Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 3 høst

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 3 høst
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 6 september 2016

N-Åpen

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard RønningenKlubbløs16.46
2Martin JystadØstmarka OK20.44
3Ada von SimsonØstmarka OK21.41
4Regine RøislandØstmarka OK21.45
5Erlend OtterleiØstmarka OK22.43
6Mira HanneborgØstmarka OK23.44
7Leah HanneborgØstmarka OK24.01
8Katrina PriceØstmarka OK25.39
8Ingrid PriceØstmarka OK25.39
10Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK25.40
11Miriam K. EriksenØstmarka OK30.56
12Malin HaugØstmarka OK34.17
13Emmy HammervoldØstmarka OK40.41
14Lea Meline Fjellheim DavidsenØstmarka OK40.45

D10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine HaugØstmarka OK43.43
2Pernille Nor-WollØstmarka OK47.41
3Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK47.44

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nene DialloØstmarka OK30.55

D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gina BrevikØstmarka OK58.14

H11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob GilljamØstmarka OK42.14
2Emil HuuseØstmarka OK44.39+2.25
3Andreas SandernesØstmarka OK44.50+2.36
Kristoffer NomelandØstmarka OKbrutt

D13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elise NessØstmarka OK1.03.19
2Maria KarlsenØstmarka OK1.03.21+0.02

H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Martin NomelandØstmarka OK42.57

D13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK39.23
2Janna Sofie TellesbøØstmarka OK39.26+0.03
3Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK44.41+5.18
4Eira Wessel Line Østmarka OK56.23+17.00
4Sigrid NermoenØstmarka OK56.23+17.00
6Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK56.38+17.15

H13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John OtterleiØstmarka OK35.01
2Henrik GudimØstmarka OK48.50+13.49
3NN Østmarka OK1.06.26+31.25

D15-20B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matilde HolenØstmarka OK46.25

H15-20B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas RambergØstmarka OK29.18
2Tor Magnus GrøstadØstmarka OK43.49+14.31

D15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Monica BrevikØstmarka OK1.05.41

C-Åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1June HerredsvelaØstmarka OK45.38
2Kristin Stubban HygenØstmarka OK52.19+6.41
3Siv JystadØstmarka OK56.13+10.35
4Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK1.01.32+15.54
5Brage Nomeland Østmarka OK1.07.09+21.31

B-Åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Olav HygenØstmarka OK30.55
2Ove HildrumLillomarka37.41+6.46
3Audun HauglandØstmarka OK43.34+12.39
4Eliska TellesbøØstmarka51.25+20.30
5Torild JørgensenØstmarka OK55.59+25.04
6Katrine HolenØstmarka OK1.04.01+33.06

A-Åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rein HauglandØstmarka OK45.57
2Tor LahlumKolbotn og Skimt48.59+3.02
3Kai Halvorsen ÅrekolSiemens51.40+5.43
4Helge RevhaugRingerike52.24+6.27
5Dag HauglandØstmarka OK54.15+8.18
6Christina RambergØstmarka OK1.09.30+23.33
Truls HangellLillomarkadiskvalifisert

A-Lang

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matthew SpeakeLillomarka31.51
2Knut E. HellandØstmarka OK42.54+11.03
3Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK43.55+12.04
4Helge BakkehøiØstmarka OK46.12+14.21
5Magnus RambergØstmarka OK49.46+17.55
6Rune TeiglandØstmarka OK51.14+19.23
7Inge RambergØstmarka OK51.27+19.36
8Øystein KildahlØstmarka57.01+25.10
9Håvar BrevikØstmarka OK1.03.30+31.39
10John PresterudFet OL1.12.31+40.40
Erik NæssØstmarka OKdiskvalifisert
Trond KortnerØstmarka OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor