Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Langeland Skisenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Langeland Skisenter
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 14 september 2016

A-lang menn

4 290 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas                          HaugFørde IL31.277.19
2Torbjørn                         OsFørde IL31.34+0.077.21
3Gunnar                           GytriFørde IL35.59+4.328.23
4Edvin HelleAskvoll Holmedal IL38.28+7.018.57
5Kristian                         BråtenFørde IL39.29+8.029.12
6Marius                           DalinFørde IL40.41+9.149.28
7Tor Christopher                  FinkFørde IL40.58+9.319.32
8Yngve                            ÅrdalFørde IL46.35+15.0810.51
9Sindre                           HoffFørde IL46.57+15.3010.56
10Kurt                             GrønliFørde IL52.03+20.3612.07
11Åsmund                           BertelsenTambarskjelvar IL53.22+21.5512.26
12Sverre                           AasenFørde IL1.06.47+35.2015.34

A-kort menn

2 970 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge                            ScheiFørde IL34.2411.34
2Knut Even HoleFørde IL38.00+3.3612.47
3Johan                            MagerøyFørde IL40.31+6.0713.38
4Egil                             NestandeFørde IL41.22+6.5813.55
5Lars Jørgen LeknesFørde IL48.23+13.5916.17
6Oddvar                           GjelsvikAskvoll Holmedal IL51.06+16.4217.12
7Joakim NordvikFørde IL54.02+19.3818.11
8Vegar HoleFørde IL58.06+23.4219.33

A-kort kvinner

2 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL32.4411.01
2Julie                            DalingFørde IL51.13+18.2917.14

C-løype menn

2 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian                         ÅrdalFørde IL37.4017.41
2Alfred D.                        KorsøenFørde IL41.19+3.3919.23
3Anders Mallasvik                 OsTambarskjelvar IL46.31+8.5121.50
4Brage                            DalinFørde IL51.01+13.2123.57
5Rodmundur LidaFørde IL1.02.31+24.5129.21

C-løype kvinner

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene SøreideFørde IL37.3617.39
2Laila                            GjengedalTambarskjelvar IL46.36+9.0021.52
3Marit Solveig NedrebøFjellhug Vereide1.02.54+25.1829.31
0Margunn                          GryteFørde ILdiskvalifisert

N-løype

1 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mona Lene BjørvikGaular IL18.0410.30
0Elias                            HaugFørde IL1.04.24+46.2037.26
0Sol                              KlakeggFørde IL1.00.23+42.1935.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor