Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Svabergsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Svabergsprinten
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Nydalens SK
Dato: søndag 24 juli 2016

Klasser: Visa alla | Damer åpen | Herrer åpen | Jenter åpen | Gutter åpen

Damer åpen

3 410 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen PalmerHalden SK31.389.16
2Louise OramBækkelagets SK34.30+2.5210.07
3Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb37.41+6.0311.03
4Ida ThoresenSarpsborg OL41.17+9.3912.06
5Anne SørumRingsaker OK45.33+13.5513.21
6Cristina LuisNydalens SK49.39+18.0114.33
7Vikerhavn 1Asmaløy50.04+18.2614.40
8Heidi BørstadSarpsborg OL57.46+26.0816.56
9Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.03.24+31.4618.35
10June HerredsvelaØstmarka OK1.10.24+38.4620.38
11Gå-laget Asmaløy1.21.45+50.0723.58
12Merete SaugestadNydalens Skiklub1.32.33+1.00.5527.08

Herrer åpen

3 410 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK29.108.33
2Thomas NipenNydalens SK29.27+0.178.38
3Asbjørn BygglandHøydalsmo31.19+2.099.11
4Leon Russell - KeelyLillomarka OL32.20+3.109.28
5Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL34.43+5.3310.10
6Per Olav AndersenHalden SK34.50+5.4010.12
7Jon Gunnar HenriksenRudsbygd35.53+6.4310.31
8Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL37.30+8.2010.59
9Lasse SkalleHarstad OL38.07+8.5711.10
10Fredrik SaugestadNydalens SK38.54+9.4411.24
11Sture OttesenIndre Østfold OK41.24+12.1412.08
12Fredrik Norløff-MathisenAsmaløy41.36+12.2612.11
13Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering42.22+13.1212.25
14Lars LerbergAsmaløy42.23+13.1312.25
15Trygve LeivestadSarpsborg OL43.35+14.2512.46
16Ingvar BraatenModum45.11+16.0113.15
17Bjørn ÅstorpSarpsborg OL46.08+16.5813.31
18Øivind StenstadOddersjaa SSK47.15+18.0513.51
19Vikerhavn 2Asmaløy49.52+20.4214.37
20Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL55.13+26.0316.11
21Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK56.57+27.4716.42
22Sigurd AgnaltTrøsken IL1.02.22+33.1218.17
23Rådyr & FasanAsmaløy1.07.59+38.4919.56
24Arne Chr. ScheieØstmarka OK1.31.10+1.02.0026.44
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert

Jenter åpen

3 410 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK51.5315.12
2Marie SaugestadNydalens SK1.02.36+10.4318.21
3Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.09.19+17.2620.19
4Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1.19.04+27.1123.11
5Hannah MansNydalens SK1.22.52+30.5924.18

Gutter åpen

3 410 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL36.0310.34
2Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL55.19+19.1616.13
3Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.05.08+29.0519.06
Andreas TveteAsmaløydiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor