Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse STOK (junior og seniorklasser)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse STOK (junior og seniorklasser)
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 3 september 2016

D 17-18

5 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL53.4810.20
2Malin SandstadFreidig1.03.24+9.3612.11
3Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.09.44+15.5613.24
4Marte Lien JohnsenByåsen IL1.10.25+16.3713.32
5Vera MelkildFreidig1.11.30+17.4213.45
6Andrine VikenByåsen IL1.16.59+23.1114.48
7Maria Ulseth SylteFreidig1.17.02+23.1414.48
8Oda Q FossumFreidig1.18.07+24.1915.01
0Pernille OpheimFreidigdiskvalifisert

D 19-20

6 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma ArnesenByåsen IL56.019.20
2Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.06.48+10.4711.08
3Åsne Skram TrømborgKongsberg OL1.11.22+15.2111.53
4Silje ArntzenNTNUI1.12.57+16.5612.09
5Anine AhlsandNydalens SK1.13.20+17.1912.13
6Julie HjortlandLarvik OK1.16.08+20.0712.41

D 21-

7 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida LindkvistNTNUI1.09.359.56
2Karen Oline KolstadFreidig1.11.07+1.3210.09
3Gunhild Rogne HallandNTNUI1.20.24+10.4911.29
4Sunniva MorganMalvik IL1.23.16+13.4111.53
5Martine ÅstebølNTNUI1.25.19+15.4412.11
6Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI1.38.23+28.4814.03
7Marit SchmidOL Trollelg1.44.48+35.1314.58
8Maja Fjellstad KnutsenNTNUI1.58.49+49.1416.58
9Karoline Dahl FosbyNTNUI2.01.57+52.2217.25
0Hedvig ÅstebølNTNUIdiskvalifisert

H 17-18

7 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Spets StorhovFreidig56.428.06
2Kjetil MølnvikFreidig59.58+3.168.34
3Adrian OpheimFreidig1.04.56+8.149.16
4Mathias VindalFreidig1.06.55+10.139.33
5Ole Wanvik HaugenFreidig1.09.03+12.219.51
6Mathias HermstadFreidig1.10.18+13.3610.02
7Anders HaugskottOL Trollelg1.10.48+14.0610.06

H 19-20

8 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL56.106.56
2Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg1.01.37+5.277.36
3Håvard EidsmoFreidig1.03.55+7.457.53
4Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.05.29+9.198.05
5Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.07.13+11.038.17
6Sebastian AasOL Trollelg2.27.10+1.31.0018.10
0Henrik UpsalNTNUIdiskvalifisert
0Nils Ola KvamFreidigdiskvalifisert
0Håvard Mo VaadalNTNUIdiskvalifisert

H 21-

10 700 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak BergsetNTNUI1.16.547.11
2Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.20.03+3.097.28
3Erik Olsvik DengerudNTNUI1.20.37+3.437.32
4Emil GranqvistOK Ravinen1.21.11+4.177.35
5Sindre JohannessenFreidig1.22.31+5.377.42
6Anders Felde OlaussenHalden SK1.22.58+6.047.45
7Per Melander OftenNTNUI1.23.40+6.467.49
8Simen Eid NielsenNTNUI1.24.13+7.197.52
9Terje MaroniByåsen IL1.24.36+7.427.54
10Mattis HoltFreidig1.26.12+9.188.03
11Erik GustafssonNTNUI1.27.27+10.338.10
12Jørgen MadslienNTNUI1.32.07+15.138.36
13Ola KeiseråsIL Leik1.35.05+18.118.53
14Adrian OpheimNTNUI1.42.03+25.099.32
15Kristoffer NeslandNTNUI1.45.00+28.069.48
16Brynjar Larssen BakkenNTNUI1.52.16+35.2210.29
17Arne Johannes LøkkenNTNUI1.59.35+42.4111.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor