Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 25

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 25
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 22 oktober 2016

- -

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Aurora SauarMellom (28)1.19.00+38.3019.16

Aas Jakobsen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Georg BuggeMellom (28)54.56+14.2613.23

AE consult

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Anton PlaianLang (19)1.23.38+24.2713.29

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Enikø BertalanKort (19)51.43+15.3718.28
19Erik StordalMellom (28)1.03.40+23.1015.31

Bilpost BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Uno HanslienMellom (28)1.08.57+28.2716.49

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Knut BårtveitMellom (28)40.309.52

Fearnsport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Arnt Ove TakvamMellom (28)44.49+4.1910.55

Folkehelseinstituttet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Sharon BroadwellKort (19)42.24+6.1815.08

Forsvarsbygg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Håvard ChristiansenMellom (28)1.07.28+26.5816.27

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eirik TandrevoldMellom (28)43.11+2.4110.31
3Vidar BerteigMellom (28)43.22+2.5210.34
9Knut Anders LøkenMellom (28)48.14+7.4411.45
11Per KaarbyMellom (28)50.39+10.0912.21
11Odin FismenKort (19)57.47+21.4120.38

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Skage GrønnebergLang (19)1.03.46+4.3510.17
4Harald Eide-FredriksenMellom (28)43.53+3.2310.42
8Guro FarstadMellom (28)47.27+6.5711.34
17Eva FixdalKort (19)1.30.46+54.4032.25

HSK-RIFF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Bjørn Erik ReinsethLang (19)ikke godkjent

IL GeoForm

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Sturle HånesKort (19)47.15+11.0916.52
9Knut OnsagerLang (19)1.29.21+30.1014.24
14Kirsti HolmboeKort (19)1.00.19+24.1321.32
14Ivar-Kristian WaarumLang (19)1.44.40+45.2916.52
15Eyvind AasKort (19)1.00.34+24.2821.37
15Andre RøMellom (28)59.58+19.2814.37
17Mariken HomleidLang (19)2.10.00+1.10.4920.58

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Trude FixdalLang (19)1.29.23+30.1214.25

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørn SpjelkavikKort (19)39.24+3.1814.04
9Aud Ingjerd SpjelkavikKort (19)56.02+19.5620.00
16Don SkantzeMellom (28)1.00.39+20.0914.47

Kamp/Vestheim IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Odd Eide-FredriksenKort (19)36.0612.53
3Egil HusethKort (19)39.27+3.2114.05

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Sven OhrvikMellom (28)49.19+8.4912.01
12Veslemøy SolbergMellom (28)53.49+13.1913.07

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Tor E. HenriksenKort (19)1.28.17+52.1131.31

Lyberg & Partnere

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Claus Frimann ClasenMellom (28)ikke godkjent

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ørnulf FremmingKort (19)ikke godkjent

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Terje  TrondsenKort (19)53.16+17.1019.01

Norconsult

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Inge GunnesLang (19)1.08.46+9.3511.05

Nydalens SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Knut Tore SolheimMellom (28)1.20.06+39.3619.32
Jens HetlandMellom (28)ikke godkjent

OEC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Per Morten LefdahlLang (19)1.30.52+31.4114.39

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Eskil ÅsmulLang (19)1.25.10+25.5913.44

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Stig Hultgreen KarlsenLang (19)1.35.03+35.5215.19

Opsahl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Rune HultgreenMellom (28)1.01.12+20.4214.55

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Lars OnstadLang (19)1.23.35+24.2413.28
12Sven Erik RognesKort (19)58.03+21.5720.43

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Holger SchlaupitzLang (19)1.03.40+4.2910.16

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Egil Reidar OsnesLang (19)1.50.46+51.3517.51

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Pål TerkelsenMellom (28)44.12+3.4210.46

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Gisela SundelinMellom (28)1.00.41+20.1114.48

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Lars ArnesenKort (19)52.47+16.4118.51

Ringnes BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Roar SigurdsenMellom (28)1.08.46+28.1616.46

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Petter GullikstadMellom (28)47.23+6.5311.33

Rådtassene

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Harald RikheimLang (19)2.22.58+1.23.4723.03

Siemens

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Jarle NilsenMellom (28)1.06.16+25.4616.09

Statoil BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Frode JohansenMellom (28)56.50+16.2013.51
25Brita SauarMellom (28)1.19.45+39.1519.27

Søgne og Sogndalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jarl Magnus BergeLang (19)59.119.32

VBIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Lars ChristensenLang (19)1.41.42+42.3116.24
16Petter ChristensenLang (19)2.07.48+1.08.3720.36

Østmarka OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Knut HellandLang (19)1.11.20+12.0911.30
10Arne Christian ScheieKort (19)56.20+20.1420.07
13Kjell TeiglandKort (19)58.13+22.0720.47
Ping OuyangKort (19)ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor