Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarkarusellen, løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarkarusellen, løp 1
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 27 september 2016

D11-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna NysæterSkien OK19.30
Marie NysæterSkien OKaktiv

D17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trude NysæterSkien OK20.23
2Åse NysæterSkien OK21.13+0.50
3Gry AakreSkien OK26.35+6.12
4Kristil KristensenOK Skeidi29.24+9.01
5Eli KlovningPorsgrunn OL32.51+12.28
6Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL37.25+17.02
7Gun JørgensenPorsgrunn OL46.26+26.03
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Eli SæterdalSkien OKdiskvalifisert
Turid VongravenSkien OKdiskvalifisert

H17-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik RaastadSkien OK13.35
2Simon NysæterSkien OK14.33+0.58
3Herman Aarstrand KirsteSkien OK15.44+2.09
4Harald HoviSkien OK15.55+2.20
5Frode NysæterSkien OK18.25+4.50
6Dagfinn TorpePorsgrunn OL18.48+5.13
7Georg S. AndresenSkien OK19.13+5.38
8Truls BergskåsSkien OK20.02+6.27
9Carl Ove BergOK Skeidi21.36+8.01
10Kay JørgensenPorsgrunn OL24.16+10.41
11Sigurd HoltskogSkien OK26.55+13.20
12Per KristensenOK Skeidi29.24+15.49
13Rolf LyePorsgrunn OL30.57+17.22
14Harald OmlandSkien OK31.01+17.26
15Egil RonæssPorsgrunn OL43.32+29.57
Ole JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Dag KristensenOK Skeididiskvalifisert
Espen RaastadSkien OKdiskvalifisert
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert

D-16N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK16.00
2Emilie Holtskog-FeremansSkien OK16.02+0.02
3Nora Løberg PettersenSkien OK23.44+7.44

D17N-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger-Lene FlatinSkien OK19.46
2Hilde Ekeberg FliidSkien OK22.45+2.59

H-16N

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK15.02
2Kristian Ekeberg FliidSkien OK18.35+3.33
3Sindre Flatin ErichsenSkien OK19.27+4.25
4Olav MatreSkien OK27.12+12.10
5Tobias ZettelSkien OK27.13+12.11
6Sondre SundbøSkien OK30.29+15.27
Oscar DahlSkien OKaktiv

H17N-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brede Ekeberg FliidSkien OK18.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor