Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 12
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 25 august 2016

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi30.50

D-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL37.12
2Thomine HilstanPorsgrunn OL37.30+0.18

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna MeenPorsgrunn OL41.16

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL49.30
2Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL53.01+3.31

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Siv WiersdalenPorsgrunn OLbrutt

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL48.50
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL59.50+11.00
3Gro PedersenOK Skeidi1.03.03+14.13
4Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.42.33+53.43

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.04.30
2Gun JørgensenPorsgrunn OL1.18.04+13.34

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL38.01

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL52.59

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin AusenPorsgrunn OL37.52

H 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik PollandOK Skeidi55.53

H 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Christian MeenPorsgrunn OL43.27
2Dag AusenPorsgrunn OL45.08+1.41
3Morten HamreIL Hauken51.52+8.25
4Lars Rune LieOK Skeidi55.55+12.28
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.00.09+16.42
6Pål WinbergOK Skeidi1.03.51+20.24
7Jan Erik TinderholtOK Skeidi1.10.41+27.14

H 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan GatevoldPorsgrunn OL57.37
2Bjørn Richard KirsteSkien OK1.01.47+4.10

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kay JørgensenPorsgrunn OL53.17
2Atle RemmePorsgrunn OL57.31+4.14
3Dag KristensenOK Skeidi1.05.44+12.27
Dagfinn TorpePorsgrunn OLbrutt

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rolf LyePorsgrunn OL52.14
2Øystein DallandIL Hauken1.03.45+11.31
Carl Ove BergOK Skeidibrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor