Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 19

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 19
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 14 september 2016

Lang

6 100 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haakon IngvaldsenIF KIF51.508.29
2Sindre LangaasNydalens SK55.06+3.169.01
3Erik StordalAsker Skiklubb57.11+5.219.22
4Rolv Anders SystadLyn57.12+5.229.22
5Tore KjølsethLundin57.20+5.309.23
6Harald IweIL GeoForm58.06+6.169.31
7Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.00.20+8.309.53
8Skage GrønnebergHeming Orientering1.00.50+9.009.58
9Egil Reidar OsnesPrivat1.03.17+11.2710.22
10Richard BaxterVeritas1.03.54+12.0410.28
11Knut OnsagerIL GeoForm1.04.03+12.1310.30
12Einar ThorstensenKamp/Vestheim IF1.04.20+12.3010.32
13Odin GramstadDNV1.04.48+12.5810.37
14Pål DahleOppsal IF1.05.37+13.4710.45
15Michael DähnNydalen SK1.06.10+14.2010.50
16Knut BårtveitBø OL1.06.30+14.4010.54
17Lars GrandeFBI1.07.53+16.0311.07
18Ståle HeitmannFossum IF1.10.19+18.2911.31
19Jan Fredrik HelgakerDNV1.12.18+20.2811.51
20Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.13.57+22.0712.07
21Tore MyhrvoldDNV1.14.23+22.3312.11
22Ivar RefslandUiO1.15.24+23.3412.21
23Espen MesselKoll1.15.28+23.3812.22
24Per OsenStatoil Oslo BIL1.17.14+25.2412.39
25Halvor AurmoHeming Orientering1.17.40+25.5012.43
26Erik HolterLarvik OK1.19.20+27.3013.00
27Harald Østgaard LundIL GeoForm1.20.03+28.1313.07
28Håkon BuggePrivat1.21.46+29.5613.24
29Hallvard BergIL Tyrving1.24.36+32.4613.52
30Lars ChristensenDNV1.31.34+39.4415.00
31Petter ChristensenDNV1.32.40+40.5015.11
32Erik BorgIL Koll1.32.46+40.5615.12

Mellom

4 400 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SandvenKoll33.007.30
2Pål TherkelsenPrivat35.05+2.057.58
3Vidar BerteigFossum IF36.05+3.058.12
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF36.36+3.368.19
5Tor RingstadCisco37.11+4.118.27
6Signe Astrup ArnesenHeming Orientering37.15+4.158.27
7Vemund KongsnesØstmarka OK37.23+4.238.29
8Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm38.44+5.448.48
9Hanne Maria VisterOslostudentenes IK39.33+6.338.59
10Audun BraatenHSI40.00+7.009.05
11Markus Knapp KongsbergIL Tyrving40.29+7.299.12
12Anne DanielsenNydalens SK41.14+8.149.22
13Sigbjørn ModalsliFossum IF41.46+8.469.29
14Belinda JørandliOSI41.48+8.489.30
15Fredrik SaugestadNydalens SK41.54+8.549.31
16Elias  FossKongsberg OL41.56+8.569.31
17Bjørn Are  CarlssonFossum IF41.59+8.599.32
18Halvor MangsethOSI43.01+10.019.46
19Kjersti HovFossum IF43.25+10.259.52
20Kristin SletnerRøyken OL45.10+12.1010.15
21Maja ZimmermannOSI45.48+12.4810.24
22Aleidis LøkenHeming Orientering45.53+12.5310.25
23Terje NæssFossum IF45.56+12.5610.26
24Tom EdvardsenKoll45.58+12.5810.26
25Morten KongsbergIL Tyrving46.12+13.1210.29
26Tormod BøeDNV46.30+13.3010.34
27Knud Bjørne-LarsenRiksteatret46.47+13.4710.37
28Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere47.08+14.0810.42
29Pål W. HanssenBDO BIL48.34+15.3411.02
30Ellen TurterNydalens SK48.55+15.5511.07
31Trude FixdalIL Koll49.53+16.5311.20
32Knut Anders LøkenFossum IF49.58+16.5811.21
33Esben BachOSI50.17+17.1711.25
34Stein MyhreOslo sporveier BIL50.18+17.1811.25
35Sturle HånesIL GeoForm50.32+17.3211.29
36Torstein SchelleAimit50.56+17.5611.34
37Hans Henrik FremmingMeteorologen51.12+18.1211.38
38Erlend AamodtVeritas51.17+18.1711.39
38Maiken KorsagerKoll51.17+18.1711.39
40Halvard BjørgumDNV51.45+18.4511.45
41Christian Fredrik BorgIL Koll52.19+19.1911.53
42Jens HetlandNydalens SK52.41+19.4111.58
43Roar BjordalOppsal IF52.44+19.4411.59
44Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF52.51+19.5112.00
45Kjersti ThoStabæk IF53.12+20.1212.05
46Sturla LagereidLægreid53.26+20.2612.08
47Karsten BorgeAimit53.31+20.3112.09
48Kjetil JacobsenHamar OK53.37+20.3712.11
49 Tor OmmundsenDNV53.57+20.5712.15
50Aurora SauarPrivat54.54+21.5412.28
50Brita SauarStatoil54.54+21.5412.28
52Jørgen HaugerudBærums skiklubb55.16+22.1612.33
53Anne  DahlNydalens SK55.19+22.1912.34
54Arnt Ove TakvamFearnsport55.40+22.4012.39
55Finn GangePrivat55.46+22.4612.40
56Anne Marit BjergaardNydalens SK56.41+23.4112.52
57Andre RøGeoForm57.04+24.0412.58
58Øyvind FidjePrivat57.31+24.3113.04
59Gisela SundelinPrivat1.01.05+28.0513.52
60Helge LyeTyrving1.01.17+28.1713.55
61Kirsti BergIL Tyrving1.03.55+30.5514.31
62Frida AamotNydalens SK1.04.56+31.5614.45
63Jarle NilsenSiemens Oslo1.05.40+32.4014.55
64Jakob HaldorsenIL GeoForm1.11.25+38.2516.13
65Ole Petter BergeIL GeoForm1.18.37+45.3717.52
66Knut HangeraasIL GeoForm1.29.26+56.2620.19
67Sigurd HaugerudIL GeoForm2.07.34+1.34.3428.59
68Aleksander SkøyeneieOSIikke godkjent
69Rita BolstadGeoFormikke godkjent
70Erik Natvig- -ikke godkjent

Kort

2 400 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars ArnesenPrivat24.2310.09
2William Bureid OnstadNydalens SK24.24+0.0110.10
3Harald AulieIL Koll27.37+3.1411.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Knut Tore SolheimNydalens SK29.00+4.3712.05
5Christine Rynning-TønnesenPrivat32.25+8.0213.30
6Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF34.51+10.2814.31
7Maren Vik EdvardsenKoll35.47+11.2414.54
8Øystein MadsenHaugerud IL35.53+11.3014.57
9Petter Bugge- -36.20+11.5715.08
10Axel Boix EscolanOslostudentenes IK39.44+15.2116.33
11Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF40.02+15.3916.40
12Per SandvenPrivat42.01+17.3817.30
13Tom IbsenLommedalens IL46.35+22.1219.24
14Katrine BjugstadPrivat47.13+22.5019.40
15Dagfinn FøllesdalOSI47.22+22.5919.44
16Hildegunn DahlPrivat48.11+23.4820.04
17Bernt TollefsenIL GeoForm50.13+25.5020.55
18Eilen Arctander VikKoll54.10+29.4722.34
19Tom SletnerRøyken OL54.26+30.0322.40
20Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat56.14+31.5123.25
21Inger Lise BjordalOppsal IF1.00.21+35.5825.08
22Ørnulf FremmingMeteorologen1.06.11+41.4827.34
23Alfred FidjePrivat1.07.45+43.2228.13
24Odd FidjePrivat1.07.46+43.2328.14
25Carl-Fredrik KolderupStabæk IF1.17.32+53.0932.18

Nybegynner

1 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maylinn StumperudPrivat28.1514.52
2Vorin BottenOSI28.55+0.4015.13
3Margaret BinnieOSI30.08+1.5315.51
4Silje Marie LundqvistOSI34.33+6.1818.11
5Melanie DalforsOSI38.28+10.1320.14
6Riikka mikkonenOSI41.53+13.3822.02
7Hanne FrislidOSI47.28+19.1324.58
8Eirik RamtvedtOSI47.29+19.1424.59
9Nicolas FrideOSI55.56+27.4129.26
10Elle Grindstuen- -59.23+31.0831.15
11Finn EngebretsenOSI1.07.13+38.5835.22
12Silje LundeOSI1.07.31+39.1635.32
13Celine SmithOSIikke godkjent
14Janne BergesenOSIikke godkjent
15Sofie VilhelmsenOSIikke godkjent
16Christiane GjeradOSIikke godkjent
17Indigo Trigg-haugerOSIikke godkjent
18Maja GlomnesOslostudentenes IKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor