Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom
Arrangørorganisasjon: Storsteinnes IL
Dato: lørdag 13 august 2016

N-åpen

900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marco BansiStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Astrid Vaeng BernhardsenIF BUL-Tromsøutenfor konkurranse
Eline Vaeng BernhardsenIF BUL-Tromsøutenfor konkurranse
Olav EriksenMålselv ILutenfor konkurranse
Kine HemmingsenStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Tonje HemmingsenStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Maiken HovlandStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Tobias HovlandStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Isak Aronsen HæstadIF BUL-Tromsøutenfor konkurranse
Minda Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILutenfor konkurranse

D -10

900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIF BUL-Tromsø16.1618.04
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIF BUL-Tromsø24.2227.04

D 11-12

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Klara GraversenIF BUL-Tromsø21.3215.22
2Mia UrsetIF BUL-Tromsø37.41+16.0926.55

D 17-

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arntraut GøtschIF BUL-Tromsø36.418.31
2Anne UrsetIF BUL-Tromsø43.34+6.5310.07
3Tora IndregardIF BUL-Tromsø50.25+13.4411.43
4Torun AnkjellNordreisa IL51.48+15.0712.02
5Liv-Iris SørgårdØverbygd IL55.57+19.1613.00
6Margrete GaskiBardu IL1.00.04+23.2313.58

D 40-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna KarlqvistIF BUL-Tromsø45.0315.01
2Anne Birgitte JensenIF BUL-Tromsø1.02.09+17.0620.43
3Elin Vaeng BernhardsenIF BUL-Tromsø1.04.49+19.4621.36
4Alice M PedersenBjerkvik IF1.20.04+35.0126.41

D 70-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Marie PedersenBjerkvik IF59.3223.48

H 11-12

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Undstad RostadmoIF BUL-Tromsø26.1718.46

H 13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIF BUL-Tromsø21.038.25
2Kasper Ankjell HolmøyNordreisa IL54.53+33.5021.57

H 15-16

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Vaeng BernhardsenIF BUL-Tromsø1.02.1514.28
2Vegard StangnesOK Silsand1.14.00+11.4517.12

H 17-

5 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund UrsetIF BUL-Tromsø39.286.48
2Håvard Krey HansenOK Silsand44.55+5.277.44
3Thomas JohnsenIF BUL-Tromsø45.51+6.237.54
4Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL45.52+6.247.54
5Vegard Vaeng BernhardsenIF BUL-Tromsø50.29+11.018.42
6Knut Øyvind JohansenBardu IL1.00.54+21.2610.30
7Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL1.05.28+26.0011.17
8Erling StangnesOK Silsand1.09.11+29.4311.55
9Alejandro BerrioIF BUL-Tromsø1.37.29+58.0116.48
0Christian Peter MacLassenIF BUL-Tromsødiskvalifisert
0Geir MoholdtIF BUL-Tromsødiskvalifisert

H 17-C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn StangnesOK Silsand33.3613.26

H 40-

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind UndstadIF BUL-Tromsø43.4810.11
2Ola BratlieIF BUL-Tromsø52.14+8.2612.08
3Rune GraversenIF BUL-Tromsø56.08+12.2013.03
4Ingemar EriksenMålselv IL59.33+15.4513.50
5Ted BernhardsenIF BUL-Tromsø1.04.09+20.2114.55

H 50-

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonny I. HansenIF BUL-Tromsø39.299.10
2Helge Aronsen HæstadIF BUL-Tromsø43.16+3.4710.03
3Hans-Martin VaengSørreisa OL47.54+8.2511.08
4Atle IversenIF BUL-Tromsø50.53+11.2411.50
5Fred Arne JacobsenBardu IL51.49+12.2012.03

H 60-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arild SørensenIF BUL-Tromsødiskvalifisert

H 70-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan LøvlundNordreisa IL30.4012.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor