Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløp - lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløp - lang
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: søndag 7 august 2011

Klasser: Visa alla | H14 | H15 | H16 | D14 | D15 | D16 | H1416C | D1416C

H14

3 930 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloHalden SK32.088.10
2Ivar Andre RyttervoldRaumar Orientering34.31+2.238.46
3Johannes Bakke AashamarFlosta IL34.57+2.498.53
4Audun HeimdalKonnerud IL35.12+3.048.57
5Petter Norsted KildeboHalden SK36.00+3.529.09
6Ivar Jevne ArnesenHamar OK36.02+3.549.10
7Jakob EiknerFana IL36.10+4.029.12
8Einar LundKongsberg OL36.29+4.219.16
9Åsmund Aamodt ResellNydalens SK36.35+4.279.18
10Kristian Nilsen SandnesEmblem IL37.38+5.309.34
11Sondre DammTIF Viking37.43+5.359.35
12Hallvard Seim GrøvlenOK Nidarøst38.50+6.429.52
13Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL38.54+6.469.53
14Brynjar ForsethOL Trollelg39.49+7.4110.07
15Brage JørumByåsen IL40.12+8.0410.13
16Magnus WølnebergIL Tyrving40.45+8.3710.22
17Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb42.10+10.0210.43
18Erlend Nilsen SandnesEmblem IL42.15+10.0710.45
19Ulrik Astrup ArnesenHeming/Njård OL42.54+10.4610.54
20Marius Landsem MelhusSteinkjer OK42.58+10.5010.55
21Sigurd RønningModum OL43.35+11.2711.05
22Ole KostølKristiansand OK44.18+12.1011.16
23Are WigaardOppsal IF Orientering44.20+12.1211.16
24Håvard UlsakerHemsedal IL45.11+13.0311.29
25Amund HoelRaumar Orientering45.14+13.0611.30
25Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering45.14+13.0611.30
27Peter NordbrødenHalden SK45.18+13.1011.31
28Olav Andreas RemmenOL Trollelg45.34+13.2611.35
29Trygve HeggedalKongsberg OL47.03+14.5511.58
30Elias Kristoffer StoklandSandefjord OK47.59+15.5112.12
31Johannes MidtbøWing OK48.06+15.5812.14
32Truls Sildnes BaklidKonnerud IL48.26+16.1812.19
33Nils Ola KvamSPK Freidig50.06+17.5812.44
34Lars Gustav RogneNittedal OL50.41+18.3312.53
35Anders IversenSteinkjer OK50.46+18.3812.55
36Anders RønningNord-Østerdal OK51.21+19.1313.03
37Trygve LægranSteinkjer OK52.44+20.3613.25
38Fredrik MoeSandefjord OK53.49+21.4113.41
39Johannes LøvåsByåsen IL54.19+22.1113.49
40Andreas IndahlVerdal OK54.30+22.2213.52
40Håvard Stavnås MarkhusSteinkjer OK54.30+22.2213.52
42Erlend BjerkeLarvik OK54.52+22.4413.57
43Lars KringlebotnHamar OK56.03+23.5514.15
44Bjørnar KregnesKristiansand OK56.27+24.1914.21
45Preben AntonsenByåsen IL56.34+24.2614.23
46Kristoffer NygårdEgersund OK58.06+25.5814.47
47Einar KeiseråsIL Leik58.21+26.1314.50
48Åsmund StenvikByåsen IL59.05+26.5715.02
49Asbjørn MidtbøWing OK59.19+27.1115.05
50Toralf GrandeKongsberg OL59.58+27.5015.15
51Jan Edvard NødlandByåsen IL1.00.13+28.0515.19
52Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving1.02.11+30.0315.49
53Adrian BuerOdda OL1.03.04+30.5616.02
54Martin LøvåsOK Nidarøst1.06.27+34.1916.54
55Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.09.13+37.0517.36
56William EkbergKongsberg OL1.09.39+37.3117.43
57Vetle KlovningPorsgrunn OL1.10.42+38.3417.59
58Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL1.11.21+39.1318.09
59Kasten MartinussenFossum IF1.16.25+44.1719.26
60Daniel Flølo RingdalenSarpsborg OL1.21.01+48.5320.36
61Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.25.12+53.0421.40
62Herman Mørkved BlomNittedal OL1.51.12+1.19.0428.17
Simen KufaasIL Bul-Tromsødiskvalifisert
Christian LillestrandTrøsken ILikke godkjent

H15

5 130 m, 91 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering40.217.51
2Øyvind WiggenByåsen IL40.47+0.267.56
3Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK40.54+0.337.58
4Vegard Rønning HuberTynset IF41.55+1.348.10
5Erland KvisleAsker Skiklubb42.17+1.568.14
6Bjørn André AaslundFet OL42.26+2.058.16
7Elias T. MølnvikFossum IF42.34+2.138.17
8Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering42.43+2.228.19
9Stian SundsvikFrol IL42.47+2.268.20
10Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett42.49+2.288.20
11Einar LofthusLillehammer OK42.58+2.378.22
12Oskar StørmerFossum IF43.20+2.598.26
13Karl FremstadLarvik OK43.26+3.058.27
14Aksel MadslienNydalens SK43.43+3.228.31
15Are NygårdseterVegårshei IL44.44+4.238.43
16Are Årøen LykkeEmblem IL46.03+5.428.58
17Erik DukefossLillehammer OK46.22+6.019.02
18Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering48.51+8.309.31
19Rein Helle MårdalenSPK Freidig49.20+8.599.36
20Håkon F ChristiansenOL Tønsberg og omegn49.25+9.049.37
21Håvard Nummedal OsFørde IL50.45+10.249.53
21Øyvind BergNord-Østerdal OK50.45+10.249.53
23Johan Otto MunkebyFrol IL51.01+10.409.56
24Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering51.20+10.5910.00
25Jørgen WeidemannNydalens SK51.37+11.1610.03
26Sigurd Ruud SkjesethOL Vallset/Stange51.54+11.3310.07
27Arvid LyngstadWing OK51.58+11.3710.07
28Dag BlandkjennKristiansand OK52.11+11.5010.10
29Lars GrønlundRingerike OL52.51+12.3010.18
30Vebjørn Fallbakken BergeLøten OL53.06+12.4510.21
31Karsten Hervik HansenHaugesund IL53.14+12.5310.22
32Henrik BordalRingsaker OK53.31+13.1010.25
33Steinar KollerudLillomarka OL53.44+13.2310.28
34Ola JordheimHemsedal IL54.11+13.5010.33
35Vebjørn TandbergNydalens SK54.29+14.0810.37
36Olav EkrheimFana IL55.01+14.4010.43
37Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK56.11+15.5010.57
38Kristian GjemdalHeming/Njård OL56.19+15.5810.58
39Torgeir SulheimLillehammer OK56.35+16.1411.01
40Matias Hodne HanischKristiansand OK56.41+16.2011.02
41Vebjørn Heitmann MikkelsenAlta OL56.52+16.3111.05
42Halvor Egner GranerudAsker Skiklubb56.55+16.3411.05
43Ingvar RafdalStord Orientering59.34+19.1311.36
44Aleksander Moberg SkarnesØstmarka OK1.00.13+19.5211.44
45Sigurd MelsomFossum IF1.01.07+20.4611.54
46Rasmus Njølstad VonenVaregg Fleridrett1.01.17+20.5611.56
47Elias WiklundNydalens SK1.01.22+21.0111.57
48Lasse SimonsenFredrikstad SK1.01.54+21.3312.03
49Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.02.02+21.4112.05
50Martin SøderlindOK Sør1.02.44+22.2312.13
51Erling Hovdenak SylteMolde og Omegn IF1.03.09+22.4812.18
52Endre WigaardOppsal IF Orientering1.03.55+23.3412.27
53Øystein KrogstieSPK Freidig1.04.44+24.2312.37
54Henrik UpsalKristiansand OK1.04.46+24.2512.37
55Erlend Elveos KjelstrupBodø og Omegn IF Orientering1.06.26+26.0512.56
56Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb1.07.13+26.5213.06
57Kaspar LiljaModum OL1.07.55+27.3413.14
58Jakob MestvedthagenHemsedal IL1.08.34+28.1313.21
58Magnus SandvenNotodden OL1.08.34+28.1313.21
60Henrik RøenSamnanger IL1.10.59+30.3813.50
61Ole-Kristian KaspersenMo OK - Orientering1.11.21+31.0013.54
62Torstein Borsheim KyllesøSandnes IL (Rogaland)1.11.59+31.3814.01
63Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb1.12.03+31.4214.02
64Sivert Vinjevoll ÅrdalFørde IL1.12.55+32.3414.12
65Marius WitteAlta OL1.15.13+34.5214.39
66Jørgen WingereiPorsgrunn OL1.16.07+35.4614.50
67Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb1.16.47+36.2614.58
68Vetle BrekmoLillehammer OK1.18.11+37.5015.14
69Herman MoeFet OL1.19.00+38.3915.23
70Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.20.49+40.2815.45
71Hans Kristian FoldeMolde og Omegn IF1.23.00+42.3916.10
72Endre AaenStjørdals-Blink Orientering1.26.38+46.1716.53
73Jostein BergsvågStord Orientering1.27.42+47.2117.05
74Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1.27.55+47.3417.08
75Espen Falck NygårdHaugesund IL1.30.08+49.4717.34
76Martin Aas WærumSteinkjer OK1.30.34+50.1317.39
77Jonas GjesdalVaregg Fleridrett1.30.51+50.3017.42
78Audun JørgensenØstmarka OK1.30.59+50.3817.44
79Jardar Lindaas BringedalHaugesund IL1.32.34+52.1318.02
80Sigurd DyrstadNordreisa IL1.34.37+54.1618.26
81Anders IsraelssonOK Skøynar1.37.32+57.1119.00
82Torbjørn LundeMalvik IL1.45.57+1.05.3620.39
83Eskild Ronæss MellebyVaulen Orienteringsklubb1.48.29+1.08.0821.08
84Anders TingstadNord-Østerdal OK1.49.52+1.09.3121.24
85Anders Ronæss HansenVaulen Orienteringsklubb1.57.33+1.17.1222.54
86Michael WoodwardOK Moss2.00.59+1.20.3823.35
87Jørgen Natvig LøvsethByåsen IL2.03.04+1.22.4323.59
John Kasper SvergjaNord-Østerdal OKdiskvalifisert
Robert TokheimOdda OLdiskvalifisert
Odd Kasper EkreIndre Østfold OKikke godkjent
Andreas MarcussenAsker Skiklubbikke godkjent

H16

6 410 m, 80 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SølbergIL Leik46.447.17
2Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL47.55+1.117.28
3Jon NilsenVegårshei IL48.09+1.257.30
4Jonas Madslien BakkenNydalens SK48.14+1.307.31
5Anders Felde OlaussenHalden SK50.21+3.377.51
6Erik Olsvik DengerudNydalens SK50.28+3.447.52
7Håvard MyhreKongsberg OL51.17+4.338.00
8Simen BordalRingsaker OK51.30+4.468.02
9Markus HolterSkaukameratene OL51.51+5.078.05
10Vegard RessemFrol IL52.16+5.328.09
11Eivind FurunesStjørdals-Blink Orientering52.36+5.528.12
12Eivind HøydalNydalens SK53.00+6.168.16
13Jonas RessemFrol IL53.25+6.418.20
14Tord HaflanNydalens SK53.30+6.468.20
15Vetle ChristiansenRaumar Orientering54.16+7.328.27
16Jørgen ElisenbergHamar OK54.20+7.368.28
17Kristian GræsliHamar OK54.31+7.478.30
18Anders BergumGjø-Vard OL54.32+7.488.30
19Harald Astrup ArnesenHeming/Njård OL54.37+7.538.31
20Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla55.13+8.298.36
21Magne JutulstadBækkelagets SK56.06+9.228.45
22Ruben Cornelius StoklandSandefjord OK56.21+9.378.47
23Lars Harald AasheimOppsal IF Orientering56.42+9.588.50
24Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK56.46+10.028.51
25Paul Martin RemmePorsgrunn OL57.02+10.188.53
26Esten Nicolai WøienAsker Skiklubb58.43+11.599.09
27Martin Susort KvaleHaugesund IL58.58+12.149.11
28Sigurd Tandberg RyanAsker Skiklubb59.40+12.569.18
29Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK59.53+13.099.20
30Thomas HadlandEgersund OK1.00.28+13.449.25
31Ola KeiseråsIL Leik1.00.44+14.009.28
32Karl Aksel JermstadSteinkjer OK1.01.55+15.119.39
33Theodor ThorsenVegårshei IL1.02.05+15.219.41
34Johannes OkkenhaugFrol IL1.02.43+15.599.47
35Petter MoeSandefjord OK1.02.44+16.009.47
36Anders Aamodt ResellNydalens SK1.03.04+16.209.50
37Aleksander Løe MyrlingKongsberg OL1.03.35+16.519.55
38Toralf Foss VaalandFossum IF1.04.16+17.3210.01
39Morten JørgensenKristiansand OK1.04.51+18.0710.07
40Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)1.05.30+18.4610.13
41Ole Thomas Hummelvoll TrøanOs IL1.05.54+19.1010.16
42Håkon RykkjeStord Orientering1.07.29+20.4510.31
43Håkon KindemGimle IF1.07.47+21.0310.34
44Ådne IsaksætreGrue IL1.07.53+21.0910.35
45Hans Peder LangbekkheiOs IL1.09.08+22.2410.47
46Jens WaageGjø-Vard OL1.09.57+23.1310.54
47Atle Wendel ScheieOK Sør1.10.26+23.4210.59
48Geir Strande SyrristRingerike OL1.10.48+24.0411.02
49Mads ClaussenFana IL1.10.53+24.0911.03
50Yngve B. HelgesenSørreisa OL1.11.59+25.1511.13
51Jørund ValaOppsal IF Orientering1.12.32+25.4811.18
52Andreas MoanFossum IF1.14.14+27.3011.34
53Lars TreekremÅs-UMB Orientering1.14.32+27.4811.37
54Vegard HasselMalvik IL1.14.42+27.5811.39
55Jens Bredde VigIF Sturla1.16.01+29.1711.51
56Brage StorebakkenAsker Skiklubb1.16.31+29.4711.56
57Torgeir HovlandHarstad OL1.16.41+29.5711.57
58Maximilian BieSørreisa OL1.17.23+30.3912.04
59Sigve LundsaunetVerdal OK1.17.58+31.1412.09
60Andreas DjupeslandHaugesund IL1.19.32+32.4812.24
61Erlend Ytterhaug RyenOs IL1.19.38+32.5412.25
62Cecil LonneeSPK Freidig1.21.03+34.1912.38
63Lars BredalenNittedal OL1.22.39+35.5512.53
64Håkon EideOK Sør1.25.23+38.3913.19
65Jens EikehaugenSandnes IL (Rogaland)1.28.37+41.5313.49
66Morten BergmanIF Sturla1.32.17+45.3314.23
67Torgeir LeitheSelbu OK1.38.13+51.2915.19
68Vegard SporstølMalvik IL1.38.52+52.0815.25
69Nils Anders JermstadSteinkjer OK1.39.03+52.1915.27
70Vetle ReinhartsenKristiansand OK1.40.04+53.2015.36
71Jon Asgeir TorsvikÅlgård Orientering1.41.35+54.5115.50
72Stian JansenVaulen Orienteringsklubb1.42.14+55.3015.56
73Marius Myhre SælevikHaugesund IL1.42.49+56.0516.02
74Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.43.15+56.3116.06
75Nils Einar BrandtzægSPK Freidig1.51.37+1.04.5317.24
Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
Sverre FarnesOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Andreas SaunesKongsberg OLdiskvalifisert
Ola SingsdalGimle IFikke godkjent
Øyvind DommersnesHaugesund ILikke godkjent

D14

3 440 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gina GranstedtHalden SK31.179.05
2Marie OlaussenFredrikstad SK31.34+0.179.10
3Ingeborg EideByåsen IL32.08+0.519.20
4Kristin Helland-HansenIL Tyrving32.16+0.599.22
5Emma ArnesenByåsen IL32.22+1.059.24
6Stine Madslien BakkenNydalens SK32.58+1.419.35
7Dorte NarumOL Vallset/Stange33.23+2.069.42
8Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering36.02+4.4510.28
9Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL36.03+4.4610.28
10Siri GrandalIL Tyrving38.23+7.0611.09
11Ingrid LundanesEmblem IL38.38+7.2111.13
12Kristin BrekkeLillomarka OL38.52+7.3511.17
13Åshild KolstadMo OK - Orientering39.06+7.4911.21
14Astrid FiskumIL Tyrving41.20+10.0312.00
15Oda LægranNydalens SK41.24+10.0712.02
16Amalie BergstrømGimle IF41.27+10.1012.02
17Ingrid Nytun NergårdNittedal OL42.28+11.1112.20
18Kristin BlindheimLillomarka OL43.57+12.4012.46
19Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange44.27+13.1012.55
20Ida-Marie HansenSørreisa OL45.04+13.4713.06
21Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett45.10+13.5313.07
22Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering45.31+14.1413.13
23Stine Frogner TømmervoldHamar OK45.33+14.1613.14
24Sara GræsliHamar OK47.04+15.4713.40
25Hanna TorjusenFredrikstad SK47.16+15.5913.44
26Tuva BjerketvedtOK Moss48.11+16.5414.00
27Hanna E. AndersenEiker OL49.40+18.2314.26
28Emilie Johanne HagenRaumar Orientering50.05+18.4814.33
29Johanne LægranNydalens SK50.24+19.0714.39
30Siri MoholthKongsberg OL50.37+19.2014.42
31Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering51.04+19.4714.50
32Maren TheisenMellembygd OL51.59+20.4215.06
33Ingunn RognsvågFana IL52.04+20.4715.08
34Beate BergPorsgrunn OL52.55+21.3815.22
35Caroline BergmanKonnerud IL54.08+22.5115.44
36Martine TopstadOL Trollo54.45+23.2815.54
37Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL57.23+26.0616.40
38Maren Roll PaulsenFredrikstad SK57.36+26.1916.44
39Benedicte PedersenSarpsborg OL59.10+27.5317.11
40Margrete KrageSarpsborg OL1.02.45+31.2818.14
41Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering1.03.23+32.0618.25
42Martine RøkkeFrol IL1.12.49+41.3221.10
43Ragnhild DyrstadNordreisa IL1.13.29+42.1221.21
44Oda Eithun PaulsenNittedal OL1.20.22+49.0523.21
Ida Feiring HaltiaIL Tyrvingdiskvalifisert
Oda EideFjellhug/Vereide ILikke godkjent
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrvingikke godkjent

D15

4 140 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Asheim BirkelandHalden SK39.389.34
2Gina MølnvikSPK Freidig40.10+0.329.42
3Ragnhild HjermstadFossum IF41.59+2.2110.08
4Julie HjortlandLarvik OK42.10+2.3210.11
5Tonje VassendPorsgrunn OL42.17+2.3910.12
6Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering42.24+2.4610.14
7Anine AhlsandNydalens SK42.53+3.1510.21
8Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF43.37+3.5910.32
9Marit NerstenFossum IF43.53+4.1510.35
10Frida SætherSPK Freidig44.33+4.5510.45
11Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb45.26+5.4810.58
12Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg46.06+6.2811.08
13Ingunn Egeberg VáriIF Sturla46.28+6.5011.13
14Evine Westli AndersenLøten OL47.05+7.2711.22
15Anna SolbergOL Trollelg47.19+7.4111.25
16Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb47.44+8.0611.31
17Ingvild WangLillomarka OL49.02+9.2411.50
18Marte Hoff HagenByåsen IL50.26+10.4812.10
19Ingvild TorgersenHalden SK51.04+11.2612.20
20Christine Williksen HøilandFossum IF51.10+11.3212.21
21Åsne Skram TrømborgKongsberg OL51.29+11.5112.26
22Guro JordheimHemsedal IL51.31+11.5312.26
23Oline HortenLillomarka OL53.56+14.1813.01
24Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)54.05+14.2713.03
25Karoline HaugHamar OK54.10+14.3213.05
26Vibeke RykkjeFana IL54.36+14.5813.11
27Ida RongvedRingerike OL55.13+15.3513.20
28Ane Svegård ByeByåsen IL55.21+15.4313.22
29Idun BækkenOs IL55.29+15.5113.24
30Anniken AarrestadNydalens SK55.33+15.5513.25
31Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering56.05+16.2713.32
32Kristine AusenPorsgrunn OL57.21+17.4313.51
33Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK57.29+17.5113.53
34Nora Hui AndersenHamar OK57.33+17.5513.54
35Ingvild Skovly FjeldstadRingerike OL58.50+19.1214.12
36Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK59.11+19.3314.17
37Lovise FremstadLarvik OK1.00.00+20.2214.29
38Stina SandbergNydalens SK1.00.15+20.3714.33
39Kristine Klock FletenWing OK1.00.30+20.5214.36
40Marthe KristensenSarpsborg OL1.02.06+22.2815.00
41Astrid BjørgulHalden SK1.03.40+24.0215.22
42Thea-Elise ØdegaardFossum IF1.04.26+24.4815.33
43Toril Aasheim NymarkAskøy OL1.06.09+26.3115.58
44Ingeborg AadlandSamnanger IL1.08.38+29.0016.34
45Sara Angell BakkeLillomarka OL1.09.49+30.1116.51
46Martine LøwengreenSarpsborg OL1.10.05+30.2716.55
47Karoline JarlsbyHalden SK1.11.02+31.2417.09
48Hanne Schei HaugenByåsen IL1.11.34+31.5617.17
49Oda FrøshaugIndre Østfold OK1.12.43+33.0517.33
50Julia PlaianAsker Skiklubb1.13.44+34.0617.48
51Maren GrandeVerdal OK1.14.18+34.4017.56
52Ida Berg HanssenByåsen IL1.15.36+35.5818.15
53Hanna Secilie TytlandsvikStavanger Orienteringsklubb1.16.30+36.5218.28
54Karen BjergaardNydalens SK1.18.13+38.3518.53
55Rebecca SætherhaugOL Trollelg1.21.41+42.0319.43
56Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett1.25.22+45.4420.37
57Johanne HolmLøten OL1.28.03+48.2521.16
58Irene BjellandStord Orientering1.34.46+55.0822.53
59Atalie PedersenBjerkvik IF1.38.24+58.4623.46
60Andrea Myre JohaugOs IL1.40.13+1.00.3524.12
61Emilie BertelsenPorsgrunn OL1.41.37+1.01.5924.32
62Hilde BjellandStord Orientering2.00.44+1.21.0629.09
63Mette LisetOL Trollo2.39.26+1.59.4838.30
Natalie Kristina BlomsethLillomarka OLdiskvalifisert
Ingvild SlagstadFjellhug/Vereide ILdiskvalifisert
Heidi Smestad PedersenFrol ILdiskvalifisert

D16

4 860 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL39.308.07
2Sigrid Ottestad HansenGimle IF44.51+5.219.13
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering45.26+5.569.20
4Synnøve BråtenVegårshei IL45.54+6.249.26
5Karen Oline KolstadSPK Freidig45.56+6.269.27
6Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange46.10+6.409.29
7Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK48.21+8.519.56
8Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK49.46+10.1610.14
9Ane Blomseth JohnsenÅs-UMB Orientering50.26+10.5610.22
10Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb50.44+11.1410.26
11Heidi MårtenssonModum OL52.08+12.3810.43
12Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK52.21+12.5110.46
13Mette Evjen RøsetByåsen IL52.52+13.2210.52
14Solveig Hegstad KrügerNydalens SK53.25+13.5510.59
15Torill BrekkenGanddal IL55.35+16.0511.26
16Vilde KinnebergRaumar Orientering55.52+16.2211.29
17Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL56.10+16.4011.33
18Anna MårtenssonModum OL56.46+17.1611.40
19Magnhild FrydenlundIF Sturla57.12+17.4211.46
20Sigrid AlexandersenFredrikstad SK57.13+17.4311.46
21Thea KleivenRingerike OL57.17+17.4711.47
22Karoline WollanByåsen IL57.31+18.0111.50
23Ingvild BrekkeLillomarka OL58.10+18.4011.58
24Ingvild Oxaas WieMo OK - Orientering58.41+19.1112.04
25Eirin Mari FossøyNotodden OL58.52+19.2212.06
26Ragnhild LøvliAsker Skiklubb59.31+20.0112.14
27Pauline Røstum BellingmoOL Gaula1.00.13+20.4312.23
28Hildegunn HeggøyVoss IL1.00.38+21.0812.28
29Astrid LægranSteinkjer OK1.00.42+21.1212.29
30Silje BreenRaumar Orientering1.00.48+21.1812.30
31Ragnhild FemsteinevikIL Strand-Ulv1.01.52+22.2212.43
32Julie Marie KinnebergIL Tyrving1.02.05+22.3512.46
33Sigrid BratsbergWing OK1.03.06+23.3612.59
34Norunn DengerudSteinkjer OK1.03.08+23.3812.59
35Trine D. KihleRingerike OL1.03.25+23.5513.02
36Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering1.03.44+24.1413.06
37Tora Green MatbergFrol IL1.04.38+25.0813.17
38Marie Wold StavrumFrol IL1.05.10+25.4013.24
39Katinka Jussie BrurbergIF Sturla1.05.34+26.0413.29
40Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering1.09.34+30.0414.18
41Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering1.11.18+31.4814.40
42Sofie LillestrandTrøsken IL1.11.31+32.0114.42
43Kajsa Stina SandstadFrol IL1.12.20+32.5014.53
44Sunniva StorrønningByåsen IL1.12.35+33.0514.56
45Andrea VindalWing OK1.17.26+37.5615.55
46Anne Marte ScheiKolbotn og Skimt OL1.18.18+38.4816.06
47Synnøve HatlandVoss IL1.18.32+39.0216.09
48Mari Jensen AasOs IL1.22.04+42.3416.53
49Tone Haga DalbergRaumar Orientering1.22.58+43.2817.04
50Kim M. E. Dirro MartinezMåren Ok1.23.23+43.5317.09
51Anja TrytiAsker Skiklubb1.25.58+46.2817.41
52Jenny BrasethGimle IF1.26.37+47.0717.49
53Sofie GraffIndre Østfold OK1.26.54+47.2417.52
54Viktoria GundersenHedrum OL1.28.47+49.1718.16
55Vilde EikeskogSandnes IL (Rogaland)1.29.56+50.2618.30
56Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb1.32.04+52.3418.56
57Maria Bech UrlandKorgen IL1.34.50+55.2019.30
58Maren Hope BlåGimle IF1.35.01+55.3119.33
59Elisabeth SveenStjørdals-Blink Orientering1.38.48+59.1820.19
60Astrid Bro KolstøStjørdals-Blink Orientering1.53.04+1.13.3423.15
Marie Sagli ChristensenIndre Østfold OKikke godkjent
Kari Nødland FuglestadÅlgård Orienteringikke godkjent

H14-16C

2 620 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Krister HovdeRingsaker OK33.0412.37
2Jens Christian Valen LeynseOL Tønsberg og omegn37.20+4.1614.14
3Magnus Rokne VågenNydalens SK38.05+5.0114.32
4Tobias Lerche FodstadGjø-Vard OL40.49+7.4515.34
5Inge Seigerud BrendenLunderseter IL43.21+10.1716.32
6Jørgen K. GjedtjernetGrue IL47.25+14.2118.05
7Nikolai TorpLunderseter IL47.45+14.4118.13
8Håkon GræsbergLunderseter IL48.46+15.4218.36
9Martin OlsenBjerkvik IF49.27+16.2318.52
10Torbjørn SteffensenHaugesund IL1.03.17+30.1324.09
11Kristian OlsenBjerkvik IF1.18.06+45.0229.48
12Martin Gjedrem LundVerdal OK1.18.58+45.5430.08
13Jonas SkuggevikVegårshei IL1.32.58+59.5435.29
Mads Wendel ScheieOK Sørdiskvalifisert
Mathias Bergane JohansenSiggerud ILdiskvalifisert
Vegard MyhreVegårshei ILdiskvalifisert

D14-16C

2 620 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli NarumOL Vallset/Stange29.4211.20
2Stine Andreassen RudIndre Østfold OK33.43+4.0112.52
3Selma AhlsandNydalens SK35.14+5.3213.26
4Alvilde KarlsenHedrum OL35.49+6.0713.40
5Anne LarsenRingsaker OK38.13+8.3114.35
6Malin MørkSandefjord OK39.13+9.3114.58
7Hege Ynn JødalBækkelagets SK43.25+13.4316.34
8Kristine FjeldRingsaker OK47.20+17.3818.03
9Alexandria JensenIndre Østfold OK48.18+18.3618.26
10Julie AskelandFana IL48.30+18.4818.30
11June Rangmel HovdeHamar OK50.43+21.0119.21
12Unn Iveland JacobsenHaugesund IL58.47+29.0522.26
13Bente GreenVerdal OK1.00.35+30.5323.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor