Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 21

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 21
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 24 september 2016

Lang

5 600 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas BedinIndre Østfold OK45.288.07
2Nils Petter FremmingHeming Orientering46.55+1.278.22
3Holger SchlaupitzPrivat47.54+2.268.33
4Skage GrønnebergHeming Orientering48.28+3.008.39
5Audun Rognerud BøeFossum IF49.08+3.408.46
6Mikael OlaussonOslostudentenes IK49.26+3.588.49
7Ferdinand FremmingHeming Orientering49.50+4.228.53
8Kristian ØstermannHeming Orientering49.51+4.238.54
9Rolv Anders SystadLyn50.01+4.338.55
10Are KristiansenTyrving50.20+4.528.59
11Trond LundIL Tyrving50.23+4.558.59
12Bjørn Henning GrandalIL Tyrving51.07+5.399.07
13Haakon IngvaldsenIF KIF51.33+6.059.12
14Espen WigaardOppsal IF51.34+6.069.12
15Harald IweIL GeoForm52.47+7.199.25
16Henrik ReuschHeming Orientering54.26+8.589.43
17Hallvard KorenOK Moss55.46+10.189.57
18Per Jogeir KarlsbakkDNV56.07+10.3910.01
19Pål TherkelsenPrivat57.20+11.5210.14
20Øystein KildahlØstmarka OK59.01+13.3310.32
21Christian ReuschHeming Orientering59.45+14.1710.40
22Rune TeiglandAas Jakobsen1.00.17+14.4910.45
23Hallvard BergIL Tyrving1.00.23+14.5510.46 Last ned GPS-spor i gpx-format
24Knut OnsagerIL GeoForm1.01.47+16.1911.01
25Olav HasaasFossum IF1.01.50+16.2211.02
26Knut BårtveitBø OL1.03.09+17.4111.16
27Kjersti SkantzeIL Tyrving1.04.16+18.4811.28
28Malin EijsinkÅS UMB Orientering1.04.53+19.2511.35
29Peer StiansenNydalens SK1.05.23+19.5511.40
30Anton PlaianAsker SK1.05.28+20.0011.41
31Morten KongsbergIL Tyrving1.05.59+20.3111.46
32Espen MesselKoll1.06.22+20.5411.51
33Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.11.52+26.2412.50
34Ivar RefslandUiO1.13.25+27.5713.06
35Tormod BøeDNV1.14.12+28.4413.15
36Christian Fredrik BorgIL Koll1.15.12+29.4413.25
37Ståle HeitmannFossum IF1.21.10+35.4214.29
38Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.25.40+40.1215.17
39Øyvind FidjePrivat1.27.05+41.3715.33
40Don SkantzeIL Tyrving1.27.47+42.1915.40
Frode JohansenStatoilikke godkjent

Mellom

4 200 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje MathisenOpen iT33.277.57
2Ådne SkjærsteinTyrving35.37+2.108.28
3Sivert KvermeFossum IF36.48+3.218.45
4Erik StordalAsker Skiklubb38.15+4.489.06
5Vidar BerteigFossum IF39.22+5.559.22
6Bjørn Are  CarlssonFossum IF39.37+6.109.25
7Tor RingstadCisco39.42+6.159.27
8Lars BenestadIK Grane40.40+7.139.40
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF41.12+7.459.48
10Eivind RuthDNV41.45+8.189.56
11Milda ØhlckersTyrving42.41+9.1410.09
12Marius BurmoPrivat42.43+9.1610.10
13Anne DanielsenNydalens SK42.58+9.3110.13
14Harald Østgaard LundIL GeoForm44.02+10.3510.29
15Sigbjørn ModalsliFossum IF44.38+11.1110.37
16Rachel MaySage Orienteering45.09+11.4210.45
17Steinar SkoglundFossum IF46.12+12.4511.00
18Paul SolheimPrivat47.23+13.5611.16
19Morten JohannessenRøyken OL47.40+14.1311.20
20May Bente BrurbergÅS UMB Orientering47.55+14.2811.24
21Jens HetlandNydalens SK48.24+14.5711.31
22Geir ArnesenBærum Skiklub48.30+15.0311.32
23August Syrdal ØenHeming Orientering48.39+15.1211.35
24Aleidis LøkenHeming Orientering48.40+15.1311.35
25Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF48.57+15.3011.39
26Håvard ChristiansenForsvarsbygg48.59+15.3211.39
27Einar HemLillomarka OL49.30+16.0311.47
28Knut Anders LøkenFossum IF51.31+18.0412.15
29Marte EdvardsenKoll51.53+18.2612.21
30Finn GangePrivat52.00+18.3312.22
31Bjørn EgnerHeming Orientering54.17+20.5012.55
32Knut Bjarne  SætreBærum kommune55.49+22.2213.17
33Berit BergeTyrving57.52+24.2513.46
34Gisela SundelinPrivat59.07+25.4014.04
35Vincent EijsinkÅS UMB Orientering59.46+26.1914.13
36Tormod HegdalHeming Orientering1.00.09+26.4214.19
37Sturle HånesIL GeoForm1.00.14+26.4714.20
38Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL1.00.23+26.5614.22
39Halvard BjørgumDNV1.00.47+27.2014.28
40Jon C. FougnerHeming Orientering1.00.55+27.2814.30
41Else GrandalIL Tyrving1.01.27+28.0014.37
42Nora UrsinFossum IF1.01.57+28.3014.45
43Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.03.46+30.1915.10
44Aleksander SkøyeneieIL GeoForm1.05.44+32.1715.39
45Roar BjordalOppsal IF1.06.13+32.4615.45
46Tor DrageAker Solutions1.07.47+34.2016.08
47Knut Tore SolheimNydalens SK1.08.14+34.4716.14
48Anders LølandNR1.08.29+35.0216.18
49Frida AamotNydalens SK1.08.35+35.0816.19
50Kjersti ThoStabæk IF1.10.02+36.3516.40
51Enikø BertalanAsker SK1.14.13+40.4617.40
52Unni DrageAker Solutions1.20.08+46.4119.04
53Knut HangeraasIL GeoForm1.21.27+48.0019.23
54Roger BirkelandTelenor1.22.31+49.0419.38
55Bernt TollefsenIL GeoForm1.26.55+53.2820.41
56Georg HorvatiTyrving1.27.54+54.2720.55
57Sigurd HaugerudIL GeoForm1.43.39+1.10.1224.40
58Martha GjermoPrivat1.45.48+1.12.2125.11
59Eilen Arctander VikKoll1.49.03+1.15.3625.57
60Øyvind ThømtIndre Østfold OKikke godkjent
61Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrvingikke godkjent

Kort

2 200 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars ArnesenPrivat26.1011.53
2Alexandra DevikOSI34.24+8.1415.38
3Øystein MadsenHaugerud IL35.41+9.3116.13
4Dagfinn FøllesdalOSI38.23+12.1317.26
5Arne ØfsthusFugro38.44+12.3417.36
6Marianne ReuschHeming Orientering40.05+13.5518.13
7Carl-Fredrik KolderupStabæk IF40.21+14.1118.20
8Tom IbsenLommedalens IL40.32+14.2218.25
9Ola Peter GjessingHeming Orientering40.41+14.3118.29
10Anne Lise ØfsthusAsker SK42.17+16.0719.13
11Toril EineEsso Sport43.07+16.5719.35
12Kåre KnudsenIL GeoForm43.44+17.3419.52
13Silje Lund HovdenTyrving43.56+17.4619.58
14Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet44.50+18.4020.22
15Ingrid Lund HovdenTyrving44.51+18.4120.23
16Terje ThrondsenNittedal OL44.56+18.4620.25
17Trine Marit Jostad RaaenKongsberg OL44.59+18.4920.26
18Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF45.31+19.2120.41
19Anne SjønnesenNittedal OL45.42+19.3220.46
20Maren Vik EdvardsenKoll45.57+19.4720.53
21Cecilie KvermeFossum IF47.48+21.3821.43
22Per SandvenPrivat53.30+27.2024.19
23Per  GjermoAsker SK54.51+28.4124.55
24Arnfinn SjønnesenNittedal OL1.02.16+36.0628.18
25Eivind RuthDNV1.04.24+38.1429.16
26Svein ForthunKolbotn & Skimt OL1.09.57+43.4731.47
27Ørnulf FremmingMeteorologen1.13.06+46.5633.13
28Tor E. HenriksenLillomarka OLikke godkjent

Nybegynner

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sarah GjermoOSI38.5112.31
2Astrid ReuschHeming Orientering52.29+13.3816.55
3Sofia ØhlckersTyrving53.58+15.0717.24
4Kristoffer ØhlckersTyrving53.59+15.0817.24
5Guro VaageLyn Ski54.40+15.4917.38
6Marie ThorstensenLyn Ski54.41+15.5017.38
7Mia Lund EriksenLyn Ski56.41+17.5018.17
8Karen Rønsen GaraasLyn Ski56.49+17.5818.19
9Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.08.28+29.3722.05
10Elen Krohn GjessingHeming Orientering1.09.13+30.2222.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor