20 august 2016

Raumar Orientering

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hedda SkatvedtD15-16 Oppsamling (1)10.336.48
1Mathilde SønsterudbråtenD17 Semi 2 (2)14.357.38
2Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (9)13.26+0.426.55
2Mathilde SønsterudbråtenD 17- (4)23.29+2.018.49
2Tommy SkårbøH 40- (8)19.32+1.407.20
2Pernille SønsterudbråtenD13-14 Semi 2 (4)9.42+0.036.15
2Christoffer SlettenH13-14 Semi 1 (6)12.49+0.016.42
2Simen Dehli SaxhaugH13-14 Oppsamling (3)16.36+0.338.41
2Even Nygaard ØstrengH15-16 Semi 2 (5)11.19+0.015.55
2Mathilde SønsterudbråtenD17 Finale (2)12.24+0.087.47
3Tor StrandHerrer direktepåmelding (6)28.38+8.0110.00
3Live ArntzenD 11-12 (4)18.04+7.3912.32
3Stian Måseide SørlieH13-14 Oppsamling (3)16.39+0.368.43
3Øistein Fagerli NæssH15-16 Semi 1 (5)10.48+0.065.39
3Pernille SønsterudbråtenD13-14 Finale (4)10.12+0.037.43
3Even Nygaard ØstrengH15-16 Finale (4)9.58+0.066.16
4Øistein Fagerli NæssH 15-16 (11)20.29+3.007.42
4Ragnhild Fagerli NæssD 11-12 (4)21.56+11.3115.13
4Anders HorveiH15-16 Semi 1 (5)10.53+0.115.41
4Tommy SkårbøH40 A-finale (4)13.07+2.146.52
5Gaute FosstveitH13-14 Semi 2 (6)14.01+2.177.20
6Lars SaxhaugHerrer direktepåmelding (6)42.06+21.2914.43
6Herman Hvideberg MoerH 11-12 (13)10.53+1.057.33
6Christoffer SlettenH13-14 Finale (6)12.44+2.048.00
7Even Nygaard ØstrengH 15-16 (11)22.28+4.598.26
7Gaute FosstveitH 13-14 (17)16.30+1.537.58
9Gjermund Taje SkeieH 11-12 (13)14.35+4.4710.07
10Anders HorveiH 15-16 (11)27.19+9.5010.16
10Christoffer SlettenH 13-14 (17)18.27+3.508.54
12Kristoffer EngebretsenH 11-12 (13)20.38+10.5014.19
14Stian Måseide SørlieH 13-14 (17)20.11+5.349.45
16Simen Dehli SaxhaugH 13-14 (17)30.24+15.4714.41
Brage FosstveitN-åpen (14)16.5112.51
Erle FosstveitN-åpen (14)29.0822.14
Julian Hagen AndreassenN-åpen (14)20.3815.45
Julie Hvideberg MoerN-åpen (14)18.4014.14
Per Taje SkeieN-åpen (14)25.1019.12
Emma Ailin SkårbøD -10 (4)14.179.55
Mathias AndreassenH -10 (10)16.1611.17
Erik Dehli SaxhaugH -10 (10)14.5310.20
Alexander SlettenH -10 (10)15.1010.31
0Hedda SkatvedtD 15-16 (4)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor