Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 14
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 8 september 2016

D-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elvira Solberg DalseggSkien OK42.46
2Thomine HilstanPorsgrunn OL45.55+3.09
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL45.55+3.09

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL26.08

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL44.55
2Anna MeenPorsgrunn OL46.06+1.11

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lene MeenPorsgrunn OLbrutt

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine AusenNTNUI48.40

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL48.53
2Sara MathisenPorsgrunn OL54.10+5.17
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.15.57+27.04
Janne LarsenPorsgrunn OLbrutt

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL51.44
2Hanne HerumOK Skeidi1.01.43+9.59

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristil KristensenOK Skeidi50.03
2Gun JørgensenPorsgrunn OL1.08.12+18.09
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola MeenPorsgrunn OL19.41
2Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL30.38+10.57
3Henrik Repstad StoremyrIL Hauken39.05+19.24

H-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Magnus StormyrIL Hauken44.13
Adrian HagenPorsgrunn OLbrutt

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tobias MathisenPorsgrunn OLbrutt

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL37.19
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL44.19+7.00

H 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per KristensenOK Skeidi45.07

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik PollandOK Skeidi48.19
2Ole FlaattenOK Skeidi48.25+0.06

H 40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag AusenPorsgrunn OL43.26
2Hans Christian MeenPorsgrunn OL45.11+1.45
3Øyvind FlaattenOK Skeidi45.13+1.47
4Bjørn PollandOK Skeidi49.38+6.12
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL52.55+9.29
6Morten HamreIL Hauken55.16+11.50
7Lars Rune LieOK Skeidi1.03.20+19.54
8Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.03.31+20.05
9Bjørn LiePorsgrunn OL1.15.23+31.57

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan GatevoldPorsgrunn OL56.06
2Bjørn Richard KirsteSkien OK1.03.40+7.34
3Harald OmlandSkien OK1.07.29+11.23
Kjell HeideIL Haukendiskvalifisert
Jan Ivar GundersenHedrum OLbrutt

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per FuruheimSkien OK42.06
2Ole JohanssonPorsgrunn OL49.58+7.52
3Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL57.32+15.26
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.09.38+27.32

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob KløverødPorsgrunn OL33.34
2Kjell MeenPorsgrunn OL39.12+5.38
3Rolf LyePorsgrunn OL50.51+17.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor