Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 4 høst

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 4 høst
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 13 september 2016

N-Åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LinløkkenØstmarka OK19.48
2Brage KnutsenØstmarka OK23.57
3Ole Martin NomelandØstmarka OK24.40
4Håvard RønningenØstmarka OK34.31

D10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nor-WollØstmarka OK50.49
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK50.53

D13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK35.11

D13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK54.09
2Alexandra LinløkkenØstmarka OK54.47+0.38
3Janna Sofie TellesbøØstmarka OK55.29+1.20
4Sigrid NermoenØstmarka OK1.07.02+12.53

H13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik GudimØstmarka OK52.11
Magnus JystadØstmarka OKdiskvalifisert
John OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert

D15-20B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK43.53
2Monica BrevikØstmarka OK59.06+15.13

H15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas RambergØstmarka OK47.23
2Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.09.31+22.08

C-Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin JystadØstmarka OK51.35
2Siv JystadØstmarka OK51.37+0.02

C-Åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1June HerredsvelaØstmarka OK35.03
2Kristin Stubban HygenØstmarka OK38.32+3.29

B-Åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid HernesØstmarka OK43.58
2Kjetil JacobsenHamar OK1.03.33+19.35

A-Åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Ivar JuvikVælerenga46.35
2Thomas GrøstadØstmarka OK1.04.17+17.42
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OKbrutt

A-Lang

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin TellesbøØstmarka OK39.54
2Helge BakkehøiØstmarka OK45.30+5.36
3Magnus RambergØstmarka OK50.40+10.46
4Erik NæssØstmarka OK53.36+13.42
5Rune TeiglandØstmarka OK53.56+14.02
6Håvar BrevikØstmarka OK1.00.35+20.41
7NN Østmarka OK1.01.07+21.13
8Audrun UtskarpenOSI1.04.10+24.16
9John PresterudFet OL1.07.36+27.42
10Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.13.36+33.42
11Per StedjeØstmarka OK1.14.05+34.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor