Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 25

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 25
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 22 oktober 2016

Lang

6 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarl Magnus BergeSøgne og Sogndalen OK59.119.32
2Holger SchlaupitzPrivat1.03.40+4.2910.16
3Skage GrønnebergHeming Orientering1.03.46+4.3510.17
4Inge GunnesNorconsult1.08.46+9.3511.05
5Knut HellandØstmarka OK1.11.20+12.0911.30
6Lars OnstadOslostudentenes IK1.23.35+24.2413.28
7Anton PlaianAE consult1.23.38+24.2713.29
8Eskil ÅsmulOL Trollelg1.25.10+25.5913.44
9Knut OnsagerIL GeoForm1.29.21+30.1014.24
10Trude FixdalIL Koll1.29.23+30.1214.25
11Per Morten LefdahlOEC1.30.52+31.4114.39
12Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.35.03+35.5215.19
13Lars ChristensenVBIL1.41.42+42.3116.24
14Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1.44.40+45.2916.52
15Egil Reidar OsnesPrivat1.50.46+51.3517.51
16Petter ChristensenVBIL2.07.48+1.08.3720.36
17Mariken HomleidIL GeoForm2.10.00+1.10.4920.58
18Harald RikheimRådtassene2.22.58+1.23.4723.03
19Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFFikke godkjent

Mellom

4 100 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut BårtveitBø OL40.309.52
2Eirik TandrevoldFossum IF43.11+2.4110.31
3Vidar BerteigFossum IF43.22+2.5210.34
4Harald Eide-FredriksenHeming Orientering43.53+3.2310.42
5Pål TerkelsenPrivat44.12+3.4210.46
6Arnt Ove TakvamFearnsport44.49+4.1910.55
7Petter GullikstadRøros IL47.23+6.5311.33
8Guro FarstadHeming Orientering47.27+6.5711.34
9Knut Anders LøkenFossum IF48.14+7.4411.45
10Sven OhrvikKonnerud IL49.19+8.4912.01
11Per KaarbyFossum IF50.39+10.0912.21
12Veslemøy SolbergKonnerud IL53.49+13.1913.07
13Georg BuggeAas Jakobsen54.56+14.2613.23
14Frode JohansenStatoil BIL56.50+16.2013.51
15Andre RøIL GeoForm59.58+19.2814.37
16Don SkantzeIL Tyrving1.00.39+20.0914.47
17Gisela SundelinPrivat1.00.41+20.1114.48
18Rune HultgreenOpsahl1.01.12+20.4214.55
19Erik StordalAsker Skiklubb1.03.40+23.1015.31
20Jarle NilsenSiemens1.06.16+25.4616.09
21Håvard ChristiansenForsvarsbygg1.07.28+26.5816.27
22Roar SigurdsenRingnes BIL1.08.46+28.1616.46
23Uno HanslienBilpost BIL1.08.57+28.2716.49
24Aurora Sauar- -1.19.00+38.3019.16
25Brita SauarStatoil BIL1.19.45+39.1519.27
26Knut Tore SolheimNydalens SK1.20.06+39.3619.32
28Claus Frimann ClasenLyberg & Partnereikke godkjent
Jens HetlandNydalens SKikke godkjent

Kort

2 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF36.0612.53
2Bjørn SpjelkavikIL Tyrving39.24+3.1814.04
3Egil HusethKamp/Vestheim IF39.27+3.2114.05
4Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet42.24+6.1815.08
5Sturle HånesIL GeoForm47.15+11.0916.52
6Enikø BertalanAsker Skiklubb51.43+15.3718.28
7Lars ArnesenPrivat52.47+16.4118.51
8Terje  TrondsenNittedal OL53.16+17.1019.01
9Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving56.02+19.5620.00
10Arne Christian ScheieØstmarka OK56.20+20.1420.07
11Odin FismenFossum IF57.47+21.4120.38
12Sven Erik RognesOslostudentenes IK58.03+21.5720.43
13Kjell TeiglandØstmarka OK58.13+22.0720.47
14Kirsti HolmboeIL GeoForm1.00.19+24.1321.32
15Eyvind AasIL GeoForm1.00.34+24.2821.37
16Tor E. HenriksenLillomarka OL1.28.17+52.1131.31
17Eva FixdalHeming Orientering1.30.46+54.4032.25
19Ørnulf FremmingMeteorologenikke godkjent
Ping OuyangØstmarka OKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor